Kaczka and malinowsky

Droni

Bellator
Welterweight
Trochę głupi temat.



Dlaczego kaczka ma 3,178 postów i ma WW, a malina 3,080 bodajże i MW ;p. Prosiłbym aby te 2 osoby + admini udzielali się w tym temacie :D
 
Bo kaczka zainwetował 250 zł w portal. Jak dacie po 250 zł to też dostaniecie. Jak ktoś będzie chętny to mogę podać numer konta. Mojego oczywiście:)
 
Zamykam. Droni - ban




Dobre ;d




Dlaczego kaczka ma 3,178 postów i ma WW, a malina 3,080 bodajże i MW ;p. Prosiłbym aby te 2 osoby + admini udzielali się w tym temacie :D


Liczy się czas i ilość postów :) Takie antykaczkowe combo :D
 
@def



To kiedy malinowsky będzie miał LHW?



Chcę zobaczyć jaki będzie miał kolor czcionki... :-)



Kiedy nowe forum?

Krótko odnośnie forum. Pracujemy nad tym. Nowe funkcje pojawią się wraz z szata graficzną forum i strony.
 
Forum czeka w kolejce z nową odsłony głównej strony. Niestety męczymy się z nią niemiłosiernie
 
To znaczy, że ja będę miał Welterweigh jak przekroczę 1000 postów tak ? Mimo, że Tar-Ellendil ma ponad 1000, a cały czas jest LW . Dobrze rozumiem ?
 
Defthomas zmieniać styl forum i strony głownej? od razu mówie że tak jest bardzo dobrze i ciężko bedzie to przebić :-)
 
Szczególnie jeśli chodzi o stronę główną . Forum też jest dobrze zorganizowane i ładne . Jednak nad Cohones, faktycznie można TROSZKĘ popracować wizualnie, ale główną zostawcie w spokoju :D
 
Według mnie forum jest przejrzyste i dobrze widac posty jeśli miałbym coś zmieniac to moze główną stronę cohones.
 
A mi tam sie podoba. nie potrzeba kwiatków, wodotrysków. Jest czytelnie, wszystko dobrze się czyta.
 
Ludzie co wy gadacie? Pozwólcie się rozwijać temu portalowi. Głównej od dawna należy się nowy design.
 
Widzisz defthomas?:D trzeba bylo zrobić ankiete :P a tak na serio najważniejsze ze jak zmieniacie by bylo przejrzyscie...nie to co ten syf na underground
 
Nie truj dupy Highlander . Takiej ładnej głównej, nie ma żadne Sportowe forum dyskusyjne, ani żadne fi... no strona konkurencyjna . Oczywiście możesz wyrazić swoje zdanie, ale to już deprymowanie redakcji ;)
 
Back
Top