Jake Paul podał datę powrotu do ringu

Boks umiera, chuj z tym że stadiony wypełniane, że oglądalność najwyższa od lat, że ppv dwóch kobiet sprzedało 1.5 miliona ppv z kosztem o wiele wyższym od jakiegokolwiek ppv z freakami, boks umiera :jarolaugh:


Przyznam szczerze , że nie zamierzam wchodzić w wątki bokserskie na jakimkolwiek poziomie , bo nawet walki na freak MMA Kasjo leciałem tylko paskiem do HL danej rundy.

Bokserska wiedza dziś oprócz 5 nazwisk z meja u mnie nie istnieje.

Jedynie czym żyje w wątku boksu od lat to ,,śmierć boksu" jako ciekawe zjawisko społeczno marketingowe.

Szczerze przyznaje, że nie jestem pewny czy widziałem całych 5 walk bokserskich w ostatnich 5 latach.


Obecnie oglądam tylko numerowane UFC w strefie ppv , freak MMA i czasami Babilona jak trafię na Polsacie.


 
Last edited:
@Vvallachia przekaż temu wysrywowi mentalnemu że org to chyba najgorsze forum o SW
A w Meksyku jestem pewien że kojarzą cynamona i kto wyzwał disnejboja, serio pytam.
A jak Fury wróci na niekwestionowane mistrzostwo(jeśli antek wygra to w ogóle) to rozjebie PPV brytolom że to chuj
 
@Vvallachia przekaż temu wysrywowi mentalnemu że org to chyba najgorsze forum o SW
A w Meksyku jestem pewien że kojarzą cynamona i kto wyzwał disnejboja, serio pytam.
A jak Fury wróci na niekwestionowane mistrzostwo(jeśli antek wygra to w ogóle) to rozjebie PPV brytolom że to chuj
Jeśli Dudek myśli że ludzie nie rozpoznają Canelo lub Fury'ego to niech weźmie rozpęd i głową w ścianę pierdolnie bo takich głupot jakikolwiek redaktor nigdy nie powinien powiedzieć, chociaż to org to po nich się jak już coś powiedzieć to że pierdolną głupotę :DC:

Chuj, nawet Wasilewski go wyjaśnił chwilę pod postem





Polski boks umiera, ale boks na świecie ma się bardzo dobrze i jak ktokolwiek mówi inaczej nie zna się całkowicie :matt:
 
Jeśli Dudek myśli że ludzie nie rozpoznają Canelo lub Fury'ego to niech weźmie rozpęd i głową w ścianę pierdolnie bo takich głupot jakikolwiek redaktor nigdy nie powinien powiedzieć, chociaż to org to po nich się jak już coś powiedzieć to że pierdolną głupotę :DC:

Chuj, nawet Wasilewski go wyjaśnił chwilę pod postem





Polski boks umiera, ale boks na świecie ma się bardzo dobrze i jak ktokolwiek mówi inaczej nie zna się całkowicie :matt:

no ale to przez boxdela i fame mma boks umiera, za chwilę gaże tam będą jak u Mayweathera(w rialach irańskich oczywiscie:jjsmile:)
Co do Wasyla to drugiego Alego nigdy nie będzie, urodził się w trudnych okolicznościach i miał jaja by głosić co chciał na dodatek był świetnym bokserem co robił bukmacherów w chuja prawie zawsze(tylko przy pierwszej walce z frazierem nie wygrał a był lekutkim underdogiem), najważniejsze zwycięstwa po swoim ,,prime", na dodatek typa w niektórych walkach oglądało 40% światowej populacji
Drugi któremu udało się być rozpoznawalny tak jak Alemu był Mike ale to już inna historia:tysoncoffe:
A żeby MMA sie zbliżyło do rekordów moneja to nie wiem chyba kebs by musiał wrócić na walkę z rudim, odgryźć mu kawałek ucha jak Mike Evanderovi i zrobić trylogię
A jak już przy Moneju to przecież w Filipinach za chwile postawią Manny'emu pomnik chyba, ale jak wspomniałem boks umiera:cool:
 
@ZELAZNAREKA coś dla Ciebie. Garnek sie przypierdala do sport.pl :jjsmile:



Ja czytam biznes SW jak książkę, żeby było tego mało dodam, ze dziś trafiłem na wpis Dudka, ze rezygnuje z DAZN, bo nie opłaca się za to płacić by obejrzeć 1-2 walki ciekawe w roku.

PIsze to były redaktor bokser org i FANATYK boksu.

Boks umiera i taka jest prawda.

Era freak mma nadchodzi Baby
 
Ja czytam biznes SW jak książkę, żeby było tego mało dodam, ze dziś trafiłem na wpis Dudka, ze rezygnuje z DAZN, bo nie opłaca się za to płacić by obejrzeć 1-2 walki ciekawe w roku.

PIsze to były redaktor bokser org i FANATYK boksu.

Boks umiera i taka jest prawda.

Era freak mma nadchodzi Baby
:pociesznymirek: :pociesznymirek: :pociesznymirek:
On chyba nie wie że mówienie o kimś że jest redaktorem orga to obraza:DC:
I tak czytasz że mówiłeś że Sorko to nowa gwiazda, a messfic tak cię rozpruł argumentacją że musiałeś dać ignora i wróciłeś po godzinie z jakimś newsem zbyszka o fejmie
Edit: nie wspominając o tym że mówił że ci którzy zainwestują w tokeny fejma będą ustawieni do końca życia, arcymistrz czytania biznesu i boss działu frik mma :cool: :cool: :cool:
 
arcymistrz czytania biznesu i boss działu frik mma
W skrócie:
1652388370814.png
 
Back
Top