Jaka odzież mma?

Drawski

Oplot Challenge
Featherweight
Cześć wszystkim!

Po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić do treningów sportów walki. Minęło trochę czasu, mój strój gdzieś się zagubił, a je nie jestem w temacie, dlatego poszukuję sklepu w którym kupię fajną, oryginalną odzież mma. Trochę przeglądałem internet i moim faworytem jest: https://asurawear.pl/. Jednak jestem otwarty na wszelkie propozycje i podpowiedzi.
Dziękuję i pozdrawiam :)
 
Jak wracasz to nie musisz kupować nic drogiego. Trenuję z moim chłopakiem i kupujemy fightwear z PWC, sprawdza się, bo przylega jak trzeba, oddycha i na razie nie jest nam potrzebne nic więcej. Wszystko też zależy od tego, który sport walki trenujesz, bo to jest bardzo szerokie pojęcie mimo wszystko... Sprecyzuj albo sprawdź uniwersalne oferty:
https://pitbull.pl/meskie/odziez-sportowa.html tutaj masz zarówno rashguardy, spodenki typu vale tudo, kompresyjne, długie, krótkie, kimona... Po prostu przejrzyj. Jak będziesz miał pytania to pisz, podpytam chłopaka i coś pomożemy. Powodzenia na treningach :)
 
Jak BJJ to musi być GI. Jak MMA, Tajski boks, boks itp. to na wstępie spokojnie wystarczą zwykłe spodenki i zwykła koszulka, byleby było Ci wygodnie. Do grapplingu no GI też na początku wystarczy (tylko luźna koszulka może wkurwiać Ciebie i partnera).
Ja np nigdy nie kupowałem ciuchów pod sporty walki i trenowałem sobie w jakiś tanich spodenkach i koszulce do biegania. Były wygodne, ładnie przylegały - ogólnie spełniały moje potrzeby.
Tylko odradzam wszelkie bezrękawniki jak będziesz się kulać po macie bo barki można ładnie pościerać.
 
Zastanawiam się, czy takie spodenki MMA nie będą zbyt luźne? https://www.warhouse.pl/sprzet-treningowy/fight-wear/spodenki-mma Czy lepiej postawić na coś bardziej dopasowanego do ciała? Nie chcę od razu wydać pieniędzy w błoto, wolę się najpierw zorientować w temacie, a wiem, że tutaj dowiem się najwięcej, bo macie doświadczenie.
Nadadzą sie, tu bardziej o koszulkę chodzi żeby nie była luźna. W spodenki się tak latwo nie zaplączesz.
 
Back
Top