Kącik pożegnalny: Voranek moderatorem Cohones.

Anonymous

NoLife FC
stolatVoran.gif


Wieloletni fan Bąsa, wielokrotny zdobywca Cohones awards, z domu Jakub, z forum @VoRaNeK został moderatorem forum Cohones.
W tym temacie, żegnamy zasłużonego usera, bo wiemy, co się dzieje z tymi, którzy przechodzą na złą stronę mocy...
@Wujek @Painkiller @inni ...

Kochajmy userów tak szybko odchodzą...
[*]
 
stolatVoran.gif


Wieloletni fan Bąsa, wielokrotny zdobywca Cohones awards, z domu Jakub, z forum @VoRaNeK został moderatorem forum Cohones.
W tym temacie, żegnamy zasłużonego usera, bo wiemy, co się dzieje z tymi, którzy przechodzą na złą stronę mocy...
@Wujek @Painkiller @inni ...

Kochajmy userów tak szybko odchodzą...
[*]
A teraz tak serio. co stało się z tym @Painkiller ? Dwa lata się nie logował i nie za bardzo go pamiętam.
 
Bardziej pytam w kierunku dlaczego kaczka postawił go w jednym rzędzie z wujkiem , który akurat bardziej utkwił mi w pamięci. Jak długo painikiler był modem i czy stało się coś negatywnego?
 
Bardziej pytam w kierunku dlaczego kaczka postawił go w jednym rzędzie z wujkiem , który akurat bardziej utkwił mi w pamięci. Jak długo painikiler był modem i czy stało się coś negatywnego?
Chyba już nie chciał ze szrotem obcować.

Rzekomo @VoRaNeK dostał kontrakt na rok i 5 k. Podobno Mrozu chciał przebić ofertę, dorzucając gajer od Giacomo Conti, ale Voranek prawilnie odrzucił propozycje.
 
z tego co pamietam to przyjebal focha bo nie dostal moda. Zamist jego dostal bodajze Szady
Dostał moda. Tak jak wujek. Jakoś razem dostali. Tylko tam był konflikt,bo Pain coś tam sapał o Materli i Woju mu odgryzał się. Potem coś tam powymieniali się uprzejmosciami, a potem trochę u N..... pisywał. A czasem to styknie
 
Rysiewski tez byl dobry giguś. Zapieral sie, kurwa, wypieral recyma i nogami, ze nic sie z K i L nie dogadal i wcale nie na ich zyczenie broni tego KSW jak pojebany, nawet w kwestiach tak zalosnych, ze reca opadaly. Teorie spiskowe, widzial, chuje muje dzikie weze az tu nagle kurwa, cyk angaz w KSW :lol:
mgc.gif
 
Dostał moda. Tak jak wujek. Jakoś razem dostali. Tylko tam był konflikt,bo Pain coś tam sapał o Materli i Woju mu odgryzał się. Potem coś tam powymieniali się uprzejmosciami, a potem trochę u N..... pisywał. A czasem to styknie
Modowie przychodzą i odchodzą a hejterzy jak kamienie węgielne, podwalina całości.
Kaczka rozumiem, że to Twoje marzenie ale zastanów się czy warto ?
 
Modowie przychodzą i odchodzą a hejterzy jak kamienie węgielne, podwalina całości.
Kaczka rozumiem, że to Twoje marzenie ale zastanów się czy warto ?
Kiedyś gadałem z @defthomas o tym. Ale z tego co wiem,to zbyt wielu jest przeciwnych ot tak,dla zasady.
Trochę bym trolli poblokował, trochę poedytował i ewentualnie pobanował jak byłoby za co.
Chociaż w sumie mam swoje wtyczki we władzy, więc w sumie jeden chuj.
Pozdro panowie
 
Kiedyś gadałem z @defthomas o tym. Ale z tego co wiem,to zbyt wielu jest przeciwnych ot tak,dla zasady.
Trochę bym trolli poblokował, trochę poedytował i ewentualnie pobanował jak byłoby za co.
Chociaż w sumie mam swoje wtyczki we władzy, więc w sumie jeden chuj.
Pozdro panowie
Może by Ci zrobili taki Dzień Dziecka jak Policja robi dzieciom, że zostają komendantami . Byś na jeden dzień redaktorem naczelnym przez 24h.
51aa146eba5c2_o,size,1068x623,q,71,h,564809.jpg

Choć sam nie wiem czy to dobry pomysł, goście będą mieli nieposprzątane pokoje :sad:
@defthomas @Jakub Bijan
 
Back
Top