Janek Błachowicz po KSW 13

4592629190_4fe45f3801.jpg

foto Piotr Kucza / Konfrontacja Sztuk Walki

Zaprzyjaźniony z nami redaktor portalu Sports.pl Paweł Kowalik przeprowadził krótką rozmowę z podwójnie zwycięskim wczoraj Jankiem Błachowiczem:
Z boku wyglądało to tak, że miałeś łatwą drogę do finału. Jak to wyglądało z twojej perspektywy?

- Byłem bardzo dobrze przygotowany i to chyba było widać podczas walk. Nie wiem czy było łatwo. Po prostu tak wyszło dzięki dobrej formie.

Na początku dość łatwo poradziłeś sobie z niepokonanym dotąd Brazylijczykiem. Jak oceniasz Brutusa?

- Nie ocenia się rywali po samym bilansie. Wystarczyła mi chwila jego nieuwagi. Wykorzystałem jego błąd i walka zakończyła się po mojej myśli.

Miałeś jakieś opory przed walką z Wojtkiem?

- No cóż, to mój bardzo dobry kolega i źle się walczyło z przyjacielem. Na ringu nie ma przyjaźni i walczy się do końca.

Jak zapatrujesz się na finał z Taberą?

- Jestem dobrej myśli i wierzę, że będzie dobrze
Artykuł Pawła o największych polskich wygranych gali Krzysztofie Kułaku i Janku Błachowiczu możecie przeczytać tutaj.

Janek Błachowicz po KSW 13

vaco1

Oplot Challenge
Welterweight
Jankowi na dobre wyszła ta kontuzja
icon_wink.gif
jak dla mnie jest jeszcze lepszy niż przed kontuzją
icon_smile.gif
Widać bardzo duży progres
icon_smile.gif
tak Trzymać Janek
icon_smile.gif

RYBA

Oplot Challenge
Welterweight
Skromny człowiek a zaraz bardzo dobry zawodnik. Z walki na walkę Błachowicz prezentuje coraz wyższy poziom a oglądanie jego walk to przyjemność. Mam nadzieje że niedługo będzie się bił ze światową czołówką MMA i jego kariera nabierze jeszcze większego rozpędu. Pewnie to czyta więc trzeba napisać WAR Janek!

fusel

EFC Africa
Heavyweight
mysle, ze janek w ufc to tylko kwestia czasu, wczoraj byl po prostu ogien.

slawek1

Jungle Fight
Lightweight
He,tylko ciekawe,czy pan Kawulski i Lewandowski puszczą Dzona do UFC,czy będzie tylko “ozdobą” kolejnych gal KSW…

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Janek powinien dostać bonus od KSW za 'fighter of the night' :D Zajebiście się zaprezentował i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. WAR Janek!

taniaskura

Oplot Challenge
Featherweight
bardzo dobry zawodnik. zdecydowanie najlepiej sie zaprezentował wczoraj spośród wszsykich zawodników. wielki szacunek

Paz

Brutaal
Featherweight
Jak się zachwiał wtedy Brutus na tych nogach to cała sala wstała. Te dokończenie kopnięciem i sierpem było piękne. Gościu jest naprawdę konkretny. Życzę mu powodzenia w przyszłości.

Predator

Oplot Challenge
Welterweight
Janek zdecydowanie najlepszy poziom prezentował wczoraj, gdyby finał z Taberą był na tej gali to “Dżon” sprzedał by mu bardzo ciężkie KO!

tsatsiki

WSOF
Featherweight
Janek jesteś mega kozak!
icon_smile.gif

w sumie wczoraj dosyć łatwo doszedł do finału, jest w zajebistej formie i fajnie byłoby go zobaczyć jeszcze przed walką z Taberą w jakiejś ciekawej walce
icon_smile.gif

fusel

EFC Africa
Heavyweight
janek to w ogole wczoraj byl w takim gazie, ze jeszcze na sam koniec wieczoru by zawalczyl z tabera i rozniosl by go rownie szybko jak reszte
icon_smile.gif