Joanne "JoJo" Calderwood

Miszon

Grabarz
Tak offtppując, ale przydałoby siė utworzyć forum do tematów fanklubów. Bo zaraz Janek wygra z Manuwą, to powstaną dwa razy "Legendary Polisz Pałer" i raz "Książę z Cieszyna"

Mojso

KSW
Heavyweight
O to to!!! @defthomas albo ktoś, w sumie to jest zajebisty pomysł. Tak jak @Miszon wspomniał, jak mamy oddzielny dział na podcasty, to może warto by stworzyć oddzielny na takie tematy bo już sporo tego jest: Conor, Chael, Jones, Karolona, Ronda, Paige, teraz Calderwood, ostatnio powstał z Kowbojem itp. Wtedy całe forum będzie przejrzyste jeszcze bardziej.

Masu

UFC
Heavyweight
Popieram bo lubię te tematy, a niektórym jest pewnie głupio tworzyć nowe żeby nie "zaśmiecać" forum.

Mojso

KSW
Heavyweight
Zależy czy robimy to z jajem czy nie :) Jeśli tak to coś w styli: "
Możemy zrobić, jakiś pomysł na nazwę?

Zależy czy robimy to trochę z jajem czy poważnie, bo jak z jajem to można coś w stylu: "Ołtarz xxxxx" albo "Kapliczka xxx", a sam dział właśnie "Wyznawcy" ? A jak poważnie to chyba tylko coś w stylu " Cohones Fan's" albo "Ulubieni zawodnicy". Takie tam na szybko, ktoś może lepiej wymyśli, coś co by miało ręce i nogi.

midern

UFC
Flyweight
@defthomas "Sylwetki zawodników", "Profile zawodników", "Tematy poświęcone zawodnikom", jeżeli chodzi o nazwę działu, bo o to pytasz?

Osobiście nie jestem fanem tego typu tematów.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Możemy zrobić, jakiś pomysł na nazwę?
Moim skromnym zdaniem najciekawszym rozwiazaniem byloby stworzenie czegos na ksztalt bazy zawodnikow zaproponowanej kiedys przez MMATV, tylko o zasiegu globalnym, i umozliwienie zamieszczania komentarzy i materialow w kazdym z profili. Podstawowym warunkiem jest wowczas jednak latwosc w odnalezieniu swojego ulubienca czyli dobrze skonstruowana wyszukiwarka. Jesli chodzi o nazwe dzialu, bo raczej nie tematu, lecz wlasnie dzialu, to powinno to byc cos naprawde wyjatkowego i oryginalnego, cos na miare nazwy "cohones" :D.
Sam nie mam jakiegos fantastycznego pomyslu, ale @defthomas rzuci paroma koszulkami i wiadomo, ze kreatywnosc uzytkownikow siegnie zenitu.

Widder

Shark Fights
Heavyweight
Może Kącik psychofanów:D generalnie takie uporządkowanie na forum byłoby bardzo na plus

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
dear God...

nie ma tematu z kobietami w MMA czy cos takiego? przeciez tam mozna byloby wrzucic wszystko z tego, bo praktycznie nie ma jaranka tutaj samym sportem, a sylwetka czy charakterem. z kacikami zawodnikow rowniez mozna byloby to 'uogolnic' albo wrzucic do dzialu - robta co chceta. :) zaraz wszyscy z rosteru UFC beda mieli temat, haha.

Fankluby brzmi dobrze. @defthomas @Miszon

raynor187

ONE FC
Flyweight
Wrzucam parę zajawek, co by ten temat nie umarł. Śmietnik łatwo stworzyć, ale żeby coś konkretniej to już się nie chce...

002_Calderwood_vs_Von_Plettenberg.jpg

Joanne%2BCalderwood%2BFace%2BFront%2BKicks%2BSeo%2BHee%2BHam%2BTUF%2B20%2BFinale.gif

PDG-mma-awards-2013-Joanne-Calderwood-2.png

I wrzuciłbym jeszcze próbkę jej głosu, ale myślę, że on i tak hardkorowcom śni się po nocach... :lol:

przemox

Oplot Challenge
Heavyweight
No tak, ostatnie dwa dni byłem trochę zalatany :D
upload_2015-2-21_0-13-17.png

Attachments

• upload_2015-2-21_0-12-8.png
    upload_2015-2-21_0-12-8.png
    355.6 KB · Views: 26