Jaka telewizja aby oglądać Polsat Sport ?

Assocati

Bellator
Welterweight
W związku z tym, że polsat transmituje UFC, zamierzam kupić jakąś telewizję, która umożliwia oglądanie Polsat Sport, dobrze by było gdyby można było również oglądać TVN Turbo. Polecicie coś najtańszego ?
 
W związku z tym, że polsat transmituje UFC, zamierzam kupić jakąś telewizję, która umożliwia oglądanie Polsat Sport, dobrze by było gdyby można było również oglądać TVN Turbo. Polecicie coś najtańszego ?
Masz PC?
 
No chyba, że Ci się nie chce w to bawić. Wtedy dekoder Polsatu, chyba jest tam TVN turbo.
 
W związku z tym, że polsat transmituje UFC, zamierzam kupić jakąś telewizję, która umożliwia oglądanie Polsat Sport, dobrze by było gdyby można było również oglądać TVN Turbo. Polecicie coś najtańszego ?

Kupuj cyfrowy polsat, jest tvn turbo, liga mistrzow, ufc, ksw, fen i polsat sport fight hd do ogladania fen/ksw bez reklam.
 
Podstawowy pakiet telewizja + internet brałem jakieś 3 lata temu, może więcej i płaciłem około 90 zł z tego co kojarzę ale stawki pewnie uległy zmianie. Teraz mam większy pakiet bo zależało mi na szybszym łączu internetowym. Trzeba by było sprawdzić na stronie UPC lub zadzwonić na infolinię 813-813-813 żeby dowiedzieć się szczegółów.
 
Back
Top