Jaki jest background Mameda?

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Zastanawia mnie jaki jest naprawdę oryginalny typ walki Khalidova. Czy on w koncu jest tym karateką :P czy to są zapasy w stylu wolnym, czy też po prostu jest to zawodnik MMA, wychowanek Arrachionu i jego styl źródłowy to jest Arrachion Olsztyn :)
Jak to jest z Nim od początku do końca?
 
Za czeczenia.blog.onet.pl


Młody Mamed Khalidov mieszkał z rodziną w Groznym, trenował karate i uczył się....


Ale przypominam sobie że w jednym z wywiadów opowiadał też jak to prawie wszyscy młodzi Czeczeńcy trenują zapasy.


Zapytałem się również kolegi Mameda o to. Jak się odezwie to dopiszę jeszcze ;)
 
Z tego co ja wiem to w Czeczenii ćwiczył tylko kyokushin i nigdy nie był na żadnych zawodach a za resztę zabrał się dopiero w Arrachionie. Chociaż nigdy dokładnie o zapasy nie pytałem.


Może Bajsangur albo Terek mnie poprawią jak coś pomyliłem.
 
Ale wiecie... Cwiczyc kyokushin-kai to se mozna na różne sposoby.
Tak jakby porównywać to co robił mój ojciec, do tego co jest teraz popularne w szkółkach. Tak jakby postawić obok siebie hummera h1 i h3, też hammer ale to 2 raczej dla metro chłopaczków...
 
Właśnie dostałem info od Bajsangura:

Siema ;)
karate i zapasy to wszystko byla zabawa, nie startowal on w zadnych turniejach w tych dyscyplinach i nie uprawial ich dlugo.
Stylem zrodlowym Mameda jest MMA.
Pozdr...

Więc wszystko jasne :)
 
No właśnie tak też myślałem. Czyli ON jest PIERWSZYM typowym zawodnikiem MMA w top 10 na świecie o "stylu" źródłowym MMA :)
 
Pierwszym na pewno nie. Brett Rogers przychodzi mi na myśl, ale pewnie jest takich zawodników jeszcze kilku :)
 
mi przyszedł na myśl Pudzianowski, ale przecież stylem źródłowym Mariusza jest karate które trenował 6 lat co zresztą było widać w walce z Najmanem :]
 
Back
Top