Kamil Waluś trenuje z Jonem Jonesem!

Anonymous

NoLife FC
10574360_660361944047645_355429152291702977_n.jpg


Pamiętacie tę fotografię? Tak, to Kamil Waluś w towarzystwie samego Jona Jonesa!
A jaką rolę pełni faktycznie Kamil i czy można powiedzieć, że stał się równorzędnym kompanem JJ??

Poniższy film prawdę Ci powie • .


https://www.youtube.com/watch?v=0CL4sSL3SwwMistrz karę dla Walusia przygotował , choć czy JJ wie, który to Waluś i czy w ogóle wie, że to Waluś • ? ?

Na to pytanie, niech każdy odpowie sobie sam ;-)
 
Wydaje mi się, że to sprawa dla Detektywa Kaczki.
 
Ale tu wielkiego dochodzenia nie potrzeba. Tak , jak ktoś w innym temacie napisał, Kamil to taki poczciwy, prosty i lubiany "dude" z Polski. Wstawi kilka fotek z JJ i niektórzy już gotowi są uwierzyć w ten jego filmik, że zobaczymy go w UFC. Kamil tam pełni rolę trefnisia, a to ze się w tym odnajduje..? Ja naprawdę nie mam nic przeciwko!
 
Naprawdę mają niektórzy taki ból dupy, że on tam jest? Dajcie chłopakowi trochę pożyć bez hejtu. Skoro nie jest odporny na internetowe wpisy to może trzeba mu odpuścić?! Niech sobie trenuje ze spokojną głową. Po walce będziemy oceniać.
 
Nic nie rozumiem, widać było na wcześniejszych filmikach że tam mają taki zwyczaj jak ktoś przegra zakład / gre to pompuję. Tutaj chyba cała trójka postawiła na wygraną Thompsona a Jones na Greena
 
Albo Cohones ;-)Najwazniejsze, że niedlugo 30 pytań do z Kamilem! :-)Ps. A w toku juz jest 30 pytan do Lewego :-)Ps. Def to slowo "chyba" w Twej wypowiedzi nabiera ciekawego znaczenia, zważywszy, że pewnie przeczytałes wyjaśnienie na Fejsie Kamila odnosnie calej tej sprawy ;-)
 
Nie o fotke chodzi , a o filmik ;-)
OK, filmik mi się nie wyświetlił na telefonie, a czy warte to było założenia tematu, każdy wie.
Naprawdę mają niektórzy taki ból dupy, że on tam jest? Dajcie chłopakowi trochę pożyć bez hejtu. Skoro nie jest odporny na internetowe wpisy to może trzeba mu odpuścić?! Niech sobie trenuje ze spokojną głową. Po walce będziemy oceniać.


Wszyscy wiemy, że Kamil przegląda wpisy na forum i jak na nie reaguje. To raczej zachęca ludzi, aby dalej pisać o nim tak, a nie inaczej.
 
kaczka spac nie moze bo Walus jest tak blisko bonsa ;) przyznaj sie ze wydrukowales to foto i wkleiles swoj dziob zamiast Kamila i masz je teraz nad lozkiem :D ehh ta kacza zazdrosc/zawisc, ciekawe jaki bedzie nastepny krok...ja z krytyka Walusia wstrzymam sie do jego nastepnej walki, nie mogl lepiej trafic jesli chodzi o camp, jest otoczony kozakami, jesli nie bedzie progresu po tym wyjezdzie to bede mial gotowe wiadro pomyj. a jak na razie to DOBRA ROBOTA KAMIL! TRENUJ, TRENUJ, NIE MA OPIERDALANIA SIE! SILA!
 
Back
Top