Joe Rogan i Fighter and The Kid

pikalinop

Maximum FC
Welterweight
photo.jpg




Myślę, że jedna z bardziej inspirujących postaci świata MMA. Dla przypomnienia Joe Rogan to nie tylko announcer UFC. Posiada czarne pasy Taekwondo i BJJ oraz zielony Judo. Komik, dziennikarz radiowy i telewizyjny, aktor, entuzjasta trawki, DMT i polityki Rona Paula. A przede wszystkim, jak sam określa siebie "poszukiwacz prawdy".,







 
Last edited by a moderator:
Niby sie zna, przyjemniej sie go słucha od takiego Goldberga (o co w sumie nie trudno) ale dużo takiego amerykańskiego posmaku w jego wypowiedziach, które wcale ich nie upiększają. Chodzi mi o np. "wulkan zwierząt" będący okresleniem wagi półśredniej w UFC, coś co TJ troche wyśmiał w Szczenie jakiś czas temu
 
No tak, wszyscy powinnismy przestac sluchac Rogana, ze wzgledu na to, ze TJ go wysmial.
 
Zejdź mi z oczu gościu, już po tej wypowiedzi wiem, że szkoda klawiatury na ciebie XD



Polecam kurs czytania ze zrozumieniem lub utemperowanie sie i nie szukanie dramatu w każdym poście
 
ej nieee nie bedziecie mi się tu napinać od pierwszej strony wątku o Roganie. Wara z osobistymi przytykami to HP.
Jasne, że w UFC Joe potrafi być irytujący, pewnie jakieś założenia jak ma wyglądać komentarz idą z góry. Jak dla mnie to najmniej interesująca część jego działalności.
 
Fajny wywiad z Roganem przeprowadzony przez jego trochę nawiedzonego kolegę Alexa Jonesa



https://www.youtube.com/watch?v=wYIySjzKLMY
 
@defthomas
alex jones powiadasz..

;)

Polecam dwa ostatnie podcasty 315 komentatorem z Bellatora i 316 Enson Inoue i przez chwilę Lidell
 
Strasznie nie lubię Alexa Jonesa. Dla mnie jest takim samym "poszukiwaczem prawdy" jak Erich von Daniken. Wszystko dla niego udowadnia teorie spiskowe.
A poza tym jest twardogłowym, niezbyt inteligentnym dziennikarzem, pamiętam jego wywiad z Noamem Chomskym, w którym kłócili się o prawo do dostępu do broni. Alex zwymyślał takie statystyki, żeby poparły jego argumenty, a po wyjściu profesora pół godziny polewał się z niego jak ostatni cham....
Ale rozumiem czemu Joe Rogan się z nim kumpluje.
EDIT: widzę, że nie tylko dla mnie Jones jest wariatem :P rety jak można wierzyć w Chemtrails
 
"If you ever start taking things too seriously, just remember that we are talking monkeys on an organic spaceship flying through the universe."


"The only time I commit to conspiracy theories is when something way retarded happens. Like Lee Harvey Oswald acting alone."





When someone comes along and expresses him or herself as freely as they think, people flock to it. They enjoy it.



I don't care if you're gay, black, Chinese, straight. That means nothing to me. It's all an illusion.
 
Niedawno ktoś pisał, że Rogan prowadził Nieustraszonych (Fear Factor). Włączyłem nawet na Vivę, żeby sprawdzić czy to prawda - Rogan jak żywy. :P
 
Rogan pieprzy czasem tak od rzeczy, że az uszy więdną. Jednak kto by nie "wpadł" mówiąc tyle co on? Warto od niego przejąć nastawienie do życia, ale do faktów przez niego podawanych i teorii jego własnego autorstwa nie odnoście się zbyt poważnie.
 
Get yourself some alphabrain you dirty bitches ! Joe zajebisty koles jego podcasty od dluzszego czasu umilaja podroze samochodem po zakorkowanym miescie. Polecam w szczegolnosci te z Joeyem Diazem i Edżim Bravo
 
ja też Joe kojaże przede wrzystkim z Nieustraszonych. pamiętam kiedys leciało na Polsacie lub TV4 nie pamiętam już za bardzo.
 
niestety coś chyba nie poszło z tą reanimacją i program został zdjęty po 8 odcinkach.
 
Nieustraszeni lecieli na polsacie, Rogan zawsze fajnie podpuszczał "naprawde nie dasz rady zjeść tych robali":-)
 
Na necie jest też dostępny nowy special (stand-up) Rogana. 60min nawet niezłego stand-up, ale wcześniejsze jego wypociny podobały mi się bardziej :)
 
Back
Top