Jon Olav Einemo w UFC

Jak poinformował wczoraj Team Golden Glory jeden z najlepszych grapplerów w Europie Norweg Jon Olav Einemo (MMA 6-1) podpisał kontrakt z UFC. Data debiutu sparingpartnera partnera treningowego braci Overeemów i Sergeia Kharitonova nie jest jeszcze znany.

Einemo nie walczył w MMA od 2006 roku kiedy to łatwo poddał Jamesa Thompsona na gali Too Hot Too Handle. W tamtym roku Norweg stoczył też pojedynek w Pride, w którym przez decyzję przegrał z Fabricio Werdumem. Swoje największe sukcesy święcił na zawodach ADCC, w 2003 w Brazylii wygrał kategorię do 99 kg pokonując m.in. Rogera Gracie i Alexandre Cacareco. W ostatnich latach Jon zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które jednak jak twierdzi udało mu się wyleczyć.

Jon Olav Einemo w UFC

Korz

Jungle Fight
Welterweight
Stary znajomy:) z tego co pamiętam świetne warunki fizyczne i trochę wydolność leżała. No i “bitny” zawodnik.:)

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Slyszalem juz jakos ponad miesiac temu, ze Einemo dolaczyl do UFC, dziwne ze dopiero teraz GG o tym informuje. Chyba, ze dopiero teraz go oficjalnie podpisali.

kusmier

Brutaal
Bantamweight
na wikipedii jest jeszcze napisane, że walczył z Kresimirem Bogdanowicem z 2010? nie jest ona wliczana w rank?

MarYo

Jungle Fight
Middleweight
dobra wiadomosc
icon_biggrin.gif

Anusiak

Brutaal
Bantamweight
Dobry znak tym bardziej ze to Europejczyk, UFC ostatnio nie szaleje z podpisywaniem nowych zawodników.

G

Guest

Guest
Jak narazie to USA jest największą potęgą MMA, tym bardziej się ciesze że w UFC będzie więcej Europejczyków.

G

Guest

Guest
Zawodnik nie walczyl przez 7 lat i trafia do UFC,widac potege menadzerska.Niech sie nasi ucza ;]

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
UFC wkracza do Szwecji, więc oczywiście chce mieć paru Skandynawów więcej. Ponoć robią Fight Nighta 5 listopada w Malmö. Na karcie pewnie będzie Gustafsson, Kampmann, Einemo i paru innych Europejczyków. Przyda się im też kilku kolejnych, m. in. Abedi, Madadi, Vanttinen. Kto wie, może znajdzie się też miejcse dla Janka Błachowicza?
Swoją drogą ciekawi mnie, jak White chce zrobić galę w Skandynawii nie wiedząc gdzie ona jest…

GLF

KSW
Heavyweight
Swoją drogą ciekawi mnie, jak White chce zrobić galę w Skandynawii nie wiedząc gdzie ona jest •

Naprawdę uważasz, że taka wiedza jest mu do czegoś potrzebna?

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Ja pierdolę… Czy naprawdę w poście muszę wstawić milion emotikonek, żeby ktoś zrozumiał ukrytą ironię?

Tjo

Moderator
Cohones
Zobaczymy jak się sprawdzi…Parterowych umiejętności mu zdecydowanie nie można odmówić. Do rozwoju swojej stójki akurat w Golden Glory sparingpartnerów ma pod dostatkiem. Z tego co wiem Einemo ostatnio szlifował parter Sergeia Kharitnova na obozie GG w Tajlandii, w ramach przygotowań Rosjanina do półfinału Strikeforce.