Junior dos Santos ma niespodziankę dla Roya Nelsona

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Junior w rozmowie z ValeTudo.ru o prezencie jaki szykuje dla Roy`a Nelsona
Studiowałem walki Roya Nelsona i mogę powiedzieć że jest bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem, lubi wymieniać ciosy, i bardzo mocno pracuje nad tym żeby nie walczyć w samym parterze.  Ale to niebezpieczny przeciwnik który ma na koncie świetne zwycięstwa. Musiby być ostrożni bo może jego wygląd fizyczny nie mówi tego, ale to jest naprawdę trudny przeciwnik…Mogę go zaskoczyć…Dziś posiadam już duże doświadczenie i mogę ci powiedzieć że czuje się dużo pewniej w moich walkach. Kiedy jesteś pewien siebie, możesz lepiej rozwijać to co potrafisz. Czuje że to jest przełomowy moment w mojej karierze i jeśli bóg pozwoli to będę się dalej rozwijał tak jak to robię teraz dając świetne nokauty, świetne walki i wielkie zwycięstwa.
Cały wywiad z największym juniorem świata tutaj

Junior dos Santos ma niespodziankę dla Roya Nelsona
 

Marian

Jungle Fight
Featherweight
Nikt. Jedyna szansa to zejście na glebe i przetestowanie Cygana jak bardzo poprawił się od czasu porażki z Mamute. Ja jednak widze to tak że znów będzie nokaut w 1 rundzie tym razem ofiarą będzie Roy Nelson.
 

spartan

BAMMA
Middleweight
nie skreślajcie nelsona:) gruby jest w stanie go pokonać…oczywiście jeżeli sprowadzi walke do parteru:)
 

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
no właśnie to jest zagadka czy da radę sprowadzić JDS i co ten drugi w parterze potrafi :)
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
na pewno potrafi klepać
icon_biggrin.gif
 

yorkk

Oplot Challenge
Light Heavyweight
szkoda ze nelson nie obije kongo jak bylo zaplanowane bo lubie i brzuchacza i jds, zreszta w tym drugim widze nastepce cro copa (dla mnie na podobne warunki – taki maly wsrod cieskich, niepozorny wrecz) i chcialbym zobaczyc jak obija ryja lesnarowi, na bank nie padnie z braku tlenu jak carwin. ale jesli nelson obije lub odklepie lesnara tez bedzie milo
icon_smile.gif
 

zielony81

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Junior dos Santos na pewno jest faworytem ale Nelson z tym swoim “śmietnikiem” możne zaskoczyć;)
 

panpan

KSW
Featherweight
JDS z Lesnarem może mieć cieżko…jak Brok obali go i bedzie na nim leżał cała runde.
Tez jakos go nie lubie, ale dlaczego? Może dlatego, ze ma rekord 5-1 [tak?] i uważa sie za niewiadomo kogo…a może to poprostu wyraz jego twarzy mnie do niego uprzedza…
 

misiekvx

Oplot Challenge
Heavyweight
JDS ma umiejętności parterowe, na wystarczającym poziomie żeby się skutecznie bronić na średnim poziomie. Przed UFC walczył w parterze.
 

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
maciejar – Bo dostał walkę o pas za free? Tak samo jak by Pudzian po walce z Najmanem dostał się do UFC i walkę o pas…..
 
Top