Jurasówka

Status
Not open for further replies.

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Głównym tematem „Jurasówki” #3 jest gala KSW 42, a gośćmi w studiu zawodniczka KSW Paulina Raszewska, Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski, Paweł Kowalik MMA Cartel oraz Dominik Durniat
 
Last edited:
W takim przypadku marzy mi się jako hejterowi żeby nikt nie zajrzał , nikt nie skomentował , nikt nie rozpoczął dyskusji pod tematem ale zawsze się jakiś wyrwie i zacznie nabijać wyświetlenia i posty pod tematem. :tysoncoffe:
 
W takim przypadku marzy mi się jako hejterowi żeby nikt nie zajrzał , nikt nie skomentował , nikt nie rozpoczął dyskusji pod tematem ale zawsze się jakiś wyrwie i zacznie nabijać wyświetlenia i posty pod tematem. :tysoncoffe:
Jako hejter powinieneś posłuchać. Kowalik robi fatality na Jóźwiaku:corn:
 
Słuchałem do auta. Towarzystwo było fajne by powyciągać jakieś smaczki, ale nic specjalnie ciekawego nie padło.
Jako hejter powinieneś posłuchać. Kowalik robi fatality na Jóźwiaku:corn:
Nie kłam, Paweł nie powiedział nic nowego. :nono:
 
Jóźwiaku? Kojarzę tylko że ma koszule i ze fen to tacy jacyś kolesie w stylu Akop i Bandel plus reszta 4 ligi. Nawet nie znam rozpiski KSW o którym się dowiedziałem3 dni temu a co dopiero jakiś tam FEN. Problemy 3ego świata mnie nie interesują
 
Paulina Raszewska w tym podcaście wypadła dużo korzystniej niż we wszystkich wywiadach jakie wcześniej widziałem. Przynajmniej w moich oczach.
 


Głównym tematem „Jurasówki” #3 jest gala KSW 42, a gośćmi w studiu zawodniczka KSW Paulina Raszewska, Dyrektor Sportowy KSW Wojsław Rysiewski, Paweł Kowalik MMA Cartel oraz Dominik Durniat

Bardzo dobry odcinek. Pełen luz, trochę powagi, trochę żartów. Przypomniała mi się SSS za najlepszych czasów
:antonio:
 
chyba dobre plecy ma ta Raszewska skoro x lat temu nic nie umiala i ją chcieli do KSW a teraz debiutuje w mma i znowu od razu KSW
 
Bardzo dobry odcinek. Pełen luz, trochę powagi, trochę żartów. Przypomniała mi się SSS za najlepszych czasów
:antonio:
Też mi trochę przypomina starą Szczenę. Jeżeli Juras nie robi z siebie naczelnego atencjusza i hipokryty to da się go słuchać. Audycja całkiem spoko, chyba mniej w niej zagorzałego kultu KSW niż w ostatnich epizodach SSS. Do auta albo żeby leciało w tle przy jakichś czynnościach, jak najbardziej ok.
 
Bardzo podobają mi się na ten moment te audycje. Fajnie, że jest integracja ze słuchaczami w postaci rozmów telefonicznych, goście też dobrze dobierani, fajne tematy. Jesli faktycznie dojdzie do konfrontacji prezesa Jóźwiaka z Pawłem na antenie, to kupuję zapas popcornu i siadam w pierwszym rzędzie ;D
 
Bardzo podobają mi się na ten moment te audycje. Fajnie, że jest integracja ze słuchaczami w postaci rozmów telefonicznych, goście też dobrze dobierani, fajne tematy. Jesli faktycznie dojdzie do konfrontacji prezesa Jóźwiaka z Pawłem na antenie, to kupuję zapas popcornu i siadam w pierwszym rzędzie ;D
A o podcastach pana Mrozowskiego co myślisz? Jurasa nie maja startu pomimo tego ze nie odpalałem ani razu... I mam wrazenie ze wszyscy malpuja od p. Mrozowskiego ale nigdy go nie doscigna na szczescie:bomb:
 
Niestety to koniec podcastu po zaledwie 3 odcinkach, szkoda bo fajnie się słuchało.

 
Status
Not open for further replies.
Back
Top