Jedna walka mniej na KSW 30

Ale o co to całe larum? Bo z tego co widzę to najbardziej lamentują ci, którzy nawet nie kupili biletów, a ci którzy je nabyli niech zadadzą sobie pytanie - czy naprawdę by ich nie kupili gdyby wiedzieli, że będzie 8, a nie 9 walk? IMO jakiekolwiek pretensje można by mieć dopiero wtedy gdyby KSW trąbiło, że na tej gali zawalczy Borys, a później go wycofali tłumacząc, że nie ma na to hajsu...

Taaaaa, a oni nadal sprzedają bilety na pniu i zapełniają halę w trymiga. Coś jak syndrom PO - każdy gada jacy to oni chujowy, a później się okazuje, że i tak wygrywają w cuglach.
No i o to chodzi, moga jebac fanow bez mydla bo i tak sprzedadza produkt. Brak konkurencji prowadzi do takich sytuacji a panowie K&L korzystaja ze swojej pozycji dymajac w dupeczke klientow.
 
Szkoda.. ale jeśli walki będą się kończyć wcześniej (czego wszystkim życzę) to KSW będzie sobie pluć w brodę. Kolejny minus tego jest taki że KSW daje mało walk swoim zawodnikom, i dla dwóch zawodników przepadła gala.
 
Ipla dawała kody zawsze na jakieś swoje pakiety serialowe czy coś bez reklam.

Mi nie działała chyba KSW 28 na ipli (aplikacja SmartTV LG) i dostałem zwrot kasy i kod na darmowy film.

Co do tematu. Bardzo szkoda ucięcia jednej walki, zwłaszcza, że tych walk w roku jest na prawdę mało. Jeśli to będzie już stała praktyka (mam nadzieję, że nie) i jeśli rzeczywiście dojdzie piąta gala. To ilość pojedynków na KSW w roku wzrośnie o całe 4 . To byłoby kiepsko. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyskok.

KSW, KSW, KSW, PLMMA, UFC, PPV!

Szkoda.. ale jeśli walki będą się kończyć wcześniej (czego wszystkim życzę) to KSW będzie sobie pluć w brodę. Kolejny minus tego jest taki że KSW daje mało walk swoim zawodnikom, i dla dwóch zawodników przepadła gala.
Czy tylko ja lubię dłuższe walki?
 
Back
Top