Kalendarz MMA

Baasteek

UFC
Lightweight
Witam, oto kalendarz gal MMA, ktore są dostępne na streamach bądź w tv.
Gale, które są brane pod uwagę to : BAMMA, Bellator, Cage Warriors, EFC Africa, Inficta FC, Legacy FC, M-1 Global, One FC, UFC, WSOF oraz wszystkie polskie gale, które będą dostępne. - poza takimi galami gdzie tylko niektóre z nich są pokazywane w tv jak np. PLMMA to tam będę umieszczał tylko takie gdzie jestem na 100% pewny ze bedzie ona dostępna w tv/streamie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Dzc6wy_8z-kr4qRlVqJgHCQRfpFhEfwl_0JXPYF425Y/edit#gid=1036160015
 
jak znacie jeszcze jakieś zagraniczne gale które da się obejrzeć przez sieć to piszcie to dodam je do listy lub jak zobaczycie gdzies jakis blad dajcie znac
 
Kiedyś coś takiego było na stronie, ale redakcja dała sobie spokój. Fajnie,że to wraca - mógłbyś oznaczyć gale gdzie wystepują nasi, a i z biegiem czasu, konto na FB mogło by być, gdzie byś tworzył wydarzenia :)
 
Świetne Baasteek!
Może zrobimy z tego taki temat jak ten z rozpiskami i godzinami rozpoczęcia ważniejszych gal, który prowadzi Voranek i również przypniemy go nad wszystkimi tematami? Przydałoby się.
Co na to redakcja?
 
Możnaby bylo zrobić taki kalendarz jak ten, żeby był interaktywny. Tzn. Widzisz, że leci BAMMA 16 klikasz w "nią" po czym jesteśmy przeniesieni do rozpiski, jaką zwykle przygotowuje Voranek.



Tylko szata graficzna póki co rozpaczliwie woła o zmianę.
 
Ja bym to tak widział: Kalendarz MMA - wrzesień 2014



Po najechaniu kursorem na komórkę, pokazuje się komunikat gdzie i o której można zobaczyć daną gale, oraz czy występują Polacy. Po kliknięciu na nazwę gali, można przejść na stronę sherdoga z rozpiską tej gali.



I tak się zastanawiam, czym to się różni od tego wątku? :-)
 
I tak się zastanawiam, czym to się różni od tego wątku?
lol.gif


podobne ale uproszczone i czytelne , dzieki grafice szybko mozna sprawdzic co dzis/jutro bedzie sie dzialo.
 
dzieki za tyle pozytywnych komentarzy :-)
szata graficzna, no coz nie kazdemu dogodzi i kazdy pewnie by chcial innej a tak sie nie da :-), ja staralem sie najbardziej zeby kalendarz byl czytelny i rzucajacy sie w oczy, mam nadzieje ze jest :-)
co do tych odnosników linkowych to już sprawa adminów, ja zakladajac ten temat rozmawialem z Defthomasem, mam nadzieje ze temat zostanie przypiety, a nie tylko oznaczony gwiazdką

@ Grzechu
zmieniona nazwa tematu ok, ale tragedia jest tutaj ze nie da sie edytowac juz postow po uplywie kilkunastu minut, utrudnia to sprawę, nie wiem wg mnie powinno być to udostępnione w takich tematach jak ten, aby jednak moc edytowac post

@ kaczka
aha, czyli juz jest przypiety w jakis sposob, nawet nie wiedzialem
 
Pomysł ok



Jest przypięty - tylko w dziale forum mma , a nie newsy redakcji mmarocks (gwiazdka znaczy przypiety|)
 
ale tragedia jest tutaj ze nie da sie edytowac juz postow po uplywie kilkunastu minut, utrudnia to sprawę, nie wiem wg mnie powinno być to udostępnione w takich tematach jak ten, aby jednak moc edytowac post


A spojrzałeś na moją wersję ? To rozwiązuje ten problem, bo edycja nie jest zależna od cohones, wszystko dzieje się na google docs.
 
poza takimi galami gdzie tylko niektóre z nich są pokazywane w tv jak np. PLMMA


Do końca 2014 każda ich gala ma być w Orange Sport, od 2015 ma to przejać Polsat, więc miejmy nadzieję, że każda gala Mirka trafi do kalendarza ;)
 
A spojrzałeś na moją wersję ? To rozwiązuje ten problem, bo edycja nie jest zależna od cohones, wszystko dzieje się na google docs.


rozwiazanie z kalendarzem na docsach bardzo dobre, link do kalendarza moglby byc w pierwszym poscie w temacie, ososby uprawnione dodawalyby daty wydarzen a dyskusja moglaby sie toczyc ponizej
 
rozwiazanie z kalendarzem na docsach bardzo dobre, link do kalendarza moglby byc w pierwszym poscie w temacie, ososby uprawnione dodawalyby daty wydarzen a dyskusja moglaby sie toczyc ponizej


Dokładnie taki jest plan. Szef wszystkich szefów już poinformowany, także plan wchodzi w życie ;)
 
Dobra robota Grzechu :-) liczę, że będzie to na bieżąco aktualizowane, bo czesto mam tak, że nawet nie wiem o której jest jakaś gala, choć wiem, że coś na pewno jest. Także, dzięki wielkie :-)



Ps. Cóż to za cohones girl na tym kalendarzu? :-)
 
Dobra robota Grzechu
beer.gif





To z kolega Baasteek robimy, jak ktoś będzie chciał pomóc to zawsze może :)

liczę, że będzie to na bieżąco aktualizowane,


Będzie.




Ps. Cóż to za cohones girl na tym kalendarzu?
lol.gif


Andrzej chciał babke na kalendarzu to wkleiłem tą z HydeParku, nie wiem kto to, Defa pytaj :-)
 
No i już mi kalendarz pomógł, myślałem, że xCage jest w sobotę. Dzięki, pany, dobra robota!
 
Mi też pomógł, zupełnie zapomniałem, że na Cage Warriors walczy Paulina :) To będzie ciekawa nocka, CW, później UFC z Płetwalem a w niedzielę Chrzest, grubo...
 
Wybacz Baasteek, Tobie też podziękowania się należą. Również dzięki wielkie :-)



Ps. Szefie



Tak więc, uchyl rąbka tajemnicy i zdradź któż to taki reklamuje Waszą markę :-)
 
Spoko, czekamy aż Def~ edytnie 1 post i wstawi tam ten link :
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Dzc6wy_8z-kr4qRlVqJgHCQRfpFhEfwl_0JXPYF425Y/edit#gid=1036160015
 
Dzięki. Oby się sprawdził :)


jak na razie się sparawdza:



dzwoni do mnie kumpel i pyta co dzis robimy, odpalam kalendarz, sprawdzam i szybka odpowiedz :



od 20 pijemy i ogaldamy u mnie mma :)
 
Back
Top