Jakub Boczek vs. Paweł Ostasz na FAŁ 2

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks


Informacje prasowe organizatora:
Na kolejnej gali Fighers Arena Łódź dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze półśredniej. Zmierzą się w nim trenujący we Wrocławiu Jakub Boczek (2-1-1) oraz zawodnik Bastionu Tychy Paweł Ostasz (4-4). Boczek swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2010 na gali Pro Fight V, a jego przeciwnik Paweł Ostasz powraca po dwuletniej przerwie od startów, spowodowanej kontuzjami. Dla obu zawodników jest to szansa na powrót do czołówki wagi półśredniej w Polsce i zapewne zwycięzca tego pojedynku następne walki będzie już toczył z najbardziej utytułowanymi rywalami tej kategorii wagowej w Polsce.

W tej walce ciężko będzie wskazać faworyta. Bardziej doświadczony jest z pewnością Paweł Ostasz, który walczy już od 2003 r. a swoje walki toczył w Polsce i za granicą. Po drugiej stronie jest jednak 23-letni Jakub Boczek, który posiada duże doświadczenie w brazylijskim jiu-jitsu, a do swoich treningów w MMA dołączył dużo technik stójkowych, które ćwiczy w klubie Puncher Wrocław. Kto zwycięży tym razem w konfrontacji młodości z doświadczeniem, przekonamy się 26 marca na gali Fighters Arena Łódź.

Jakub Boczek vs. Paweł Ostasz na FAŁ 2
 

GLF

KSW
Heavyweight
Takie zestawienia o wiele bardziej mi się podobają niż te z enigmami zza granicy. Brawo FAŁ.
 

Marccin19

Oplot Challenge
Welterweight
Nom, jeśli Tomek i Paweł dostaną niezłych rywali to gala się kozacko zapowiada
icon_smile.gif
 

golda87

Brutaal
Lightweight
Tak z ciekawostek, to kontrakt z FAŁ podpisał Głuhov. Czyli czeka nas dobra walka Nastula-Głuhov. Chyba, że Głuhova dadzą dla Kołacina ale to mniej prawdopodobne
 
G

Guest

Guest
A kiedy macaco był w czołówce wagi półśredniej w Polsce??Tych dwóch co pokonał nie mają ani jednego zwycięstwa na koncie
icon_smile.gif
więc w czołówce nigdy narazie nie był
icon_wink.gif
 

GLF

KSW
Heavyweight
Nie ma to jak się dowartościowywać poprawiając promocyjne noty prasowe...
 

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
"Tak z ciekawostek, to kontrakt z FAŁ podpisał Głuhov. Czyli czeka nas dobra walka Nastula-Głuhov. Chyba, że Głuhova dadzą dla Kołacina ale to mniej prawdopodobne"
I będzie jak z zikiciem KSW się włączy ,że podpisał kontrakt na wyłączność w kraju...
 
Top