Jedna walka mniej na KSW 30

zoom

UFC
Middleweight
Z mmanews, lewy o 8 walkach na ksw:
Wycofaliśmy jedną walkę ponieważ hala jest zdecydowanie mniejsza, całe przedsięwzięcie jest mniejsze, a nie chcemy obniżyć jakości produkcyjnej. Mamy teraz telewizję otwartą a gale nam się bardzo mocno rozszerzają w czasie. Czyli mówimy tu o dwóch czynnikach: czasie antenowym oraz czystej ekonomi przedsięwzięcia.

Zamiast 9 walki bonusowy blok reklamowy od polsatu :)
 
Z mmanews, lewy o 8 walkach na ksw:
Wycofaliśmy jedną walkę ponieważ hala jest zdecydowanie mniejsza, całe przedsięwzięcie jest mniejsze, a nie chcemy obniżyć jakości produkcyjnej. Mamy teraz telewizję otwartą a gale nam się bardzo mocno rozszerzają w czasie. Czyli mówimy tu o dwóch czynnikach: czasie antenowym oraz czystej ekonomi przedsięwzięcia.

Zamiast 9 walki bonusowy blok reklamowy od polsatu :)
W momencie rozpoczęcia sprzedaży biletów, na stronie KSW było 9 walk. Chyba później odkryli, że "hala jest mniejsza" i wyjebali walkę. Beka.
 
Szkoda, ze Ksw juz totalnie wylozylo lache na fanow mma. Bilety w kosmicznych cenach, oszukiwanie klientow, slaba sportowa jakosc. Mam nadzieje, ze Mirko, Janek i Ufc rozrusza troche rynek i Ksw zacznie walczyc o odbiorce. Bez konkurencji Ksw staje sie nudne jak "na wspolnej".
 
W momencie rozpoczęcia sprzedaży biletów, na stronie KSW było 9 walk. Chyba później odkryli, że "hala jest mniejsza" i wyjebali walkę. Beka.
a może ktoś poszedł po rozum do głowy i stwierdził iż ostatnia gala w otawartym polsacie faktycznie była za długa, walki konczone decyzjami,przerwy reklamowe- gdyby nie UFC z Jankiem nie dotrwalbym do konca KSW
 
a może ktoś poszedł po rozum do głowy i stwierdził iż ostatnia gala w otawartym polsacie faktycznie była za długa, walki konczone decyzjami,przerwy reklamowe- gdyby nie UFC z Jankiem nie dotrwalbym do konca KSW
Wszystko pięknie. Tylko liczbę walk na rozpisce mogli by podawać przed rozpoczęciem sprzedaży biletów. Lub zaraz po ogłoszeniu miasta gospodarza następnego KSW. A tu wisiało 9 walk, później ktoś wpadł na pomysł, że w sumie jebać Poznań. Jedna walka w tą czy w tą. Nikt nie zauważy :D
 
Sorry za offtop ale troche nie rozumiem was - zamiast cieszyć się ,że mamy kolejne KSW to straszne fochy ,że waleczka mniej ... cmon i tak obejrzycie :D
Jak dla mnie ta rozpiska mimo braku BARDZO WYPROMOWANYCH zawodników obroni się sportowo - zaufajcie.
 
Sorry za offtop ale troche nie rozumiem was - zamiast cieszyć się ,że mamy kolejne KSW to straszne fochy ,że waleczka mniej ... cmon i tak obejrzycie :D
Jak dla mnie ta rozpiska mimo braku BARDZO WYPROMOWANYCH zawodników obroni się sportowo - zaufajcie.
Spoko spoko. Chodzi tylko o to, ze rozbestwili sie panowie K&L i robia ludzi w balona. Jak kupisz w sklepie szesciopak browarkow a po zaplaceniu sprzedawca zabierze Ci jedno piwko to jaki jestes?











- wychujany.
 
@kiras, ale przemyśl je, żebyś jak za dawnych dobrych, potykał się na ostatniej walce, a nie na pierwszej, bo nie ma emocji :D
 
Jak kupisz w sklepie szesciopak browarkow a po zaplaceniu sprzedawca zabierze Ci jedno piwko to jaki jestes?
- wychujany.
Oj kolego zły przykład. W tym wypadku nie było 6 piw, tylko w kartoniku było miejsce na 6 piw. Walki nie były zatwierdzone, było tylko puste miejsce ;)
 
Na najbliższej gali KSW będzie jedynie 8 pojedynków? To są jakieś jaja? Nie dość, że robią 4 gale w roku to na pierwszej w tym roku i "okręgłej" gali będzie 8 starć... Ja pier%^&*
 
Sorry za offtop ale troche nie rozumiem was - zamiast cieszyć się ,że mamy kolejne KSW to straszne fochy ,że waleczka mniej ... cmon i tak obejrzycie :D
Jak dla mnie ta rozpiska mimo braku BARDZO WYPROMOWANYCH zawodników obroni się sportowo - zaufajcie.
Wiadomo ziom:) Rozpiska sama w sobie mi się podoba i trzymam kciuki by nikt nie wypadł/ No dobra, kłamałem. Jak wypadnie jeden gość to się nie obrażę ale nie napiszę kto bo boję się czeczeńskiej inkwizycji :D
 
Oj kolego zły przykład. W tym wypadku nie było 6 piw, tylko w kartoniku było miejsce na 6 piw. Walki nie były zatwierdzone, było tylko puste miejsce ;)
Nawet Ty na uslugach illuminati...
UFC UFC UFC WKS GKS PKO
 
@Grzechu
haha Ty luju ! razem z kkk podśmiechujki macie z niewypalonych Kirasówek<3
@dobryskun
zawsze można kupić bilet jak jest więcej danych dotyczących nadchodzących gal a jak nie ma danych to mamy na forum Wojsława i na twiterze Martina.Kto pyta - nie błądzi :D
 
Jak to z kkk? 3/4 chatu się śmiało :D
A GDZIE MOJE HEJTERY JAK SZTOSY ZACZĘŁY WCHODZIĆ ?! JUŻ SIE NIE SMIEJO :D
@Arlovski w takim razie miałbym wyjebke na bilet :)
@Szady ja lece w kimono i nie spamuje ! z fartem i miłego dnia jutro Ci życze #smartbet
 
@Arlovski w takim razie miałbym wyjebke na bilet :)
Chuj tam. Raz nie zawsze:) Tym bardziej, że tak jak pisałem, reszta rozpiski mi się podoba, no i mam blisko. Ale wycofanie jednej walki w trakcie trwania sprzedaży biletów uważam za nieśmieszny żart.
 
W sumie wszystko mi jedno. Wolę żeby nie było żadnej walki, niż jakby mieli wrzucić jakiś szrot zajmujący mój cenny czas.
 
Back
Top