1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kariera MMA

Discussion in 'Forum MMA' started by FrostBite, Jan 23, 2012.

 1. FrostBite

  FrostBite Legacy FC
  Flyweight

  Dołączył:
  Nov 5, 2011
  Komentarze:
  1,820
  Zdobyte Lajki:
  250
  Punkty:
  1,790
  Nie wiem czy temat będzie się cieszył popularnością, ale zaryzykuję.  Wyobraźcie sobie przez chwilę, ze jesteście, lub będziecie kiedyś zawodnikiem MMA. Dodajmy, że utalentowanym zawodnikiem i stoicie na progu zrobienia kariery w świecie Mieszanych Sztuk Walki. I tu zaczyna się pole do popisu dla waszej wyobraźni, lub planów (jeśli ktoś planuje zostać prawdziwym zawodnikiem).  Jaką ksywę byście mieli (lub nie)?  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? (można podać też wzrost)  Jaki styl wyjściowy ( podany procentowo) • stójka(i rodzaj stójki • boks, Muay Thai itd.), zapasy, bjj? A może well rounded?  Jakie dodatkowe atrybuty • siła, czy raczej szybkość, cardio, twarda szczęka, gibkość, atletyzm, refleks, doskonała obrona przed obaleniami, serce do walki itd.? (jak to w życiu, nie można mieć wszystkiego, więc do wyboru z 3-4 opcje). Jaka sylwetka ciała?  Zachowanie w ringu • nieustanna presja, agresja, pójście na wojnę jak Nick Diaz, a może taktyka ala GSP? Lub jeszcze co innego?  Znak rozpoznawczy • Może jakiś specjalny tatuaż? Albo część ubioru • wzór na spodenkach, bandaże na stopach itd.? A może jakiś gest, typu - kopanie grobu Ortiza, rzucenie rękawicy Cigano, czy poderżniecie gardła jak Barnett?  Jaka federacja • UFC, Strikeforce, Bellator, BAMMA, Dream, albo nasze rodzime KSW (i inne)? A może cofnąć się z 10 lat wstecz i walczyć na legendarnym PRIDE? Można w karierze połaczyć góra 4 federacje (np. mma attack > Dream > Strikeforce > UFC).  Przeciwnicy • z jakimi zawodnikami z wybranej przez Ciebie federacji i kategorii wagowej ze szczególną chęcią byś się zmierzył w drodze po pas mistrza? Z jakimi w kategorii open? Można także wymienić do 4 zawodników spoza wybranej wcześniej federacji (np. walczę w UFC, ale chce się zmierzyć również z Fedorem). Ostatecznie z jakimś innym użytkownikiem tego forum :D  Miejsce • jakieś szczególne miasta w którym chciałbyś walczyć? (oczywiście z tych realnych, a nie np. Kobylanka :P)  Zachowanie poza walką • wdawanie się w trash talk jak Sonnen, totalna wojna z oponentem jak bracia Diaz, czy może pokora i szacunek? Staredown • y na ważeniu i po konferencji, agresywne czy spokojne?  To chyba wszystko :)
   
 2. Tar-Ellendil

  Tar-Ellendil Vale Tudo
  Championship

  Dołączył:
  Apr 28, 2011
  Komentarze:
  26,092
  Zdobyte Lajki:
  28,473
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  MMA
  Miasto:
  Krakał
  Home Page:
  Ksywa - Maravilla ?obojętnie  Kategoria wagowa ? Piórkowa  Stójka kick-boxing + zapasy  szybkośc,atletyzm,refleks,mocne obalenia  sylwetka ciała coś na typ Cruza.  Nie ustanna presja,szybkie poruszanie się po ringu,kombinacje,dużo ciekawych kopnięc.  Cechy charakterystyczne : wejście do klatki w szatach ala assasyn, dobra i ciekawa muzyka.  KSW - Dream - UFC  Przeciwnicy : Nick Diaz,Anderson Silva,Daniel Cormier,Mamed Khalidov,Mariusz Pudzianowski.  Miejsce : Nowy Jork, RIO,Montreal.  Zachowanie : hmm pokora,spokojnośc.  Steardown bez agresji ale w ciekawych pozach :D
   
 3. _Logan_

  _Logan_ Guest

  Jaką ksywę byście mieli ? - Logan
  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? - Mam 70 ale zbijałbym na 66, bo mniej obsadzona
  Jaki styl wyjściowy - TKD + Judo bo tylko to trenowałem.
  Jakie dodatkowe atrybuty • siła, czy raczej szybkość, cardio, twarda szczęka, gibkość, atletyzm, refleks, doskonała obrona przed obaleniami, serce do walki itd.? - Odporność na ciosy, serce do walki,
  Zachowanie w ringu ? - Zależy od przeciwnika, ogólnie wojna.
  Znak rozpoznawczy • Specyficzny ochraniacz na zęby jak Arlovski
  Jaka federacja • Pride, ksw (okres przejściowy po wykupieniu przez zuffe) ufc.
  Przeciwnicy • Pragnąłbym zniszczyć najmana na debiut, potem sikońskiego, a o pas zawalczyć z kaczką żeby się na forum tak bardzo nie panoszył.
  Miejsce • Wrocław, JAPONIA ! Vegas
  Zachowanie poza walką • szacunek, zachowanie jak Fedor.
   
 4. Kalogero

  Kalogero Maximum FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  May 25, 2011
  Komentarze:
  1,442
  Zdobyte Lajki:
  217
  Punkty:
  1,790
  Frost, nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek był tu w stanie cokolwiek napisać. Rozumiem Twoją idee, ten zamysł, ale tu naprawdę sporo chłopaków trenuje/trenowało i twardo stąpają po ziemi.Stworzyłeś jakąś..grę? Jakieś postacie fikcyjne/wirtualne mają tu ludzie tworzyć? Że co, "nazywałbym się x-man, wałczyłbym w ufc i pride, mam masakrycznie dobrą stójkę i jeszcze lepsze zapasy, wygrywam wszystko i cisnę z wszystkimi" ?  Kurde Frost, bądźmy poważni...chyba,że chciałeś z tego totalne jaja zrobić, to zaraz będziesz tu miał samych kilerów :)  Edit : A proszę, ktoś zagrał jednak... ;)
   
 5. Yagiel

  Yagiel UFC
  Lightweight

  Dołączył:
  Oct 20, 2009
  Komentarze:
  9,349
  Zdobyte Lajki:
  349
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Home Page:
  Kalogero chyba się pospieszyles :D
   
 6. Sonny87

  Sonny87 BAMMA
  Featherweight

  Dołączył:
  Nov 29, 2011
  Komentarze:
  815
  Zdobyte Lajki:
  86
  Punkty:
  1,790
  @Tar Ellendil


  Kategoria wagowa : piórkowa, a przeciwnicy : Mariusz Pudzianowski ? hehe ;)


  Jeśli chodzi o mnie i o ksywe to zdecydowanie : krwawy mutant, lub nawałnica bólu :-)
   
 7. _Logan_

  _Logan_ Guest

  A co tam, beka jest, strzelałbym laserami z oczu i poddał sappa latającym odwórconym trójkątem zweiraczy :D
   
 8. Kalogero

  Kalogero Maximum FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  May 25, 2011
  Komentarze:
  1,442
  Zdobyte Lajki:
  217
  Punkty:
  1,790
  No tak, to chyba będzie taki mały weryfikator , bo widzę, że już ludzi ponosi :)
   
 9. Tar-Ellendil

  Tar-Ellendil Vale Tudo
  Championship

  Dołączył:
  Apr 28, 2011
  Komentarze:
  26,092
  Zdobyte Lajki:
  28,473
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  MMA
  Miasto:
  Krakał
  Home Page:
  Sonny87 w open weight to i piórkowy Sappa i Pudziana pośle spac :D
   
 10. malinowsky

  malinowsky UFC
  Welterweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2010
  Komentarze:
  9,802
  Zdobyte Lajki:
  489
  Punkty:
  1,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Toruń
  Home Page:
  Ksywa- brak  Waga- cięzka  Muay Thai& BJJ  Szybkość, Twarda szczęka, Wola Walki, sylwetka jak Fedor:-)  w ringu agresja jak Wanderlei  Znak rozpoznawczy- wprowadzanie na ring przez Lenne Hardt  KSW- Pride- UFC  Rywale: Overeem, Big Nog, Fedor, CroCop, egzekutor.  Miejsce: Katowicki Spodek i debiut UFC w naszym kraju zas ja w ME:-). Tokio, Las Vegas oraz Rio.  Poza ringiem spokojny, pokorny. Staredowny jak CroCop.  Tak wogóle świetny temat:-) Wiadomo że to tylko zabawa więc panowie luzu:-)
   
 11. lutek147

  lutek147 Shark Fights
  Heavyweight

  Dołączył:
  Nov 19, 2011
  Komentarze:
  1,368
  Zdobyte Lajki:
  31
  Punkty:
  1,790
  Jak dla mnie spoko temat. Można sobie trochę pomażyć, a może o kimś kiedyś usłyszymy :D  Ksywa: Lutek  Kategoria wagowa: Tu jest problem, bo wahałbym się między MW, LHW i HW, ale dla kompromisu wezmę LHW (wzrost 194cm)  Styl bazowy: Kickboxing 30%, BJJ 30%, Zapasy 40%  Dodatkowe atrybuty: szybkość, cardio, refleks, technika (z naciskiem na defensywę w proporcjach 60-40%)  Styl walki: walka na dystans (dużo prostych i low kicków, front kicków), skracanie dystansu i albo kombinacje w półdystansie, albo obalenie i g&p, bjj uzywane raczej defensywnie (poddania z pleców itd)  Znak rozpoznawczy: co najwyżej moge złożyć znak pokoju :P  Federacje: Wiadome marzeniem PRIDE, ale patrząc racjonalnie to KSW => SF => UFC => KSW  Oponenci: Najbardziej chciałbym się zmierzyć z moimi ulubieńcami czyli Wandem, Shogunem w LHW, a o pas z Bones'em. W Open z BigNogiem, Nickiem Diazem i Jose Aldo.  Miejsce: KSW Extra w Olsztynie, ponieważ mieszkam w okolicach. Jeśli chodzi o świat, to w Saitama Arena i w Rio  Zachowanie: najchętniej nie udzielałbym wywiadów tylko walczył, a przeciwników respektował  Za temat :-)
   
 12. Droni

  Droni Bellator
  Lightweight

  Dołączył:
  Oct 23, 2010
  Komentarze:
  4,244
  Zdobyte Lajki:
  396
  Punkty:
  2,790
  Miasto:
  Barlinek
  Jaką ksywę byście mieli (lub nie)? - BANANIHO  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? Lightweight 180cm 67kg ciągle rosne, może do Featherweight zbije  Jaki styl wyjściowy ( podany procentowo) • Stójka, Boks + Kolana itp.  Jakie dodatkowe atrybuty • Siła,atletyzm,walecznośc,serce do walki. Dobra budowa, mięśnie cwiczone  Zachowanie w ringu • Cały czas do przodu!  Znak rozpoznawczy • Palec w dupie!
  Jaka federacja • Gale w Zachodniopomorskim < KSW < Bellator < UFC
  Przeciwnicy • kaczka,Pudzian,Edgar,Maynard,Koksu,Najman
  Miejsce • Chrapowo,Barlinek,Dallas,Dubaj
  Zachowanie poza walką • Szacunek.
   
 13. Bubi

  Bubi ONE FC
  Light Heavyweight

  Dołączył:
  Jun 4, 2010
  Komentarze:
  2,511
  Zdobyte Lajki:
  349
  Punkty:
  1,790
  "Jakie dodatkowe atrybuty • Siła,atletyzm,walecznośc,serce do walki. Dobra budowa, mięśnie cwiczone"  Mięśnie ćwiczone :-) nie chciałbym z tobą walczyć gladiatorze!
   
 14. FrostBite

  FrostBite Legacy FC
  Flyweight

  Dołączył:
  Nov 5, 2011
  Komentarze:
  1,820
  Zdobyte Lajki:
  250
  Punkty:
  1,790
  Kalogero, to tylko zabawa, pomarzyć zawsze można :) Ty nigdy nie marzyłeś o czymś, lub nie dzieliłeś się z innymi swoimi marzeniami? A przeciez od marzeń wszystko się zaczyna, potem przechodzi się do realizacji. Mówisz chłopaki tu trenują, ale chyba zdajemy sobie sprawe, że nie wszystkim się powiedzie i jeśli choć jednego z nich zobaczymy kiedyś na UFC to już będzie wielki sukces. Choć życzę wszystkim jak najlepiej. :) Sam robię parę rzeczy i jednocześnie marzę, ze w przyszłości może uda mi się z nimi wybić.  A temat jak już mówiłem, glównie dla śmiechu.
   
 15. HubiSSJ3

  HubiSSJ3 Vale Tudo
  Open

  Dołączył:
  Feb 20, 2010
  Komentarze:
  21,443
  Zdobyte Lajki:
  21,446
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Jaką ksywę byście mieli (lub nie)?  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? Chciałbym półciężka , ale z moim wzrostem to średnia max.  Jaki styl wyjściowy ( podany procentowo) • stójka : Karate Kyokushin (30%) i parter BJJ (70%)  Jakie dodatkowe atrybuty • Serce do walki jak Shogun , silna potężna prawa reka jak Henderson , refleks i ruchliwy w parterze jak nasz najlepszy średni • Mamed Chalidow  Zachowanie w ringu • Pójście na wojnę , dużo niekonwencjonalnych technik  Znak rozpoznawczy • Osiągnięcie SSJ po zwycięstwie :D  Jaka federacja • KSW > UFC > PRIDE).  Przeciwnicy • Janek i Shogun • dwaj idole.  Miejsce • Las Vegas  Zachowanie poza walką • Pokora i szacunek , takie połączenie Błachowicza i Fedora
   
 16. Anonymous

  Anonymous NoLife FC

  Dołączył:
  Jan 17, 2011
  Komentarze:
  37,710
  Zdobyte Lajki:
  34,065
  Punkty:
  3,790
  Płeć:
  Male
  Jaką ksywę byście mieli ? Egzekutor  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? hw  Jaki styl wyjściowy ( podany procentowo) • Sumo - 80 %, aikido - 10 %, boks-10%  Jakie dodatkowe atrybuty • Siła, szybkość, zaskoczenie  Zachowanie w ringu • zależy od rywala  Znak rozpoznawczy • nr 41  Jaka federacja • UFC  Przeciwnicy • Big Foot, Struve, Nelson, Mir  Miejsce • NY  Zachowanie poza walką • podejście psychologiczne - tzw. mobbing
   
 17. kiler113

  kiler113 Maximum FC
  Featherweight

  Dołączył:
  Sep 6, 2010
  Komentarze:
  1,462
  Zdobyte Lajki:
  15
  Punkty:
  1,790

  :-) :-)
   
 18. Cinek007

  Cinek007 KSW
  Middleweight

  Dołączył:
  Mar 17, 2011
  Komentarze:
  5,655
  Zdobyte Lajki:
  4,187
  Punkty:
  2,792
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Pakutinskasowo
  Jaką ksywę byście mieli (lub nie)? rozpierdalator  W jakiej kategorii wagowej byście walczyli? półsrednia/srednia  Jaki styl wyjściowy ( podany procentowo) • krav maga  Jakie dodatkowe atrybuty • chudy, szybki sukinsyn, nie staje mi po alko  Zachowanie w ringu opanowany:D  Znak rozpoznawczy • tatuaż h jak honor na biodrze, cebeka na plecach i krzyż (po pijaku) na reamieniu  Jaka federacja • KSW lol hahahhha UFC  Przeciwnicy • Tito Sylvia, Mariusz Lesnar i Forrest Gump  Miejsce • Bródno. Kobyłka, Ząbki, Marki, Jahranka  Zachowanie poza walką • wdawanie się we wpierdol  jebaka dziwko!
   
 19. lutek147

  lutek147 Shark Fights
  Heavyweight

  Dołączył:
  Nov 19, 2011
  Komentarze:
  1,368
  Zdobyte Lajki:
  31
  Punkty:
  1,790
  Jebaka niszczysz system :-)
   
 20. Kalogero

  Kalogero Maximum FC
  Bantamweight

  Dołączył:
  May 25, 2011
  Komentarze:
  1,442
  Zdobyte Lajki:
  217
  Punkty:
  1,790
  Frost..jak by Ci to powiedzieć... Fantazjowałem, owszem, ale miałem wówczas 10..może 13 lat...czyli cholernie dawno temu :)  Dzisiaj mam marzenia (nie mylić z fantazjami ), a owszem - ale jako dorosły człowiek wiesz chyba, że bliżej takim marzeniom do stawianych celów, poprzeczek, założeń, które zamierzasz realizować.  Jak dla mnie, fantazjowanie na temat ksywy, atrybutów, gal i przeciwników zakrawa na grę s-f w przedziale wiekowym od 10-12 lat.  Sorry za szczerość, ale poczucie humoru i luz nie mają tu nic do tego.:-)  I tak jak sądziłem, sami killerzy nam tu powyrastali :-)
   

Share This Page