Jon Jones chce walczyć jak najszybciej

Euredyta

Oplot Challenge
Lightweight
134312333_extra_large.jpg




Mistrz UFC wagi półciężkiej Jon Jones potrzebował wakacji po męczącym 2011 roku. W sumie było po czym odpoczywać • młody fenomen walczył w zeszłym roku 4 razy, najpierw zyskując sobie prawo do walki o pas, potem wygrywając go, a potem jeszcze broniąc dwa razy w pojedynkach z byłymi mistrzami. Nie dziwne, że został wyróżniony tytułem zawodnika roku w większości plebiscytów.



Tuż przed walką na UFC 140, Bones powiedział, że potrzebuje trochę czasu wolnego, żeby dać organizmowi odpocząć • w zasadzie przez cały rok przecież był na obozach przygotowawczych.



Teraz jednak zmienił ton. Ostatnio oświadczył, że chce walczyć najszybciej, jak to możliwe. Oto co na ten temat ma do powiedzenia Dana White:



• Jones zadzwonił do mnie i powiedział, że już ma dość wolnego. Jest gotowy do walk. Najprawdopobniej damy mu teraz Dana Hendersona, natomiast następnym przeciwnikiem może być Rashad Evans. Ale najpierw zobaczymy, jak się mają sprawy między Rashadem a Philem Davisem. •



Mistrz powiedział, że w 2012 również chciałby walczyć 4 razy. Teraz ma zatem dwóch interesujących przeciwników na horyzoncie.
 
Szkoda tylko, że szanse na pokonanie Jonesa sa raczej iluzoryczne.Dan jest za mały, Rashad jakby zawalczył z JJ w jego pierwszej obronie może by coś zdziałał, wykorzystując znajomośc słabych stron Bonesa. O ile takie wogóle istnieja...
 
I to mi się podoba. A nie GSP, czy Spider - 2 walki na rok i wielcy niepokonani. Sztuką jest właśnie, zostać niepokonanym walcząc przynajmniej 4 razy do roku.
 
No i spoko, najpierw Hendo a potem najpewniej Ryszardzik. ;)


Dawać go na 146!
 
Hendo może zrobić niespodzianke, Jones nigdy nie walczył z kimś kto nie boi się dostawać, najprawdobodobniej walcząc z Danem będzie szukał poddania. Jeżeli Hendo wygra, stanie się prawdziwą legendą, więc WAR HENDERSON!
 
Odbiegnę trochę od tematu nie wiem czy się zgodzicie, ale według mnie Jones, ma jeden z najlepszych movementów na swiecie ; - )
 
ile to razy Hendo mial juz przegrać :)



EDIT: Adib za kazdym razem jak widze twoja sygnature to mam problemy zeby zjechać dalej :D i nie mowie tu o Barcelonie ;-)
 
Machida jakoś trafiał, jak Hendo mu jebnie to będzie broken bones :-) Ja wierzę w Dana, że da rade !!!
 
To mi się w nim najbardziej podoba że on nie obawia się nikogo i w przeciwieństwie do innych walczy często.
 
dinn



Jednak trafienie Henda a Machidy dzieli przepaść, jak Jones się odsłoni będzie miał problem, zapasy Dan moim zdaniem ma minimalnie lepsze, będzie to jedna z najciekawszych walk w wadze półciężkiej ostatnich lat, liczę,że na prawdę się odbędzie.
 
Hendo ma bardzo dobre obalenia, ale cos mi sie przypomina, ze latwo daje sie obalac. To mnie nie pokoi, bo Jones pewnie na tym skorzysta. Stojka chyba na korzysc Bonesa przez zasieg i mysle ze bedzie duzo kopal, ale Hendo to kozak i jest w stanie pokonac kazdego przez H-bomb. Licze, ze bedzie KO na korzysc Dana.
 
Przestancie juz tym Machidą ze zrobil cos Jones'owi bo nie zrobil mu nic. Trafil go raz ciosem ktory nie przelozyl sie na cokolwiek. Moze uwazacie ze blisko wygrania byl tez ostatnio Ceronne w walce Natem ? Przeciez tez kilka razy trafil nie? Nie widze obecnie plaszczyzny w jakiej moglby Hendereson wygrac. Jego jedyną szansą jest ta którą miał każdy przeciwko JJ czyli czysto trafiony nokautujący cios. Obstawiam że walka może wygladać jak ta z Rampagem czyli klincz pod siatką bądz kontrola walki w stójce i "punktowanie" Dan'a pojedyńczymi ciosami.
 
@Ale zapodałeś porównanie godne geniuszu.



I tak przewiduje, że JJ obali Dana i tam go łokciami skończy albo jakaś balaszka. Bo defensywne zapasy Dana nie są tak dobre co udowodnił Feijao. Ale nie zdziwie się jak walka zakończy się KO po jakiejś bombie z doskoku kiedy Bones się będzie cofał kiedy Hendo zacznie wyprowadzać ciosy.
 
Zestawienie Hendo z Jones uważam za bardzo dobre. Jest to najlepszy czas, póki Hendo , zaawansowany wiekowo fighter, jest w szczytowej formie. Rozsądnym byłoby również zakończenie kariery po tym pojedynku - chyba, że zakończy się przez H-bomb ...
 
Wiecej razy Donald trafil Nate niz Machida Jones'a. Przyklad skrajny ale to zazwyczaj na nich widac najlepiej :)
 
Back
Top