Kamil Mosgalik

Matszo92

Lazy Motherfucker
10002946_763747453643082_2141668285_n.jpg

midern

UFC
Flyweight
WCHODZĘ DO FANKLUBU! Kamil walczy 30 kwietnia koło Gdyni, powodzenia i do zobaczenia przy następnej okazji! :D

MuraS

KSW
Lightweight
a jest pro hejterem tez? :D ja tez sie wpisuje, z checia poznam na zlocie
Tego akurat musimy go nauczyć, ale jak skończymy to będzie jechał swoich oponentów na konferencjach pierdyliard razy lepiej niż Conor z Chaelem razem wzięci. Musi ich pokonywać na konferencjach, żeby do ważenia nie dochodziło, bo nie zrobi wagi.

SCStunner

Prawdziwy Aryjczyk
Miejscami w CRO nie mogłem wytrzymać groteski następujących po sobie momentów, kiedy @Matszo92 (150 kg) i @igla1993 (115 kg) odejmowali Kamilowi (71.5 kg, zbija do 61, czyt. wagi półśmiesznej) jedzenie od ust. Sam Kamil jest tak pozytywną postacią, że tego nie da się opisać, gdyby ktoś mnie teraz zapytał o ulubionego zawodnika MMA, to nawet bym się nie zawahał. Życzmy mu wszystkiego najlepszego w karierze, samych zaliczonych ważeń, poddanych przeciwników, shadowboxingu jak Cruz i trzymania sie z dala od Kowalika :pray:

MuraS

KSW
Lightweight
Miejscami w CRO nie mogłem wytrzymać groteski następujących po sobie momentów, kiedy @Matszo92 (150 kg) i @igla1993 (115 kg) odejmowali Kamilowi (71.5 kg, zbija do 61, czyt. wagi półśmiesznej) jedzenie od ust. Sam Kamil jest tak pozytywną postacią, że tego nie da się opisać, gdyby ktoś mnie teraz zapytał o ulubionego zawodnika MMA, to nawet bym się nie zawahał. Życzmy mu wszystkiego najlepszego w karierze, samych zaliczonych ważeń, poddanych przeciwników, shadowboxingu jak Cruz i trzymania sie z dala od Kowalika :pray:
Zapomniałeś o mnie (115) i sobie (95)

Born2kill

UFC
Heavyweight
@Cloud kto lepiej kopie? :D Uderzenia to ch*j tam, bo co innego na takim worku jak mój można pokazać, a co innego we "freestylowej" walce z cieniem, gdzie punkt uderzenia jest zawsze tam gdzie sobie go wyobrazimy ;)

Ale postać pozytywna widzę, więc trzymam kciuki za Kamila :) Pozdrawiam.