Kącik sado-maso...

Co prychłem z tej grzecznej odpowiedzi to moje :D

zxdds.jpg
 
Co prychłem z tej grzecznej odpowiedzi to moje :D

zxdds.jpg
Swoją drogą to odpowiadanie tylko na komentarze typowo zaczepkowe jest dziecinne. Pewnie jakby jej ktoś napisał, że życzy wszystkiego dobrego to komentarz by zginął, ale jak jej napisał, że jest "marną cipą" to odpisała. Tak się właśnie gra w bajeczkę dobry i zły. Podpuszcza się do głupiego wyzywania i odpowiada się na jeden/dwa głupie komentarze, a na 1000 pozytywnych nie, bo ma się je w dupie. I wtedy taki Kowalski patrzy, że Karolina musi radzić sobie z hejterami, których pewnie masa i nikt jej nie lubi.

Genialnie takie sytuacje robi Pyta.pl, a mianowicie np. na dzień kobiet wybrali najgorszą patolę i pokazali ich obraz, że trzeba kobiecie przyjebać, jako kontrast zaczepili czarnych, którzy powiedzieli, że nie można i nie wyobrażają sobie uderzenia kobiety. Społeczeństwo zareagowało tak: "Mamy w Polsce debili, patrzcie jacy czarni są ok, a nasi by tylko chlali i lali". Świetnie dobrana sytuacja(później wyjaśniona, że to zwykłe podpuszczenie), ale jednak wielu się nabrało i to samo było w tym wpisie.

Zaborowski w swoim TT też napisał, że cohones jest chujowe, bo dostał takiego screena z komentami. Później starał się w odpowiedzi tłumaczyć, że nie chodziło o wszystkich, ale na głównej stronie jego TT wisi, że jest chamstwo na tym forum i tylko tacy pijani janusze z czipsami tu siedzą.

Tak gwoli wyjaśnienia. Nie mam na TT Karoliny, ani Łukasza w obserwowanych, piszę tylko jak łatwo manipulować odpowiadając na jednego chujowego tweeta i robić opinię każdemu.
 
Last edited:
Back
Top