James Toney o Dana White: “znokautuje go”

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
dana_white_hitman.jpg

Randy Couture

Randy… szanuje go. Jest legendą tego sportu. W boksie, byłby nikim. Ciągle tylko nawija, że zrobi to, czy tamto. Gadanie jest łatwe. Dawaj, bądź mężczyzną. Walcz ze mną. Jak chcesz się bawić w zapasy i leżeć na kimś, to idź przeleć swoją kobietę. Nie baw się tak ze mną bo zrobię ci krzywdę. Obiecuje ci.

Jeśli chcesz się bawić ze mną w zapasy, to musisz do mnie podejść i wejść w zasięg mojego ciosu, a wtedy to będzie koniec. Potrzebuje tylko trzech cali żeby cię uderzyć – to wszystko. Jeśli uderzę w żebro, to je złamie. Ujmijmy to tak, 28 sierpnia złamie coś Randiemu Couture’owi. Albo będzie to szczęka, albo żebra – cokolwiek trafie pierwsze.

Dana White

Jeśli mnie nie lubi, to ch*j z nim, … ale wiesz co, przez to, że ostatnio tyle szczekał, to znokautuje go zaraz po walce. Doigrał się. Dana White doigrałeś się. Nie żartuje.

Zadarłeś z niewłaściwą osobą. Nie jestem Rashadem Evansem, nie jestem Quintonem Jacksonem, nie będę sie podlizywał. Nakopie ci. Jeśli będzie do mnie gadał jak do głupka, to mu pokaże.

Brock Lesnar

… boks to wciąż sport numer 1 na świecie. Dwaj faceci walczą ramię w ramię, cios za cios. W tym sporcie, jeden facet boi się odebrać cios, a drugi woli leżeć na tobie przez całą walkę. To nie jest ekscytujące.

Chcę Brocka Lesnara. Chcę być pierwszą osobą, która będzie miała pas wagi ciężkiej zarówno w UFC, jak i w boksie zawodowym, w tym samym czasie. To mój cel. To czyni mnie najlepszym fighterem.

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Ciekawe co by powiedział jak by go zapytano o walkęz Batmanem pewnie stwierdził by że to latające gówno jest dla niego za słabe bo boks jest pro ; ]

Łysy na deskach to bym chciał zobaczyć. : D

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
Nie ważne Toney by go i tak pokonał swoim ciosem żywcem z Herkulesa który łamał drzewa.. :D

GLF

KSW
Heavyweight
Przed chwilą pojawił się ten sam temat z identycznym tłumaczeniem. Wygląda na to, że zarówno Domator89 i 3kamil3 skopiowali kogoś pracę nie podając źródła. Nieładnie.