Jesse Taylor zastępuje Paulo Filho na KSW 17

noodles

Bellator
Bantamweight
Federacja KSW pragnie poinformować fanów MMA, że nastąpiła zmiana przeciwnika dla Mameda Khalidova, co oznacza, że nie zobaczymy na gali KSW17 - Zemsta reprezentanta Brazylii, Paulo Filho. - Kolejny raz doszły nas niepokojące słuchy, że stan zdrowia Filho nie jest najlepszy i stąd nasza decyzja, że podziękujemy Brazylijczykowi. Filho miał wystąpić w walce wieczoru, ale postanowiliśmy nie ryzykować i mamy dla Khalidova nowego rywala - mówią właściciele Federacji KSW.

Nowym oponentem z którym skrzyżuje rękawice najlepszy zawodnik w Europie jest dwukrotny akademicki mistrz USA w zapasach, Jesse "TJ Money" Taylor. Amerykanin to bardzo doświadczony zawodnik, który w przeszłości walczył dla UFC, Strikeforce i DREAM. Jego bilans walk to dwadzieścia cztery zwycięstwa i siedem porażek. W swojej karierze mierzył się z takimi wirtuozami MMA jak m.in. Tom Watson, Denis Kang czy Hector Lombard. - Jesse Taylor już od dłuższego czasu wiedział, że może bić się z Mamedem i przygotowywał się na taką ewentualność - kończą włodarze największej gali MMA w Europie.
 
nie =D


Pamiętam, jak jeden z włascicieli KSW mówił, że są zawodnicy, którzy trenujądo walki i mogą przyjechać w każdej chwili.


A jeszcze wczoraj słuchałem wywiadu, jak z wielkim przekonaniem Martin mówił, że dziś przyjeżdza Filho do Polski
 
20100719044429_taylor.JPG
Gość solidny, dobry rekord, nabity z dobrymi przeciwnikami.http://www.sherdog.com/fighter/Jesse-Taylor-17389 
I dobrze. Zmiana na plus. Może nazwisko nie tak znane, ale co komu dziś po takich nazwiskach jak Filho czy Irvin.Taylor - przegrał z Leitesem,wygrał z Horwichem, 25 miejsce w rankingu - jest dobrze,wyżej można ściągnąć tylko tych o których marzymy, a nie są to zawodnicy na "zastępstwo" - myśle, że możemy spokojnie bić brawa KSW i cieszyć się , że w końcu zawodnik "w gazie".
 
Pamiętam go z TUFa i tego jak frajersko wyleciał z finałowej walki :)
Strategia KSW jest jasna zestawiają Mameda z jednym z ostatnich przeciwników Lombarda, zobaczymy jak wypadnie z nim nsz Czeczen.
 
Back
Top