Jurkowski i Błachowicz o aferze na KSW17

FrostBite

Maximum FC
Lightweight
W niezwykle ostrych słowach całe zamieszanie skomentował Łukasz Jurkowski

"A może niech werdykt sędziowski w walce Pudzianowski - Thompson nie zabiera całej glorii występom innych zawodników? Janek pokazał mega klasę, Mamed udowodnił ,że Hector Lombard może nie chcieć z Nim walczyć , KO Kornika to salony świata, a Materla jest kocurem?:) Kurwa opanujcie się "kibice" MMA"
- cytuje • Jurasa • www.boxingnews.pl.



Jan Błachowicz, który walczył w Atlas Arenie w Łodzi (pokonał Thierry'ego Sokoudjou) zapewnił, że o żadnym ustawianiu wyniku walk przez KSW - tego typu ataki pojawiły się w sieci - nie może być mowy.


"Drodzy fani, "fani" i wszyscy "eksperci MMA". Błędy, szczególnie sędziowskie zdarzają się wszędzie. W piłce nożnej, siatkówce, tenisie i MMA.
Jesteśmy tylko ludźmi, istotami omylnymi i każdemu może przytrafić się błąd.... Na gali KSW17 błąd został popełniony, przyznano się do niego i powinno się ten fakt docenić, a nie atakować Federację KSW i zarzucać ustawianie walk!" - przyznał wojownik z Cieszyna dla www.boxingnews.pl
 
pisałem o tym dawno temu w odpowiednim temacie, dla mnie żenujące jest to co pisze Juras a i Janek się z prawdą mija. Zauważyłem tendencje, ze jak tylko się odezwali to pojawiła się grupa "fanów" która nie widzi nic nie taktownego w tym co zaszło.
 
A to sorry Yagiel, przeglądałem tematy i nie zauważyłem, że to wstawiłeś. Mój błąd :)



A co do Jurkowskiego i Błachowicza to myśle, że inaczej im nie wypada mówić, bo w końcu we własne gniazdo się nie sra. Stąd takie ich opinie a nie inne
 
szanuje i lubie obu ale niech z nas nie robią idiotów. Jeśli według nich nic się nie stało i mamy nad tym przejść do porzadku dziennego to świadczy tylko o nich.
 
kurwa,czlowieku, to jest 4 temat w ciagu kilkudziesieciu minut gdzie to piszesz! nie moge przez Ciebie forum spokojnie czytac, bo wszedzie widze to pierdolenie. zrobcie cos z tym oszolomem!!!!







edit: - kokosowy post wyżej został usunięty :)



defthomas - potwierdzam, tam wyżej był kokosowy post :)
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Jan Błachowicz na facebooku:Chciałbym ustosunkować się do całej tej nagonki na Federację KSW o której głośno mówi się od kilku dni we wszystkich gazetach, radiach i internecie. Drodzy fani, "fani" i wszyscy "eksperci MMA". Błędy, szczególnie sędziowskie zdarzają się wszędzie. W piłce nożnej, siatkówce, tenisie i MMA. Jesteśmy tylko ludźmi, istotami omylnymi i każdemu może przytrafić się błąd. Na gali KSW17 błąd został popełn...iony, przyznano się do niego i powinno się ten fakt docenić, a nie atakować Federację KSW i zarzucać ustawianie walk! Dlaczego nikt nie roztrząsa werdyktów sędziowskich w boksie? Tam jest bardzo dużo kontrowersji, złych decyzji i co więcej, mimo błędów żaden z organizatorów nie umie przyznać się do tego. KSW zwołało konferencję, przyznało się do błędu sędziowskiego, przeprosili i taki ruch z ich strony należy szanować.
Wszyscy ci, którzy uważają, że walki są ustawiane, że gale KSW to "przekręty" są w błędzie! Dla Federacji KSW walczę od 2007 roku i nigdy nie słyszałem od nikogo, aby ktoś próbował ustawiać wyniki pojedynków. Uwierzcie, że gdybym tylko miał taki sygnał to zapewne zrezygnowałbym z toczenia walk podczas gal "Konfrontacji Sztuk Walki". Powiem więcej, że nigdy nie czułem się w jakikolwiek sposób oszukany przez sędziów i jestem pewien, że nie są oni w żaden sposób stronniczy.
Na koniec chciałbym powiedzieć jeszcze kilka słów o walce Chmielewski vs. Zikic, która również wzbudza - nie wiem czemu - dużo kontrowersji. Obejrzałem dwie powtórki tego pojedynku i za każdym razem oceniałem walkę na korzyść Antka, który w przekroju całej walki, jak i dogrywki był lepszym, aktywniejszym zawodnikiem od Anglika. Dlatego też z całą odpowiedzialnością pragnę stwierdzić, że zwycięstwo Chmielewskiego jest zasłużone.
 
Na koniec chciałbym powiedzieć jeszcze kilka słów o walce Chmielewski vs. Zikic, która również wzbudza - nie wiem czemu - dużo kontrowersji. Obejrzałem dwie powtórki tego pojedynku i za każdym razem oceniałem walkę na korzyść Antka, który w przekroju całej walki, jak i dogrywki był lepszym, aktywniejszym zawodnikiem od Anglika. Dlatego też z całą odpowiedzialnością pragnę stwierdzić, że zwycięstwo Chmielewskiego jest zasłużone.


najśmieszniejsze pogrubiłem!
 
Sam nie wiem co myśleć o tej części wypowiedzi dot. Chmielewskiego, gdy pamiętam min. jedną koszulkę ze sklepu Janka i widzę tu pewną niekonsekwencję....



Zikić to wygrał po 2 rundach, bo zlał w obu rywala. Kuriozalną dogrywkę też. Czekam na głos sędziów i samego A. Chmielewskiego, bo chyba jeszcze nikt z nim wywiadu nie przeprowadził.
 
Walka Zikic vs Chemielewski to przykład ewidentnego 20-18 a dogrywka to mocne 10-9. Jak zawodnik, który pół życia siedzi w MMA i ma takie sukcesy może tak naginać rzeczywistość? Czyli co? 99% fanów, którzy znają się na temacie widzi coś innego niż Janek? Czy jest tutaj na tym całym forum ktoś kto punktował wygraną Chmielewskiego? Wiaodmo, że nie sra się w swoje gniazdo ale to wtedy lepiej się w ogole nie udzielać.
 
@Yagiel-moich postow jest sporo w tematach zwiazanych z ta sprawa.Najpierw sprawdz a potem pisz o tym jak to niektorzy niby zmieniaja zdanie.Wykazales sie skrajna niekompetencja i nieobiektywizmem.Ale przeciez nie od dzis wiadomo ze tylko ty masz racje.
 
Lubie Janka ale z tym pisanie o walce Chmiela to poprostu sie ośmieszył .... mam nadzieje ze zaraz reszta zawodników nie bedzie pisać taki bzdur .Chyba ze to polecenie z góry od K&L.
 
alladino, moze Ty sie najpierw upewnij czy mam na mysli Ciebie... akurat tym razem odnosilem sie do postow na FB. po za tym,skoro nie masz nic na sumieniu to po co reagujesz na cos co Ciebie nie dotyczy? teraz udowodnij mi,ze to co ni zarzucaz ma jakies podstawy i przytocz mi sytuacje w ktorych narzucam komus swoje zdanie. bardzo jestem ciekaw czemu wyciagasz takie wnioski.
 
w sumie to nie bawmy sie tu w ta dyskusje, no chyba ze na prv albo w hyde parku - nie mowilem o Tobie a Twoje zarzuty uznaje za bezpostawne. pisze post pod postem, bo z poziomu telefonu nie dziala mi edycja
 
Dobrze wiecie ze zaden czy to Juras czy Janek czy ktokolwiek związany mniej lub bardziej z KSW nie skrytykuje, nie podważy błędów na KSW 17. Co mam "Kurwa" sie opanowac Panie Jurkowski? jak mnie i 4 miliony ( czy 5 ) ludzi robi sie w chuja ? Nie jestem ekspertem, ani "ekspertem" w cudzysłowiu, ale podstawy sedziowania walk MMA znam i polowa forum też. A tu nawet podstawy, rzeczy banalne sie nie zgadzaja w tym cholernym sędziowaniu walki Antka vs Zikic i Pudzian vs Thompson! Wydaje mi sie ze Juras i Janek robia zasłone dymna z ta "Reszta walk" bysmy zajeli sie analiza ich a nie najbardziej kontrowersyjnych.



Tyle odemnie ide melise wypic xD
 
Z większością wypowiedzi Janka i Jurasa się zgadzam. No ale kurde Juras komentują te walke kilkakrotnie mówił o tym ,żę Zikic wygrał chyba obie rundy. Co do sędziów to są w stanie wybronić się z dania pierwszej rundy Antkowi, z reszty już nie bardzo. I musze coś napisać na co mało kto zwrócił uwagę : to była naprawdę dobra walka. Z resztą cała gala była świetna.
 
Z przykrością stwierdzam, że nie zgadzam sie z niczym co powiedział Juras.
 
Nagle wszyscy to "eksperci" bo podwarzają wynik walki kolegi? Bez komentarza. Lepiej mogli się nie wypowiadać.
 
Nawet tego czytać nie będę bo z góry wiadomo, że głupoty :P



Ma ktoś ten "serbski" bit Matheo z jankowego trailera na mp3?
 
Z tym,że z jednego serwera nie działa, a na drugim trzeba sie zarejestrować (a nawet jak ściąga się z tamtąd - to mi coś nie hula) :-)







Edit. Zripowałem bezpiośrenio z YT - nie wiem ,czy w tamtych plikach jest dłuższa wersja (może tak) - łap to narazie:



http://www.fileserve.com/file/d889FuN/KSW 17 - Jan Błachowicz (Muzyka z Trailera)-[www_2conv_com].mp3
 
Dzięks, czas zmienić dzwonek w telefonie. To duck souce w wersji mmarocks jest już zbyt długo :P
 
Też to se na dzwonek chciałem ustawić, ściągnałem ten plik - jeden nie działa, a drugi link nie aktywny :D U Was też?
 
o dopiero zauważyłem :-)



GLF - http://www.fileserve.com/file/d889FuN/KSW



Dzięki Kaczor
 
Back
Top