Jak Pudzian przegra - odchodzę

coś czuje że cactus już tego szuka zeby udowodnić swoją rację i znając życie to zaraz znajdzie ;)
 
haha to że cactus znajdzie to czego szuka jest pewne jak śmierć i niechęć ludzi do jona jones'a
 
Kaczka, jak spotykasz sie ze znajomymi i ktos powie zart lub cokolwiek innego co w jakis niedoslowny sposob atakuje twoja osobe tez mu odpowiadasz gifem? :D
 
Nie wiem o co chodzi w tym temacie, ale chce tylko powiedzieć, że sandwich o smaku kebaba też jest dobry.







Pozdrawiam.
 
Oj tam, oj tam. Czy ja wiem, czy "przegrałem"...? Freeman wrzucił przed urynoterapią fotkę, gdy JJ zadaje decydujące uderzenie w tej walce , więc już wtedy przegral ;-)



Aha i ja napisałem pierwszy EOT, zanim on wrzucił fotke z pierdla, czym sam pozbawiłem sie niejako możliwości dobicia w/w usera kolejną fotką ;-)







Ps. Ale przede wszystkim szacun dla Cactusa, że to znalazl. Przyznam sie ,że z ciekawości rzuciłem okiem na 3 tematy w których wypowiadął sie Freeman, dot. walk Machidy i nie znalazłem.



Ale to i tam ma sie nijak do znalezienia mnie na Ergo - tego nic już nie przebije...







PS. ŻEBY CI CACTUS NIE PRZYSZŁO DO GŁOWY ZROBIĆ JAKIEŚ WIĘKSZE POSZUKIWANIA NAMIARóW NA MNIE W REALU! BO WIEM, ŻE DAŁBYŚ RADĘ :-)



:-)
 
Cactus jako jedyny na świecie opanował algorytymy wyszukiwarki Cohones. Nawet administracja nie wie jak z niej korzystać
 
frankie-edgar-4.jpg








Edit. Gość jest lepszy od Akinatora ;-)
 
oj tam to były takie przyjacielskie przepychanki, a nie zaraz tam jakieś wygrał - przegrał ;)



pozdro Kaczka:-)
 
Jak Kaczka zmądrzeje - odchodzę, teraz już oficjalnie.







Nie no Kaczuch, ja tam Cię lubię ;)
 
Na tym forum to już nawet do jakiś miłosnych wyznań dochodzi. Chociaż w tym przypadku jakoś mnie to nie dziwi.
 
Kaczka a nie chcesz czasem kupić ode mnie trochę postów? Miałbyś więcej...



PS. Nie piszę złośliwie.
 
Back
Top