Joe Rogan uwielbia Nicka Diaza

aaron22

Brutaal
Heavyweight
8 minuta drugiego klipu
Ariel poruszył to, co mnie najbardziej dobija. Kiedy oglądam walkę, a komentatorzy zamiast rzeczowo odnosić się do tego co na macie, drą japy w niezdrowej podniecie – ta nadaktywna emocjonalność, wrzaski i piski, to wszystko jest takie sztuczne, że rzygać się chce. Niestety Juras i Janisz to typowy tandem w stylu zawrzeszczeć walkę na śmierć. Przy czym Janisz jest liderem tych żenujących spektakli.
Jak widać, nie tylko na naszym podwórku ludzie mają z tym problem.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nie przesadzajmy, Janisza krzyk może jest irytujący, ale emocje kogoś takiego jak Rogan wynikają z pasji i miłości rzekłbym do tego sportu. Rzeczowe komentowanie nie przeszkadza raczej krzyknąć" it is all over!" ;) tuż po poddaniu czy KO;)

Nie widzę tego by komentarz był rozłożeniem na czynniki pierwsze techniki dojścia do danej pozycji i dokładnie opisując co zawodnicy robią. No, ale to i tak rzecz gustu, ciężko jednak być pozbawionym emocji oglądając taki sport, który nas wszystkich choćby sprowadził na ten portal, a oni komentują gale najlepszych federacji MMA we własnych krajach :)

aaron22

Brutaal
Heavyweight
B2K

chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem

albo raczej nie odsłuchałeś rozmowy

Rogan to mój ulubiony komentator (jak chyba każdego fana mma, albo co najmniej 90 proc.)

Ariel rozmawia z nim o tym, że inni komentatorzy się drą, a z Rogana tylko czasem wychodzą emocje i to jest super - bo naturalne.

A ja się pod tym podpisuję.

Natomiast kiedy Janisz się wydziera wniebogłosy, bo Saleta położył przedramię na szyi Najmana, to wymiękam.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Trafiles, nie obejrzalem, nie moglem w danym czasie :D czy ja wiem, bardziej mniej irytują komentarze na Extreme sports nierzadko...Na siłę udających komentatorow, ze wiedzą o czym mówią :)

magik

ONE FC
Welterweight
a ja tam lubie polski duet komentatorów, widac ze Janisz i Juras tez robia to z pasją a nie suche klepańsko i nie daj boże ignorancja