Jaki sprzęt do mma

26392_379692791626_47157251626_4193733_1974116_n.jpg

method=get&rs=48&q=100&x=25&y=7&w=160&h=240&ro=0&s=maciej-jewtuzsko-08-16-10-20-59-41-192.jpg

Ima500.jpg
Aoki_nippon.jpg


EDIT: Zapominałem o najważniejszym argumencie
pudzian_vs_najman.jpg
 
Według mnie Rękawice-Faister Spodenki-Venum,Faister,
Rashgardy-Anderwol Armor Suspensory i Szczęki-DoctorShok
 
Faister i Anderwol Armor zdecydowanie godne polecenie :) A ochraniacze DoktorSzok tylko dla prawdziwych hardkorowców.
 
Kumpel z klubu strasznie zachwalał DoctorShocka, a mianowicie suspensor. Muszę chyba sobie sprezentować takowy na gwiazdkę. ;D
 
Rękawice bokserskie z Manto są OK mogę śmiało polecić (białe, czarne podobno farbują) zadowolony tez jestem z ochraniacza na zęby CageWear kiedyś był dostępny na takedwon.pl teraz już go nie ma w sumie jak by ktoś znal adres gdzie można go kupić to byłbym wdzięczny za info. Zawiodłem się na Profesional Fighter, kupiłem ochraniacz piszczel stopa i po 3 treningu już się rozwala ;/
 
Profesional Fighter to straszne gówno miałem ochraniacze piszczela stopy po jednym treningu lipa
 
Jeszcze mam kask sparingowy, kozacki, w środku skóra więc w ogóle się nie zsuwa z głowy. Rękawice do mma i bokserskie też niezłe, ogólnie polecam tą firmę.
 
Ciężko podać 'najlepszy' sprzęt bo pewnie mało kto miał to szczęście by móc porównać więcej niż 2 marki.
Pierwszy rash miałem klubowy maddoga - ogólnie bez szału, nadruki starły/sprały się natychmiastowo, no ale spełnia swoje zadanie.
Mam też Venum starsza serie i mogę polecić, jestem bardzo zadowolony, najwygodniejszy jaki nosiłem.
Również kupiłem z całkiem nowej serii maddoga. Bardzo wygodny, wysoka jakość wykonania, nadruki sublimacyjne...ale kolor wyprał się po 2 praniach i teraz jest rudy a nie czarny :( poza tym dziwna rozmiarówka, XL a ledwo wchodzę, stary maddoga mam L i jest w nim luz. Także nie licząc rudości to dobry rash za mniejsze pieniądze niż zagraniczne.

Szczęki ShockDoctor mają swoją uznaną na świecie markę, ale ja nie mogę dopasować swojego ochraniacza do swojej szczęki. Źle leży, mam same kłopoty, taki zwykły za 15zł leżał mi lepiej, może mam niestandardowy zgryz
 
Jakie są wasze opinie nt sprzętu C2F, chciałem sobie sprezentować spodenki ale nie wiem czy warto. Wiadomo że opini tyle ile użytkowników, ale nie mam 200pln na ten cel wiec hajabusy i inne venumy odpadają.
 
W sumie, co to za różnica czy zwykłe szmaciaki czy jakieś firmowe? Ja tam tylko rashe sobie kupuję jak już, a spodenki to zawsze jakieś szmaciaki za 5 zł. :-)
 
moj gear prawie w calosci pochodzi z lonsdale'a. Niestety wykonanie jest kiepskawe i zalatuje mi ono kiepskimi rodzimymi produkcjami [ktore sa sprowadzane z chin i rebrandowane ]. Z litosci nie wspomne co to za polskie prody..
 
Postanowiłem ostatnio wrócić do aktywnego uczestnictwa w okolicach mma w związku z czym mam pytanie, na które nie uzyskałem od żadnego sklepu w internecie czy sprzedawcy na allegro odpowiedzi. Jest ono następujące: jaka jest różnica jeśli chodzi o rashguard pod kątem długości między rozmiarami. Mam na myśli szczególnie M i L w przypadku jakiegoś typowego modelu z firmy underarmour. Nie bardzo mam wśród starych znajomych gdzie zaczerpnąć informacji wiec licze na forum. Rozmiarami obwodów podawanych na stronach bardziej pasowałoby mi M jeśli ma być dobrze dopasowany, ale nie wiem czy nie będzie za krótki. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Odnośnie Manto. Rozumiem, że powstała w Polsce ? Firma produkuje swoje rzeczy tylko w Polsce ? GSP, Aoki..szeroki zasięg.
 
urzywa ktos moze rekawic hayabusy?



warto zainwestowac? Jakby ktos napisal krotka recenzje/wrazenia, bylbym wdzieczny.



hay-1001-2t.jpg




hayabusa-mma-fight-gloves.jpg
 
Szczęka: 12 zł w sklepie. Firma " No name" . Uzywam od lat , zęby mam na miejscu.



Spodenki do rugby najtansze w Dectahlonie - 25 zł. Wytrzymałe, unikatowy design



Rękawice jakies droższe. Kupiłem badziewie za 80 zeta i sie rozpruwa.
 
@raphaelius



Kumpel ma ten model i mówi, że są znakomite. Także zakupiłem i według mnie najlepsze rękawice na rynku. Na 100 % się nie zawiedziesz.
 
Ja mogę polecić takie rękawice:
rekawice-do-wolnej-walki_175.jpg

Przyzwoita cena, używam prawie od roku (wiem, niezbyt długo) i jedyne co się w nich zmieniło to zapach :-)
Te rękawice można również ujrzeć na MLS i innych amatorskich zawodach.
 
http://allegro.pl/130-x-35-pelny-worek-bokserski-treningowy-gratisy-i1765770804.html



Co powiecie o tym worku?
 
Back
Top