Jesse Taylor pokonał Kendalla Grove’a!

@up, game plan nie musi zakładać walki w stójce. O ile walka przeniosła by się do parteru, tam Michał miałby zapewne nie jedną szansę na skończenie tego przed czasem...
 
@Mekk



Uważasz że Materla nie ma zapasów na odpowiednim poziomie do sprowadzenia Melvina?



Co do walki Taylor - Grove to zawsze uważałem że Taylor to taki mega solidny zawodnik który jednak tego poziomu nie przeskoczy. A Grove to o UFC już raczej może zapomnieć.
 
Jeśli KSW byłoby normalnie myślącą federacją, która logicznie zestawia swoich zawodników, to dla Cipka powinni dać właśnie Melvina (prawdziwy sprawdzian), a dla Mameda sprowadzić choćby Jorge Santiago.
 
Blagam, skonczcie z tym Santiago, ktory przypominam, ostatnio walczy WAGE NIZEJ! Poza tym ostatnia wartosciowa wygrana Santiago miala miejsce jeszcze w Sengoku, to nie swiadczy zbyt dobrze o tym zawodniku.
 
Co nie oznacza, ze nie moze zawalczyc wyzej. Wylecial z ufc, i ja go na ksw albo mmaa(dla Drwala) chetnie zobacze. Jakbys nie zauwazyl, to na swiecie koncza sie podstarzali "weterani ufc" (choc okolicznosci wzkazuja na to, ze niedlugo ich kilku dojdzie) w wadze sredniej, i wole by na ksw pojawil sie Santiago, niz taki Bubba McDaniel (bo jakbys nie wiedzial, Martin proponowal mu kontrakt).
 
Materla mowi cos o ufc... ale nie wezma go dopoki nie pokona Mameda. a ma szanse, bo Mamed nic sie nie rozwija. ma przewage nad odpadami z UFC, ktore sa zmeczone podroza i maja problemy w walce na ringu. Materli dalbym odpoczac od KSW 23, chyba, ze wyzwie Mameda. tymi cyrkami z rzekoma przyjaznia osmieszaja sie jako zawodowcy.



Mamed - Melvin



Kulak - Kendal



Materla - wolne albo rewanz z Mattem



Strus/Abu - Jesse
 
Santiago jest za drogi, gdzie z 30 000 za odpad z UFC z rekordem 1-7 he a kazdego moglby poskladac w KSW. Mamed go zamroczyl z plecow na farcie, a 2 walke przegral i tyle.
 
Ciekaw jestem reakcji Michała jakby Dana napisał "Beat Mamed, you'll get a contract." może kasa nie wygrała z przyjaźnią, a ambicja...?:)
 
Santiago to jest jakaś historia, skoro Mamed lepszy już nie będzie i ameryki odkrywać również nie będzie to niech zamknie stare "konflikty"



Najpierw go ubił w niecałe 2min, potem walczył z Nim 25min żeby finalnie przegrać po w/g wielu dość kontrowersjnym werdykcie. Jeśli fani chcą to KSW powinno się cieszyć bo wcale taki drogi nie będzie, jest absolutnie w zasiągu Mameda, tak w zasięgu, że aż jest gorszy od niego i spokojnie może być rywalem Drwala, Medżika albo jeszcze kogoś niżej w drabince. Promocja banalna więc sporo osób chętnie go zobaczy...



...przestać to powinno się tu reanimować Sakuraia bo to już nawet nie jest śmieszne chyba, że jako rywal dla Strusa i nie wypisywać już tu więcej nazwiska Kopyt!@#$%^&* bo nigdy nie było śmieszne.
 
na farcie:-)



Jak ja tego nie nawdze, nokaut na farcie. Nokaut to nokaut. Jeśli chcesz sie tak bawić, na farcie czy nie, to niedługo każdy nokaut będziemy nazywać fartownym.
 
Jaki kontrowersyjny werdykt? Dziennikarze zajmujący się MMA, którzy znają zasady punktowania, przyznali wygraną Santiago. Nikt nie dał wygranej Mamedowi.



Santiago nie chcę widzieć na KSW nawet jak jego cena to 10k $. To chyba będzie dla niego nagroda za to co pokazał w ostatniej walce.
 
Wylecial z ufc, i ja go na ksw albo mmaa(dla Drwala) chetnie zobacze.


Też z chęcią zobaczyłbym Santiago w czołowych polskich ogranizacjach, ale warunkiem walki nowo sprowadzonego zawodnika na KSW/ MMA Attack powinien być zielony prostokącić na Sherdogu przy jego ostatniej walce.
 
zostal zamroczony z plecow, co bardzo zadko sie zdarza, to byl fart Mameda. w 2 walce byl zdominowany wyraznie. a jak wiemy Brazol w UFC robil za recznik, 1-7 jeden z najgorszych w historii UFC. Memed ma w KSW sporo przewage, bo ring, i rywale zmeczeni, ale z sredniakiem z USA w klatce juz by mial problem. Materla nie dostanie oferty od UFC bo ma ogromne braki, ale jakby pokonal Mameda, mialby szanse. to jest argument. moim zdaniem boi sie go tak po ludzku. przyjaciolmi wielkimi nie sa. Mamed z kolei nie chce obijac polakow na Polsacie, bo wie, ze jak go pokona bedzie maly heljting go czekal.
 
Zapytałem Martina o to jak teraz będzie wyglądać sytuacja Kendalla i JT

there will be No changes with Kendall. With TJ nothing concrete yet


Więc Kendall nadal powalczy o pas a TJ może zadebiutuje na KSW :PP
 
Hahaha znów im się miesza JT z TJ. Mógłbyś zapytać jak mają się sprawy z Manhoefem który w kwietniu ma walkę i krażą plotki o UFC i czy K&L mają na niego oko ?
 
ktoś chyba wstawiał słowa TJa wczoraj o pierwszym crossficie i wymiotach ? No to zagadka rozwiązana, TJ się już przygotowuje !
 
Aj nie przeczytalem dokladnie cytatu, moj blad :-)



W takim razie war TJ :-)
 
TJ vs Escobar ;) a później w Open o pas z Venomem? ;) Wolałbym to obejrzeć niż jakikolwiek inny freak-fight ;)



Ciekawe czy ze względu na przyjaźń byłaby odmowa czy jednak dla dobra sportu pojedynek ;)))



No offence Panowie, dobry dzień dziś, słońce się przebija, od razu przyjemniej :-)
 
Mi się zdaje, że Martin jest skonfliktowany z TJem i zamierza włożyć go w betonowe buty.



Zarówno JT jak i Kendall Grove są mocnymi rywalami dla Materli. Co prawda JT bardziej by pasował, ale i tak pod względem sportowym jest dobrze.



Teraz do cyklu Mamed/Materla może dojść jeszcze Kaz Nakamura, ostatnio nawet dobrze wyglądał, a jest weteranem PRIDE i UFC.
 
@olino80



Prosze cie jak piszesz używaj białego koloru bo ktoś później te twoje głupty musi czytać. Oszczędź nam tego
 
Back
Top