Kamil Vanderlei Bazelak :)

MC-CF

Brutaal
Bantamweight
k1.jpg


Pseudonim : Vanderlei :-)

Wzrost: 181 cm
Waga: 130 kg
Państwo: Polska


Bilans walk: MMA
0-0-0

"Zawodnik" MMA bez walki, nadzieja polskiego boksu zawodowego, "postrach" Pudziana i bardzo groźny zawodnik wrestlingu, znany z tego, że jest znany, strongmen, człowiek o wielu pasjach:

KAMIL "VANDERLEI" BAZELAK
 
Chciałbym by Axe Murderer dowiedział się o tym człowieku, jego ksywce i z odpowiednim rabatem przyjął tą walkę w klatce :)
 
Śmieszny koleś, ale jakby nie patrzeć ma kontrakt z KSW(chyba nawet na kilka walk), więc predzej czy później pewnie z kimś zawalczy.
 
Pewnie jednak nie zawalczy bo obawia się o swój ciężko wypracowany rekord.Wkońcu tyle krzyczeć i mimo tego wciąż unikać walki też nie jest łatwo.
 
@Kaczka



Z jakiego to było filmu, bo dręczy mnie, a nie mogę sobie przypomnieć:-)



EDIT: Chyba coś z Eddie Murphy'm..



EDIT2: Już pamiętam, jak szybko zamykał drzwi przed Lisą:-)
 
Książe w Nowym Jorku. Te drzwi to zamknął bodajże przed tym królem z Afryki, ojcem Eddiego w tym filmie, ktory przyjechał odwiedzić syna ;) Kiedys się ogladało.
 
@Born2kill



Nie oglądałem tego chyba z 5 lat, wydawało mi się że przed Lisą, ale teraz chyba Tobie muszę przyznać rację.:-)



Może to śmieszne, ale zacząłem właśnie ściągać:-)
 
Leci co 2 lata srednio w TV:D ale ogladalem z 15lat temu. Lubilem Eddiego i komedie z nim zawsze,jak bylem mlodszy.
 
Już zapomniałem o tym filmie, oglądałem go z 10 lat temu chociaż akurat nigdy nie byłem wielkim fanem talentu Eddiego no chyba że się smiał.
 
Co do naszego idola... to naprawdę świetny gość :D



Przypomina mi się zabawna sytuacja kiedy to na swoim koncie Facebook w poglądach politycznym miał wpisane: "PO", natomiast na swojej stronie gdzie sam pisze newsy :) twierdził w zaparte, że jest apolityczny :D Zwróciłem mu uwagę w komentarzach pod newsem, po godzinie mój komentarz został wykasowany a na facebooku zmieniono na "apolityczny". Gdzieś nawet mam screena :P



Polecam jeszcze jego forum gdzie można się świetnie pośmiać czytając posty naszego idola :D
 
Ze starego tematu na Cohones:
Dzieki najnowszym doniesieniom z jego forum, możemy się dowiedzieć iż K. Bazelak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przykładnie ukarać bandyckich internautów smiejących zarzucić mu jego beznadziejną technike i duży brzuch. Zamierza im wytoczyć sprawe w sądzie cywilnym za pomówienie.



Wiecej informacji na oficjalnym forum K.B.
http://forum.strongman.org.pl/viewtopic.php?t=4225&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=f4e466e5163f2e4f1b94d003a0fccf77
Co wy?! Nie boicie się?
 
Back
Top