Kanał Zero

Mazurek chyba był poczęstowany piwem Mentzena przed programem.

:korwinlaugh:
Mazurek kolejny raz pokazuje że wypromował się na tych ekspresowych wywiadach w RMFM gdzie atakuje każdego gośćia , przerwywa i jest złośliwy

Tutaj luźniejszy format , dłuższy i jest słabiutko. Pokazuje swoje wielkie ego , jakieś fochy , głupie teksty i brak pomysłu na prowadzenie rozmowy pyta o jakieś głupoty i dopierdala się do jakiś nieznaczących rzeczy
 
Ale cały dziennikarski twitter ujada na Stanowskiego. Ja średnio z Nim sympatyzuje ale ma u mnie duży plus, że tak wkurwią to obleśne i kłamliwe towarzystwo. Nie mogą znieść, że chłop założył sobie kanał na YT i może sobie zapraszać kogo chce. Przecież nikt, nikogo nie zmusza do oglądania jego kanału, ale ich to boli, że wykręcają lepsze liczby niż tvpinfo, fakty. No i nie mogą znieść, że władza nie ma nad tym kontroli.
Internet to Coś pięknego.
:antonio:
 
Ale cały dziennikarski twitter ujada na Stanowskiego. Ja średnio z Nim sympatyzuje ale ma u mnie duży plus, że tak wkurwią to obleśne i kłamliwe towarzystwo. Nie mogą znieść, że chłop założył sobie kanał na YT i może sobie zapraszać kogo chce. Przecież nikt, nikogo nie zmusza do oglądania jego kanału, ale ich to boli, że wykręcają lepsze liczby niż tvpinfo, fakty. No i nie mogą znieść, że władza nie ma nad tym kontroli.
Internet to Coś pięknego.
:antonio:
Dokładnie, to nawet wygląda jak jakiś eksperyment, który pokazuje jakie gówno produkują tradycyjne telewizje, i jak łatwo jest zrobić coś wartościowego. Oglądałem u Stanowskiego ten program z Gen. Andrzejczakiem, dyskusję o CPK i Pereirę, niczego takiego nie doświadczysz w TVP, albo TVN, bo oni nie mają czasu, oni muszą łoić reklamy.

Stanowskiemu trzeba oddać, że ma mega wyczucie i wie o co chodzi w mediach.
 
:antonio:

Oby ostateczny gwóźdź do trumny GW

Pierwsze 4 minuty filmu Stanowskiego to krótka charakterystyka samozwańczych wolnych mediów. Upierdolić Kanał Zero przez zastraszenie potencjalnych reklamodawców, bo nie chce chodzić na smyczy jedynej słusznej partii, której tubą propagandową są media Agory.
W identycznym stylu próbują zniszczyć TV Republika. Trzeba przewinąć do 5:30:
 
Mazurek kolejny raz pokazuje że wypromował się na tych ekspresowych wywiadach w RMFM gdzie atakuje każdego gośćia , przerwywa i jest złośliwy

Tutaj luźniejszy format , dłuższy i jest słabiutko. Pokazuje swoje wielkie ego , jakieś fochy , głupie teksty i brak pomysłu na prowadzenie rozmowy pyta o jakieś głupoty i dopierdala się do jakiś nieznaczących rzeczy
To pajac jest niesamowity. Wielki przyjaciel zakolaka bo ten za wyświetlania i mamonę to by własne gówno zjadł.
 

Zabrzmi to trywialnie, ale… komentarz w punkt. Dodam, że Matczak ze swojej strony przypilnuje, żeby nie było tam zbyt dużo wątków narodowych i prawicowych. Nie mylić z pisem.
 
Stano robi live od 20, zbierają hajs na dziecko jakiegoś sportowca. Przez 1hi 24min zebrali ponad milion.
 
Stano robi live od 20, zbierają hajs na dziecko jakiegoś sportowca. Przez 1hi 24min zebrali ponad milion.
Lansik tego pozera wykracza poza skalę

Ile on dał skoro chwalił się że 1.5 bańki to kosztuje utrzymanie kanału?
dojenie frajerów by z siebie herosa robić a na samym odcinku zgarnie swoją flotę

Później popierdoli o Januszek czy kapeli i kupi kolejna chatę w Barcelonie.
Ile jego hipokryzji już widziałem to masakra taki pierdolony cwaniaczek co za lajki kasę odda wszystko. On tylko obraca się w towarzystwie tych z którymi warto trzymać i mówi o tym co warto. Ale jednocześnie się kreuje na jakieś gościa z urojoną misją
A prostaczki będą dzwonić i dawać hajs na jego lansik coś pięknego
 
Lansik tego pozera wykracza poza skalę

Ile on dał skoro chwalił się że 1.5 bańki to kosztuje utrzymanie kanału?
dojenie frajerów by z siebie herosa robić a na samym odcinku zgarnie swoją flotę

Później popierdoli o Januszek czy kapeli i kupi kolejna chatę w Barcelonie.
Ile jego hipokryzji już widziałem to masakra taki pierdolony cwaniaczek co za lajki kasę odda wszystko. On tylko obraca się w towarzystwie tych z którymi warto trzymać i mówi o tym co warto. Ale jednocześnie się kreuje na jakieś gościa z urojoną misją
A prostaczki będą dzwonić i dawać hajs na jego lansik coś pięknego
Szkoda czasu. Grupa donatorów wciąż ta sama. Wrzucają buddzie, stanowskiemu i innym internetowym tworom. W zamian mają poczucie wspólnoty i namiastkę osobistego obcowania z wielkim światem. Materiał na długą dyskusje ale wniosek wciąż ten sam - odciąć się od takich rakowych mediów i zapomnieć.
 
Back
Top