K-1 Rising 2012 Madryt

Takie mam zdanie i obecność Cro Copa nie odmieniła tej walki.K1 podupadło bardzo, albo ja się przyzwyczaiłem do większej dynamiki walk
 
Nawet CR7 przyszedł dla CroCopa:-)Spoko dla was może nudna. Ja wychowany na Mirasie zawsze się jarałem jego walkami czy był odobrze czy zle, zawsze bardzo przezywałem, i to sie nie zmieniło. Inaczej patrzysz na swojego idola, ulubieńca a inaczej na zawodnika który jest Ci obojętny. Ja CroCopa już podziwiam od 10 lat i mi nie minie. Kwestia spojrzenia na zawodnika.
 
Mysle, ze walka Crocopa nie byla nudna tylko dla jego wielkich fanow. Hari kondycja kiepska, smial sie z Adamka, ktory by go znokautowal spokojnie
 
maras hari słabiutko? Silva nigdy na deskach nie leżał, jak widac do walki był przygotowany mega...Jak jajcarz zaznaczył, godnie reprezentował "klan silvów". :)
 
W porównaniu z dawnym Hari to raczej słabo wypadł. Może pamięć mnie zawodzi, ale kiedyś w walkach z Bonjanskym czy chociazby Overeemem się lepiej prezentował. Ten Silva, który mimo "znanego nazwiska" hehhe był dla mnie kompletnym anonimem, więc dlatego tak oceniam formę Hariego. Podkreślam, że K1 nie śledzę od dłuższego czasu, więc to subiektywna opinia
 
Malinowsky ma 100% rację. Mimo, że wolę oglądać lżejsze wagi to moimi ulubieńcami są zawodnicy cięższych wag, którzy kształtowali moje spojrzenie na sporty walki. Tacy zawodnicy jak Hunt, Wand, BigNog, CroCop niosą za sobą historie i emocje z nią związane. Dlatego walka Mirka mi się podobała, ale KO na Wandzie mu nigdy nie wybaczę ;PCo do Badra to słaba forma jak na razie, a podsumowując galę to bardzo udana, ale niech K-1 wraca do Japonii, bo tam jest miejsce tej organizacji.
 
Hari bardzo słaba forma, gdyby do walki z Ghitą doszło dzisiaj to wątpię by Hari dotrwał do końca walki. Cro Cop zaprezentował się tak jak mozna się było spodziewać bez rewelacji no, ale Mirko już swoje lata ma.
 
K1 ma nowego właściciela? gdzieś czytałem że FEG upadło? wie ktos cos wiecej?
 
"Spoko dla was może nudna. Ja wychowany na Mirasie zawsze się jarałem jego walkami czy był odobrze czy zle, zawsze bardzo przezywałem, i to sie nie zmieniło. Inaczej patrzysz na swojego idola, ulubieńca a inaczej na zawodnika który jest Ci obojętny. Ja CroCopa już podziwiam od 10 lat i mi nie minie. Kwestia spojrzenia na zawodnika."


Piękne słowa malinowsky :)
 
Gratulacje dla Cro Copa i innych zawodników, którzy wygrali swoje walki.


Odnośnie Chorwata - rywal nie był najwyższej klasy, ale Mirco zawalczył zdecydowanie lepiej, niż na swojej "pożegnalnej" walce z Sefo. Nie jest już tak szybki, jak w latach swojej świetności, ale w oczy rzucały się wysokie umiejętności defensywne Filipovica.
 
zauwazylem to samo co Madzer. Mirko wyglądał dużo lepiej, miałem wrazenie, ze lżej się poruszał, pewniej atakował. czesciej używał swojej lewej nogi i fizycznie wydaje się, że byl lepiej przygotowany.
 
@Seven25***************Badr Hari vs Anderson Silva:http://www.fightvideomma.com/2012/05/badr-hari-vs-anderson-silva-fight-video.htmlCro Cop vs Loren Javier:http://www.fightvideomma.com/2012/05/mirko-cro-cop-vs-loren-javier-jorge.htmlDanel Ghita vs Wendell Roche:http://www.allthebestfights.com/daniel-ghita-vs-wendell-roche-full-fight-video-k1-rising-2012/Rico Verhoeven vs Sergei Lascenko:http://www.allthebestfights.com/lascenko-vs-verhoeven-full-fight-video-k1-rising-2012/Artur Kyshenko vs Su Hwan Lee 2 :http://www.allthebestfights.com/artur-kyshenko-vs-su-hwan-lee-2-full-fight-video-k1-rising-2012/Andy Souwer vs Abraham Roqueni 2:http://www.allthebestfights.com/andy-souwer-vs-roqueni-2-full-fight-video-k1-rising-2012/Harut Grigorian vs Murthel Groenhart:http://www.allthebestfights.com/harut-grigorian-vs-murthel-groenhart-full-fight-video-k1-rising-2012/Xu Yan vs Yasuhiro Kido:http://www.allthebestfights.com/yasuhiro-kido-vs-xu-yan-full-fight-video-k1-rising-2012/Mike Zambidis vs Chahid Oulad El Hadj 2 :http://www.allthebestfights.com/mike-zambidis-vs-chahid-2-full-fight-video-k1-rising-2012/
 
Back
Top