1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Jose Aldo vs Keny Florian

Discussion in 'Forum MMA' started by Shogun86, Oct 21, 2010.

1. Shogun86

Shogun86 Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    251
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jose Aldo otrzymał od UFC propozycję przejścia z kategori wagowej Featherweight do Lightweight i zmierzenia się z Kenny'm Florianem. Aldo w pierwszej kolejności jednak chciał walki z Markiem Homnickiem. Menadzer Aldo mówi ze będzie to jego ostatnia walka w kategori wagowej 145 funtów.
    Manager Floriana natomiast utrzymuje, że żadnej konkretnej propozycji jeszcze nie było, ale z przyjemnością zgodzi się na tę walkę. Dana dał Aldo wybór klatki UFC lub WEC do walki z Florianem.

2. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Skąd to info?

3. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,849
    Zdobyte Lajki:
    1,819
    Punkty:
    2,790
    Ta pogłoska została już zdementowana przez managera Floriana. Znowu jakiś Brazylijczyk nie zrozumiał co mu się mówi po Angielsku, tak jak z tą pogłoską, że Strikeforce zrobi galę w Australii.

4. Shogun86

Shogun86 Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    251
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    info wziołem z ufc.pl nie wiem czy moge tu podawać link do innej strony w sumie to żadna konkurencja dla mmarocks.
    Tidzej a gdzie to czytałeś Ty ? No w sumie menadzer Floriana powiedział ze żadnej propozycji konkretnej nie otrzymał ale z chęcią zgodzi się na tą walke.
    Tidzej ale przynajmniej to ze Aldo ma przejsć do wagi lekiej i jeśli miał by walczyć w UFC to samo to już by było dobre czy to też plotka była ?

5. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    Info na ufc.pl nie wygląda na rzetelne, nie ma żadnego źródła, żadnego odnośnika do wypowiedzi itp. Z drugiej strony ciekawe czy ufc.pl ma pozwolenie do wykorzystania znaku UFC do prowadzenia działalnośi komercyjnej...

6. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    Znalazłem coś takiego: http://www.bjpenn.com/profiles/blogs/jose-aldo-turned-down-offer-to

7. Shogun86

Shogun86 Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    251
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Helieris no ja akurat tego nie wiem czy oni tam mają czy nie pozowlenie do wykorzystania znaku UFC do prowadzenia działalności komercyjnej. W sumie ja tam tylko od czasu do czasu zaglądam zobaczyć w newsy czy coś bo ogólnie raczej mało tam wszystkiego i nawet nie mam tam konta bo się nie rejestrowałem zdecydowanie wole mmarocks tu jest więcej wszystkiego i dużo ciekawiej.

PS. to już tak poza tematem jak Wy ustawiacie tutaj avatar przy nicku ? bo ja tylko moge sygnature ustawiać a nie wiem gdzie i jak ustawić tutaj avatar ?

8. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    To nie było pytanie do Ciebie, spoko :) Raczej takie ogólne , a nawet można powiedzieć retoryczne... ;)

Co do avatarów:
    http://www.mmarocks.pl/inne/avatary/

9. Shogun86

Shogun86 Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    251
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dzięki Heileris za linka pózniej to sprawdze i jakiś avatar moze się ustawi :)

10. steyr

steyr BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    828
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Czym sie rozni klatka UFC od WEC? Tylko wymiarami?

11. Shogun86

Shogun86 Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    251
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Steyr w wyborze klatki UFC czy WEC raczej nie chodziło o wymiary tylko o to gdzie, przed którą publicznością i na której gali będą walczyć zawodnicy :) oczywiście jak bym się mylił to może ktoś poprawić

Share This Page