Jose Aldo vs Keny Florian

Shogun86

Jungle Fight
Featherweight
Jose Aldo otrzymał od UFC propozycję przejścia z kategori wagowej Featherweight do Lightweight i zmierzenia się z Kenny'm Florianem. Aldo w pierwszej kolejności jednak chciał walki z Markiem Homnickiem. Menadzer Aldo mówi ze będzie to jego ostatnia walka w kategori wagowej 145 funtów.
Manager Floriana natomiast utrzymuje, że żadnej konkretnej propozycji jeszcze nie było, ale z przyjemnością zgodzi się na tę walkę. Dana dał Aldo wybór klatki UFC lub WEC do walki z Florianem.
 
Ta pogłoska została już zdementowana przez managera Floriana. Znowu jakiś Brazylijczyk nie zrozumiał co mu się mówi po Angielsku, tak jak z tą pogłoską, że Strikeforce zrobi galę w Australii.
 
info wziołem z ufc.pl nie wiem czy moge tu podawać link do innej strony w sumie to żadna konkurencja dla mmarocks.
Tidzej a gdzie to czytałeś Ty ? No w sumie menadzer Floriana powiedział ze żadnej propozycji konkretnej nie otrzymał ale z chęcią zgodzi się na tą walke.
Tidzej ale przynajmniej to ze Aldo ma przejsć do wagi lekiej i jeśli miał by walczyć w UFC to samo to już by było dobre czy to też plotka była ?
 
Info na ufc.pl nie wygląda na rzetelne, nie ma żadnego źródła, żadnego odnośnika do wypowiedzi itp. Z drugiej strony ciekawe czy ufc.pl ma pozwolenie do wykorzystania znaku UFC do prowadzenia działalnośi komercyjnej...
 
Helieris no ja akurat tego nie wiem czy oni tam mają czy nie pozowlenie do wykorzystania znaku UFC do prowadzenia działalności komercyjnej. W sumie ja tam tylko od czasu do czasu zaglądam zobaczyć w newsy czy coś bo ogólnie raczej mało tam wszystkiego i nawet nie mam tam konta bo się nie rejestrowałem zdecydowanie wole mmarocks tu jest więcej wszystkiego i dużo ciekawiej.


PS. to już tak poza tematem jak Wy ustawiacie tutaj avatar przy nicku ? bo ja tylko moge sygnature ustawiać a nie wiem gdzie i jak ustawić tutaj avatar ?
 
To nie było pytanie do Ciebie, spoko :) Raczej takie ogólne , a nawet można powiedzieć retoryczne... ;)

Co do avatarów:
http://www.mmarocks.pl/inne/avatary/
 
Steyr w wyborze klatki UFC czy WEC raczej nie chodziło o wymiary tylko o to gdzie, przed którą publicznością i na której gali będą walczyć zawodnicy :) oczywiście jak bym się mylił to może ktoś poprawić
 
Back
Top