Janisz i Juras w świecie UFC - Orange Sport godzina 18:10

noodles

Bellator
Bantamweight
ZSZ_2422.JPG








Dzisiaj premiere ma swój nowy magazyn sportów walki. Za dużo info o tym nie znalazłem, tylko tyle, że trwać będzie 2 godziny.



Tu możecie obejrzeć sobie krótką zajawke (0:22)



http://www.orange.pl/kid,4000265800,id,4002119592,title,Sobota-sportow-walki-w-Orange-sport,video.html



W odcinku pierwszym Brock Lesnar
 
Jak mam słuchać Janisza, który opowiada o "Bruku Lesnarze" to ja na razie podziękuje. Zdajcie relację czy warto.
 
Mnie tylko Janisz denerwuje jak komentuje UFC i wcina się w momenty gali, które wolałbym obejrzeć bez komentarza np. czołówka
 
Do komentarzu Janisza nic nie mam, ale te jego w większości niepotrzebne gadki przy wejściu zawodnika, czy w narożniku, gdy ja np chce posłuchać trenera, już o wcinaniu sie w wywiady nic nie powiem. Dlatego po chyba dwóch razach odszedłem od oglądania UFC z polskim komentarzem.
 
Do komentarzu Janisza nic nie mam, ale te jego w większości niepotrzebne gadki przy wejściu zawodnika, czy w narożniku, gdy ja np chce posłuchać trenera, już o wcinaniu sie w wywiady nic nie powiem. Dlatego po chyba dwóch razach odszedłem od oglądania UFC z polskim komentarzem.
 
mnie strasznie przeszkadza i wkurza jak sie odzywają podczas wywiadu po walce. Albo gadają wtedy jakieś głupoty albo tłumaczą po łebkach a mogliby poczekać te 5-10 sekund i dopiero zdać relacje tym którzy po angielsku nie za bardzo
 
Ja unikam jak ognia stream'ów z Orange. Oryginalni komentatorzy, może i nie są idealni, ale ich polskich odpowiedników nie mogę ścierpieć.
 
ja lubie polski duet komentujacy, tymbardziej ze moj angielski nie pozwala na bezproblemowe rozumienie oryginału
 
Ja tam daje rade po angielsku jednak wole naszych z OS. Goldberg mnie dobija nie mogę go słuchać, koleś ciągle gada to samo jak automat.
 
mam pytanie do kogos, kto posiada jakas wiedze informatyczna,



podobno za pomoca jakichs "bramek proxy" (czy cos takiego) da sie "oszukac" IP i bedac zagranica mozna korzystac z internetu jakby bylo sie w Polsce. Gdyby ktos byl w stanie wyjasnic mi jak to funkcjonuje i ewentualnie podrzucil jakies linki, bede wdzieczny :)
 
Hmmm... Moim zdaniem nudny ten program jest. Nie chce mi się oglądać tego wszystkiego co już widziałem.
 
Raph, poszukaj tutaj ja kiedyś zmieniałem proxy w przeglądarce, żeby coś tam oglądać. Z tego co kojarze poprostu zmieniałem coś w ustawieniach i git, tylko net zamulał.



http://proxy.net.pl/
 
fajnie, lubie sobie obejrzeć walki tak jak lecą.. bo specjalnie mi się nie chce szukać i włączać. Ale jak są w TV czy coś to można obejrzeć.
 
Program na plus, obejrzałem prawie cały i ogólnie jest ok :-) Ciekawe kogo za tydzień pokaża.
 
A mi się bardzo podobał i czekam na następny odcinek . Lubie takie programy :) Nie trzeba siedzieć i szukać po necie w szitowej jakości , a tutaj wszystko fajnie w miare ukazane. Chciał bym aby za tydzień pokazali Andersona Silve :)
 
Back
Top