Jan "Książe Cieszyński" Błachowicz

Status
Not open for further replies.

Brillenschlumpf

Jungle Fight
Light Heavyweight
Temat przewija się już od dawna ale co myślicie o pseudonimie dla przyszłego mistrza UFC? Książę Cieszyński nawet się już przyjęło...

Brillenschlumpf

Jungle Fight
Light Heavyweight
ja go widzę pierwszy raz, ktoś może przybliżyć jego genezę ?

Przybliże Ci sam :-) Komentuje na tej stronie zanim się trzeba było logować. Nie przeniosłem konta ze starego forum bo nie nakręcam się kolorem pasa czy waga organizacji jak to jest teraz. OK Jednych śmieszy dla drugich prymitywne.

Fresh

UFC
Welterweight
Przybliże Ci sam :-) Komentuje na tej stronie zanim się trzeba było logować. Nie przeniosłem konta ze starego forum bo nie nakręcam się kolorem pasa czy waga organizacji jak to jest teraz. OK Jednych śmieszy dla drugich prymitywne.
właśnie przeczytał co sam napisałem i się nie dziwię że mnie źle zrozumiałeś.
chodziło mi nie o Twoją genezę i że Cię pierwszy raz widzę ale o ten "żart" - pierwszy raz go widzę :) i pytanie skąd się wziął - żart, nie TY

Brillenschlumpf

Jungle Fight
Light Heavyweight
chodziło mi nie o Twoją genezę i że Cię pierwszy raz widzę ale o ten "żart" - pierwszy raz go widzę :) i pytanie skąd się wziął - żart, nie TY
You Tube przetłumaczyło na angielski tak Jan Blachowicz

sawciu

Bellator
Heavyweight
janek.png

midern

UFC
Flyweight
W jakimś wywiadzie zagranicznym po UFC w Szwecji, gdy odpaliło się angielskie napisy które były wychwytywane ze "słuchu", zamiast "Jan Błachowicz" przetłumaczyło własnie "Young Black a Bitch".

Co do ksywy, to mi się podobał motyw z Jan "The Witcher" Błachowicz. Wiedźmin > Książe Cieszyński :D

krolik

Maximum FC
Light Heavyweight
Niech moderatorzy zrobią porządek z zakładaniem fanclubowych tematów. Jakieś zasady określić i dopiero tworzyć. Kaczka dobrze to zrobił w przypadku tematu o Jones'ie. Krótki rys biograficzny, statystyka walk. Wszystko dobrze wygląda i da się to czytać. A tu ktoś założył temat, zadał bezsensowne pytanie i jeszcze zaczęli się wyzywać. Taki się z cohones robi śmietnik, że nawet ograniczenie w czytaniu wielu tematów nie pomaga uniknąć ton spamu i hejtu(uwielbiam te słowo). Ktoś tu w ogóle moderuje?
Edit. Raynor pokazał jak to robić w temacie o Pettisie.

Szady

MMARocks
Cohones
Zamykam ten temat. Jak ktoś chce zrobić nowy o Janku, to niech zrobi to z sensem. Peace

Last edited:
Status
Not open for further replies.