Jak promować stadiony w Polsce

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Najpierw poradnik jak tego nie robić czyli reklama stadionu Legii:

I dobra reklama stadionu Lecha Poznań:

Całą sytuacje fajnie opisali na tym blogu


http://supergigant.blox.pl/2010/09/Lazienkowska-kontra-Bulgarska.html
 
Niedobrze, że żaden z tych nowych stadionów nie jest/nie może być całkowicie przykryty. Wtedy byłaby możliwość zorganizowania KSW hmm 16 dla kilkudziesięciotysięcznej publiczności.
 
Przemys_law, Stadion Narodowy w Warszawie będzie miał taka opcje. 55 tys ludzi na KSW :) Ale pewnie z widocznością nie byłoby dobrze. Chociaż na stadionie Schalke są gale bokserskie z Kliczko.
 
O Narodowym to nie wiedziałem, dzięki Lukz. Z tym stadionem jest jednak problem innego rodzaju: jak to się nie zawali to będzie cud. Co tam się wyprawia w trakcie budowy, a znam osoby które tam pracują, to nawet Bareja w Alternatywach 4 nie osiągnął takiego poziomu. Oczywiście rządzącym nie na rękę byłoby ujawnianie choćby sklai złodziejstwa, które ma tam miejsce.... Wybory za pasem.
 
tak samo sprawa się ma z autostradami- gdzie pracownicy kradli dolomit na A1, a zamiast niego sypali ziemie czy piasek... ciekawe ile wytrzymają te drogi
 
znawcy życia, na każdy temat umiecie coś skrytykować
 
reklamy jak reklamy,warszawska - chcieli być oryginalni, ale im nie wyszło, poznańska - bardziej według schematów już się chyba nie dało... ale wara mi od Legiuni!
 
Cebeka_bjj
Nikt tu nie krytykował Legii, jak już to ITI, a jako kibic (L), bo tak wynika z twojego postu, to chyba jest to bliskie ci stanowisko(?).
Co do budowy ostatniej trybuny na (L), to z relacji znajomego, który tam miał okazję pracować, to firma X rozkładając rusztowanie, nie może odejść od niego na minutę, bo firma Y w minutę to rusztowanie rozłoży i zagarnie. Tak więc nie tylko na Narodwym jest wesoło :)
 
ogólnie wiadomo, zawsze trzeba coś spier... na każdym stadionie, w końcu inaczej nie bylibyśmy w Polsce:)
 
Back
Top