Jaki polski zawodnik pokonałby SOLDICA?!

Pietrzak, grzebyk, Fabiański, piechota, Skiba, Mamed w rewanżu. Dużo osób go przechwala ale wiadomo na jakim soku lata. Paradoksalnie największe szanse ma się w stójce. Nie wdawać się w bójkę i dobrze trafić na bebechy i powietrze mocno z niego uchodzi, co pokazała ostatnia walka z Mamedem. Jak trafi na kogoś kto będzie miał tlen na 5 rund i taktycznie podejdzie do tego to nawet taki Kesik czy Materla by go ogarnęli. Dla mnie nadmuchany Balon, który pęknie jeszcze w 2022. Raczej już z UFC zrezygnował bo Martina molestuje o kontrakt nowy. Widocznie ktoś mu powiedział, że w tym UFC to testy są, a KSW wie że nie ma co się spieszyć i przepłacać bo do UFC żeby iść to musi zejść z bomby, a to tak na już nie da rady.
 
W 77 i 84 nie widzę nikogo. Ciekawiło by mnie zestawienie z Haratykiem ale chyba za mało mobilny na chodzącą rakietę żeby nie dać się jebnąć
Kurde styl Haratyka idealny na Roberto - boksowanie na wstecznym i mocny kałnter-panczing. Do tego potrafi być niebezpieczny do samego końca - jak w tej ostatniej walce - brodacz go 3 rundy gwałcił - on idealnie wyczuł moment i wywalił Ruskiemu pół szczęki zębów.
 
Back
Top