Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

images (15).jpeg

Widzę że po całej żywej dyskusji i doradztwie ze strony chłopaków w dziale suplementy i odżywianie ostatecznie jednak wybrałeś Gainera :pociesznymirek:
:pudziaonicbyniedao:
To nie dla mnie. Dla ojca. Wyżyłowany jest każde włókno mięśnia mu widać ale suchy strasznie. Tłuszcz na minusie.
Ja po gainerach to pewnie ze 130 kg bym ważył takie coś:
1200px-Zydrunas_Savickas.JPG

Ale rozumiem, że nic w lepszej cenie i jakościowo ok to nie znajdę poza chłopem z bloku i jego betoniarzy.
Ok dzieki

To nie dla mnie. Dla ojca. Wyżyłowany jest każde włókno mięśnia mu widać ale suchy strasznie. Tłuszcz na minusie.

Ale rozumiem, że nic w lepszej cenie i jakościowo ok to nie znajdę poza chłopem z bloku i jego betoniarzy.
Ok dzieki
Widzę tu jakąś powtarzalność, najpierw kobitę swoją chciałeś utuczyć a teraz ojca.

Może ty po prostu jesteś ulańcem i dla poprawy samopoczucia chcesz żeby wszyscy dookoła też byli grubi?
:roybelly:

Ok dzieki
Luzik po prostu zawsze lepiej jest kupić odżywkę białkową i skupić się aby miała jak najwięcej białka w porcji a węgle można podbić prostymi dodatkami.A ostatecznie jak tam wyszło z tą twoją żoną ? Udało się jej przybrać coś na wadze ?

Widzę tu jakąś powtarzalność, najpierw kobitę swoją chciałeś utuczyć a teraz ojca.

Może ty po prostu jesteś ulańcem i dla poprawy samopoczucia chcesz żeby wszyscy dookoła też byli grubi?
:roybelly:
Nie ładnie z twojej strony.
Nie wpadłeś na to, że i żona i mój ojciec mogą pracować fizycznie wszystko spalają w ekspresowym tempie. Ojciec kładzie tory kolejowe a żona jest listonoszem i zapierdala z 15km na pieszo dziennie plus schody i takie tam. Pracowałem wcześniej w obu zawodach i nie jest to lekki kawałek chleba. Miałem tak samo jak oni. Bo jak wrzucisz zjebany po takiej harówce to nie zjesz tyle ile potrzebujesz. Nie masz szans.
Przed oceną zastanów się, zapytaj.

Luzik po prostu zawsze lepiej jest kupić odżywkę białkową i skupić się aby miała jak najwięcej białka w porcji a węgle można podbić prostymi dodatkami.A ostatecznie jak tam wyszło z tą twoją żoną ? Udało się jej przybrać coś na wadze ?
Tak. Ale porzuciła białko i gainera. W sumie na lepsze wyszło bo udało mi się zmienić jej nawyki. Nie była wcześniej w stanie jakoś ogarnąć czasu i chęci na te 3-4 małe posiłki (kanapka, drożdżówka, batonik proteinowy itp.) w trakcie pracy. Teraz jej normalne śniadanie, drugie śniadanie i jakieś małe coś wlanie jak batonik czy lody. W domu normalny obiad i jakaś kolacja. Wcześniej jadła duże śniadanie potem obiad i słodycze na kolację i chudła w oczach. Teraz normalnie jak człowiek ma około 55kg a nie jak anorektyczka jakieś 48.
Dzięki za pytanie:OK:

A co do pierwszego tak zrobię i kupię wpc z piwnicy i już.

Nie wpadłeś na to, że i żona i mój ojciec mogą pracować fizycznie wszystko spalają w ekspresowym tempie. Ojciec kładzie tory kolejowe a żona jest listonoszem i zapierdala z 15km na pieszo dziennie plus schody i takie tam. Pracowałem wcześniej w obu zawodach i nie jest to lekki kawałek chleba. Miałem tak samo jak oni. Bo jak wrzucisz zjebany po takiej harówce to nie zjesz tyle ile potrzebujesz. Nie masz szans.
Po co te nerwy, już się tak nie obrażaj .
tuczyciel
:gabi_much_love:

Tu chodzi o to, że w gainerze przepłacasz za cukier, którego tam jest większość w składzie. Tak naprawdę to drogie jest białko i lepiej je z czymś węglowodanowym wymerdać na własną rękę niż przepłacać za gainery.
Może ojciec niech sobie blenduje płatki owsiane, miesza je z wpc i mlekiem i popija po posiłku na dopchanie. Albo kakao puchatek (to słodkie, rozpuszczalne) z wpc i mlekiem sypany na bogato żeby więcej kalorii wrzucić. Chociaż te płatki zdrowsze niż puchatek czy gainer, bo to jednak złożone cukry, więc takiej rozpipy nie robią z gospodarką insulinową.

@szplin
Właśnie o ten cukier chodzi. Można by ująć że jest całe życie na keto. Boczek, szynka, śledzie, wszystko co tłuste to ok a z cukru to nie wiem, może ze dwie kromki chleba zje i jakieś piwo wieczorem.
Dzięki za poradę. Wykorzystam.
:beer:

@szplin
Właśnie o ten cukier chodzi. Można by ująć że jest całe życie na keto. Boczek, szynka, śledzie, wszystko co tłuste to ok a z cukru to nie wiem, może ze dwie kromki chleba zje i jakieś piwo wieczorem.
Czyli może nie jest z nim tak źle tylko ma brak tłuszczu podskórnego i trzewnego, co akurat jest korzystne.
A po piwku apetyt mu się nie załącza? :lol:

Czyli może nie jest z nim tak źle tylko ma brak tłuszczu podskórnego i trzewnego, co akurat jest korzystne.
A po piwku apetyt mu się nie załącza? :lol:
Może szybko pada, jak na suchego takie fizyczne rzeczy uprawiają to jedno piwo i zara usypianie po dniu crossfita w kladzeniu torów czy przygotowanie pod marszobieg pod okiem Korzeniowskiego wśród listonoszy :tysoncoffe:

@szplin
A jest opcja spróbować coś obiadowego na śniadanie, jak angielskie śniadanie, kotlet z ziemniakami czy choćby kiełbasa z patelni, piekarnika czy wody? Tu trzeba dwa obiady plus odżywkę, probiotyk i koniecznie dobra multiwitamina. Bez witamin to tak średnio starania się opłacają. Multiwitamina jakieś 30-50 pln na miesiąc to nie ma co oszczędzać na zdrowiu, a ostry wysiłek codzienny to ostre pobory minerałów i witamin. Do tego piwo i efektem jest deficyt.

Adam firmy Now Foods dla ojca,
Eve firmy Now Foods dla mamy.

@lugasek mistrz polecał, jakby co :antonio:

NORD VPN 101.85% CASHBACK przez Topcashback
Kolejna oferta na VPN.

1. ZAKŁADASZ KONTO NA TOPCASHBACK

Opcjonalnie robisz to z tego linku

Tym razem nie ma nic extra dla zakładających reflinka ale Tobie nie robi to różnicy a mi wpada do kieszeni kilka funtów. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś tego nie chcecie zrobic z reflinka to rejestrujesz się normalnie z głównej strony i tak samo będzie działać

2. Oferta ważna jest tylko dla nowych użytkowników NORD VPN więc jeśli masz już tam konto to musisz założyć nowe, żeby zwrot zadziałał

Po zarejestrowaniu sie na Topcashback klikasz w ten link:

3. Zakładacie nowe konto

4. Wybierasz interesujący Cię plan. Ja zawsze korzystam z tego najtańszego ale to już od Ciebie zależy co chcesz.

nord.jpg

W planie Basic na górze wyświetla Save 59% ale nie patrz na to, bo to jest wewnętrzna zniżka NORD VPN i nie ma nic wspólnego ze zwrotem który wynosi 101%
U mnie wyświetla 64 funty za dwa lata i jeśli ja bym kupował to tyle muszę dziś zapłacić.
Widzę, że jeszcze się wyświetla że jest jakiś gift w postaci eSIM ale to już byście musieli sobie sami sprawdzić

5. Płatność
tax.png

Jak widzicie cena nie jest już 64 funty bo naliczyło TAX i z tego co wiem tax nie jest wliczany w zwrot ale mogę się mylić. Jest to tylko 12 funtów ale i tak można to obejśc.
Zmieniacie TAX COUNTRY na inny kraj np. USA i wtedy wygląda to tak:

tax2.png

Cena wróciła do normy. Zero podatku. Ja tak kupowałem 3 razy i zawsze gładko wszystko przechodziło.

Jeśli z jakiegoś powodu NORD VPN wam nie spasuje to macie 30 dni na zwrot kasy i anulowanie usługi.

OCZYWIŚCIE WTEDY NIE MA JUŻ ŻADNEGO ZWROTU Z TOPCASHBACK

CZAS OCZEKIWANIA NA ZWROT KASY Z TOPCASHBACK WYNOSI OK 3 MIESIĄCE.

POLECAM ROBIĆ ZAKUPY NA PRZEGLĄDARCE Z WYŁĄCZONYM BLOKEREM REKLAM I ZAPISYWAĆ COOKIES. JA NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMU ŻEBY TRANSAKCJA NIE ZOSTAŁA ZAREJESTROWANA A KORZYSTAM Z ADBLOCKERÓW ALE DLA SWIĘTEGO SPOKOJU MOŻNA TO KUPIĆ NA PRZEGLADARCE Z COOKIES I REKLAMAMI

No i tyle. Ładnie Ci to ziomek opisałem. Masz darmowy VPN przez wielu uznawany za najlepszy na świecie na okres dwóch lat. To chyba dobry deal.
Jak chcesz podziękować to rejestruj się przez mój reflink

Nie wiem jak długo będzie wisiała ta oferta na tak duży zwrot więc polecam się spieszyć jeśli was to interesuje.

Ps. osoby które zarejestrowały się z mojego reflinku podczas ostatniej ofery z SURFSHARK a które z jakiegoś powodu nie wykupiły VPN mogą dalej to robić. W tamtej ofercie był jeszcze dodatkowy bonus 10 funtów i tyle dostaniecie extra po przejsciu procesu.

Back