Jake Paul vs Tommy Fury już 25 lutego. Starcie niepokonanych ponownie zestawione

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Jake-Paul-zrezygnowal-z-rewanzu-z-Tyronem-Woodleyem-zamiast-stoczy-w-grudniu-walke-z-Tommym-Furym.jpg


Jak poinformował za pośrednictwem Twittera Ariel Helwani, już 25 lutego odbędzie się walka pomiędzy Jake’iem Paulem (BOKS 6-0-0, 4 KO) a Tommym Furym (BOKS 8-0-0, 4 KO). Na ten moment nie poznaliśmy więcej szczegółów, jednak według popularnego dziennikarza, kontrakty na to starcie zostały już podpisane.

Do walki Paula z Furym miało już dojść dwukrotnie. Najpierw zawodników zestawiono w grudniu 2021 roku. Wtedy Fury wycofał się ze starcia ze względu na problemy medyczne. Ostatecznie pięściarza zastąpił Tyron Woodley. Po raz drugi obaj mieli zmierzyć się w połowie 2022 roku, jednak ostatecznie Fury wypadł ze starcia z powodów problemów z podróżą. Teraz ich starcie jest zestawione po raz trzeci.

Dla Paula będzie to siódmy pojedynek w pięściarskiej karierze. W dotychczasowych walkach pokonywał on między innymi znanych doskonale fanom mieszanych sztuk walki Bena Askrena przez nokaut w pierwszej rundzie, dwukrotnie Tyrona Woodleya, najpierw przez niejednogłośną decyzję sędziów, a później przez nokaut w szóstej odsłonie, a w październiku ubiegłego roku do swojego bilansu dopisał Andersona Silvę, którego pokonał jednogłośnie na punkty.

Fury w ubiegłym roku stoczył tylko jedną walkę - w kwietniu pokonał na punkty Daniela Bociańskiego. Wcześniej Brytyjczyk zwyciężał między innymi z Jordanem Grantem. Pozostała szóstka pięściarzy, których pokonywał, legitymowała się ujemnymi bilansami.

Na ten moment nie wiadomo, czy Paul chce w przyszłości toczyć kolejne pojedynki w boksie, gdyż organizacja PFL ogłosiła 5 stycznia, że popularny youtuber podpisał z nimi kontrakt na toczenie walk na zasadach mieszanych sztuk walki. Niewykluczone jednak, że 26-latek będzie mieszał występy w boksie i MMA.

 
Rodzina to chyba Tomiego zabije jak przejebie z Dżejkiem. Na pocieszenie ma zawsze, że nie wygląda jak wielkie łyse jajo na długich nogach jak ojciec i pół brat xd.
 
Rodzina to chyba Tomiego zabije jak przejebie z Dżejkiem. Na pocieszenie ma zawsze, że nie wygląda jak wielkie łyse jajo na długich nogach jak ojciec i pół brat xd.
akurat ojciec wysoki nie jest
Fury wygląda normalnie jak ma brodę, jak się goli to rzeczywiście jajko
 
akurat ojciec wysoki nie jest
Fury wygląda normalnie jak ma brodę, jak się goli to rzeczywiście jajko
Ojciec ma z 190 pewnie, jest wysoki.
I chodzi mi o całego Tysona, nie tylko głowę.
Zobacz tutaj, wygląda trochę jak jajo wystające ze spodenek przez te fałdy ma szerokie biodra i zwęża sie ku górze. Ja zawsze widzę jajko jak na niego patrzę w ringu xd.
1674025855903.png
 
Ojciec ma z 190 pewnie, jest wysoki.
I chodzi mi o całego Tysona, nie tylko głowę.
Zobacz tutaj, wygląda trochę jak jajo wystające ze spodenek przez te fałdy ma szerokie biodra i zwęża sie ku górze. Ja zawsze widzę jajko jak na niego patrzę w ringu xd.
View attachment 54269
rzeczywiście
Zaburzoną optykę miałem, bo Tyson z racji 2 metrów to johny wyglądał na mniejszego, myslałem że ma z 1,8
 
Back
Top