Joe Rogan i Fighter and The Kid

g41hcqzhhty71.jpg


O tym będą mówić lewicowe media przez najbliższy tydzień.
 


Ciekaw jestem kiedy ten odcinek zniknie jak już Stevena zapuszkują za swoje baraszkowanie u Epsteina (poszukajcie sobie w necie jak was to interesuje).
:corn:


 


Ciekaw jestem kiedy ten odcinek zniknie jak już Stevena zapuszkują za swoje baraszkowanie u Epsteina (poszukajcie sobie w necie jak was to interesuje).
:corn:



Taaa, Epsteina to pewnie wyprowadzili z puszki wyjściem ewakuacyjnym i pozwolili mu odpłynąć na kolejną tym razem już lepiej ukrytą wyspę uciech.
 
9 minut dyskusji Joe i Bena o Meta


Ależ te "montaże inspiracyjne" są zjebane.... Kurwa KRINDŻOWY syf do zaorania. Nawpierdalane stockowych klipów jak ktoś napierdala w ping ponga albo cieszy jape i ta podłozona muzyczka dla dramatycznego efektu :juanlaugh:SSIJ KURWA GAŁĘ LESZCZU KTÓRY TO TWORZYSZ
 
Jestem na początku Joe i Jordana i mogę powiedzieć: Joe ma dobre serce i duże jaja, ale do kolejki po wypelnienie czaszki mocno się nie pchał. "Jakby pracownikowi Apple w Kongo płacono tyle co Ameryce, to byłoby sprawiedliwie i praca zostałaby w Ameryce" LOL
Pracownicy Spotify chociaż raz będą się trzymać po stronie Rogana, bo Jordana jeszcze bardziej nie znoszą.
:beczka:
 


Jordan już na początku wali chochoły o globalnym ociepleniu. Temperatura i klimat to nie to samo, klimat ma określone ścisle ramy, a nie że "everything". Z tymi krowami też Rogan dowalił, chyba tylko pseudonaukowy paradokument cowspiracy tak głosi
 
Te 2 podcasty to jest wuj przy tym. Po 30 min mózg rozwalony a w połowie to już po proste straszne się robi co mogą zrobić firmy Big Tech...
Google motto - don't be evil, powinno brzmieć 'we are super fucking evil'. Niby człowiek wiedział, że telefon ciągle słucha i śledzi ale poziom niewidzialnej manipulacji jest porażający :|

@Dzihados @defthomas @Tar-Ellendil
 
Te 2 podcasty to jest wuj przy tym. Po 30 min mózg rozwalony a w połowie to już po proste straszne się robi co mogą zrobić firmy Big Tech...
Google motto - don't be evil, powinno brzmieć 'we are super fucking evil'. Niby człowiek wiedział, że telefon ciągle słucha i śledzi ale poziom niewidzialnej manipulacji jest porażający :|

@Dzihados @defthomas @Tar-Ellendil

Wyskoczyło mi 504 Gateway Time-out.
 
Back
Top