Jacek Lenartowicz announcerem na MMA Attack 2!

fafarafa

Brutaal
Bantamweight
lenartowicz.jpg


Jacek Lenartowicz będzie zapowiadał walki na najbliższej gali MMA Attack, która odbędzie się 27 kwietnia w katowickim Spodku.
Ten znakomity announcer swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał na zawodowych galach bokserskich. Dobry, wyszkolony i mocny głos pozwolił mu • jako pierwszemu w Polsce • wprowadzić słynne już przeciąganie, zaśpiewy, które są teraz jego znakiem rozpoznawczym, znanym każdemu miłośnikowi sportów walki.

Jacek Lenartowicz jest również aktorem i każdy występ przed publicznością traktuje jak spektakl. Jest obok ringu na dwie godziny przed rozpoczęciem i chłonie atmosferę hali. Dzięki temu ma zawsze dobry kontakt z publicznością, którą potrafi zmobilizować do żywiołowego kibicowania.

Pozyskując tego znakomitego announcera organizacja MMA Attack czyni kolejny krok w kierunku podnoszenia poziomu całego widowiska.

Jacek Lenartowicz kocha i czuje sporty walki. Liczymy na jego profesjonalizm i entuzjazm.

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=29409:jacek-lenartowicz-announcerem-na-mma-attack-2&catid=48:ksw-news&Itemid=74
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Na pewno lepszy Lenartowicz niż Bieleninik :)"A teraz czas na prawdziwego człowieka" :D hahaha
 

Rybsky

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Widać, że ktoś czyta MMAROCKS ;) Po gali MMAAttack ktoś pisał, że pasowałby na announcera ;) Jak widać skorzystali z podpowiedzi ;)
 

Comber

UFC
Middleweight
MMateusz - Paweł będzie szefował :D Słyszałem, że Sylwia w roli ring girl wystąpi.
 
Top