Jorge "Gamebred" Masvidal

Dundy

Legacy FC
Light Heavyweight
Od dłuższego czasu mocno kibicuję temu zawodnikowi. Walka z Cowboyem pokazała, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w UFC.

A Masvidal to jeden z bardziej niedocenianych gości w UFC.

16422949_10154800756366276_6431012365666313396_o-jpg.5698

Proszę się odsunąć, idę na szczyt dywizji :D

ALEZ TO BYLO PIEKNE, JORGE ODBIL SOBIE TE WSZYSTKIE WALKI SEDZIWSKIE

JORGE PO PAS !

Zapraszam do Hype Trainu :)

dizel77

UFC
Middleweight
Masvidal ma ten taki specyficzny styl bycia który jasno mówi żeby z nim nie zadzierać. Coś jak Tim Means. Wiecie nie chodzi mi tu o wygląd, wielkość mięśni tylko taką otoczkę w okół nich :lol: Niektórzy kolesie to po prostu mają naturalnie. Nie wiem w sumie do końca jak to opisać. To się czuje po prostu od razu. :crazy:

Gość ma też fajny akcent. Faktycznie jak gangster.

Last edited:

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Masvidal ma ten taki specyficzny styl bycia który jasno mówi żeby z nim nie zadzierać. Coś jak Tim Means. Wiecie nie chodzi mi tu o wygląd, wielkość mięśni tylko taką otoczkę w okół nich :lol: Niektórzy kolesie to po prostu mają naturalnie. Nie wiem w sumie do końca jak to opisać. To się czuje po prostu od razu. :crazy:

Gość ma też fajny akcent. Faktycznie jak gangster.
Haha, truth. Gangsterski klimat bardzo w wypowiedziach mają obaj.

user_usunięty

UFC
Middleweight
Chyba sobie jaja robisz z Miocicem i Diazami. Co do JDSa - nie wiem. Chcesz, żebym Cię zaorał, to przejdź do hyde parku.
Młody Diaz 3 rundy wpierdolu mu ufundował, Masvidal złapał wiatr dopiero pod koniec 1szej, starszy Diaz jest lepszy od młodego, młody to niekoniecznie ale starszy by go ogarnął.

Puczi

Dobry człowiek
Młody Diaz 3 rundy wpierdolu mu ufundował, Masvidal złapał wiatr dopiero pod koniec 1szej, starszy Diaz jest lepszy od młodego, młody to niekoniecznie ale starszy by go ogarnął.

Kowboj 2011 = Kowboj 2017? :kaczy: mówiłem kurwa, że jak chcesz dyskutować, to do hydeparku, nie będę Ci tłumaczył MMA w tym temacie.

@defthomas możesz wyjebać ten spam? Z góry dziękuję.

DickNiaz

WSOF
Featherweight
Spoko typek, pamiętam go jeszcze ze strikeforce jako 'tego gangsta od Kimbo Slice'a'. Niech mu się wiedzie.