Janusz Dylewski

gLt

Brutaal
Bantamweight
uAgcpZw.png

qFel

KSW
Middleweight
Żółta Kartka
Czuję, że będzie solidny kandydat do tematu roku w 2016! Propsy

gLt

Brutaal
Bantamweight
Ktoś z orange lub innej stacji powinien nakrecić o nim film dokumentalny, albo chociaż jakiś reportaż. Chciałbym dowiedzieć się o Januszu coś więcej.

qFel

KSW
Middleweight
Żółta Kartka
Ktoś z orange lub innej stacji powinien nakrecić o nim film dokumentalny, albo chociaż jakiś reportaż. Chciałbym dowiedzieć się o Januszu coś więcej.
BBC już jakiś dokument kręci podobno...

Mojso

KSW
Heavyweight
A tak szczerze to ciekawe czym Janusz się na co dzień zajmuję. Bo wątpię, że zbieranie wpierdolu za wpierdolem to jego sposób na życie.

qFel

KSW
Middleweight
Żółta Kartka
Ale mówisz serio czy kręcisz beke?
Serio.
Janusz Dylewski zupełnie niedawno pokazał, że za nic ma utytułowane sławy i legendy Sztuk Walki. Demolka jaką urządził Józefowi Warchołowi w grudniu 2013, była ukoronowaniem i słodką odpłatą jego wcześniejszych ośmiu porażek. Będący niegdyś strongmanem, skromny stolarz z Iławy wierzy, że na dobre przełamał pecha jaki towarzyszył mu przy walkach. Wiele z nich przegrał biorąc je w ostatniej chwili. Gdy się przygotował pokazał na co go stać. My liczymy, że te same walory pokaże na naszej drugiej gali.

Betonowy Krzychu

Bellator
Light Heavyweight
Ze ja tem temat przegapiłem !
Lecę szukać tematu wanderlaja bazelaka
Wanderlej nie potrzebuje tematu bo ma swoje własne forum. I strony. Jedną o sobie jako pisarzu, drugą o podróżniku zwiedzającym zamki, trzecią o pisarzu piszącym o życiu Chrystusa, oraz kolejne - o nurkowaniu, szydełkowaniu i synchronicznym tańcu na lodzie a także blogi - jeden w którym komentuje życie polityczne oraz drugi w którym pisze recenzje budek z zapiekankami.

Assocati

M-1 Global
Lightweight
Wanderlej nie potrzebuje tematu bo ma swoje własne forum. I strony. Jedną o sobie jako pisarzu, drugą o podróżniku zwiedzającym zamki, trzecią o pisarzu piszącym o życiu Chrystusa, oraz kolejne - o nurkowaniu, szydełkowaniu i synchronicznym tańcu na lodzie a także blogi - jeden w którym komentuje życie polityczne oraz drugi w którym pisze recenzje budek z zapiekankami.

To ja nie wiedziałem, że to taka gwiazda. Lecę nadrabiać zaległą lekturę.

cruor

Bellator
Light Heavyweight
Kurdesz faktycznie żeby człowiekowi taka tematyczna perełka umknęła :)

qFel

KSW
Middleweight
Żółta Kartka
Wrzucę coś, bo pustki. Ogólnie w porządku gość się wydaje. Uparty, ale w porządku.
Siła spokoju.
1781584_791136900898690_1297473534_o.jpg

Wywiad

Minionek

EFC Africa
Middleweight
Mi się wydaje że bardziej Janusz chce wyładować emocje, zamiast lać się na ulicy, robić domowe awantury idzie do Mirka chce dostać po ryju trochę się wyżyć na jakiś czas i na tym to działa.

• Like
Reactions: J.K

cruor

Bellator
Light Heavyweight
Mi się wydaje że bardziej Janusz chce wyładować emocje, zamiast lać się na ulicy, robić domowe awantury idzie do Mirka chce dostać po ryju trochę się wyżyć na jakiś czas i na tym to działa.
Coś w tym jest. Do tego na oponach oszczędza :)

PIR

KSW
Featherweight
Pytanie tylko, czy za tym wszystkim nie stoi jakaś ciężka choroba psychiczna.
Gość wydaje się spoko, ale jednak jest w tym wszystkim coś dziwnego.
No offence oczywiście, tak tylko sobie gdybam.