Jacare vs Herrmansson

experience.

No faktycznie, Glover, który był nokdaunowany i bity przez większość czasu, nie zaliczając ani jednego obalenia na 7 prób to bet gali, po którym możesz z czystym sumieniem mnie tagować.

Ja Ciebie nie cytowałem, gdy rozpływałeś się nad @1.55 Adesanyą, który ledwo wygrał, czy robiłeś podśmiechujki z typów na @3.00 Poiriera :fjedzia:
 
no to jutrzejszy dzien jest dniem kolarstwa XDDDDDD

@edit
McGee umoczył mi kupony na 3,5k i 1,3k :(
 

Attachments

  • XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD1231231231.png
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD1231231231.png
    57.6 KB · Views: 61
No faktycznie, Glover, który był nokdaunowany i bity przez większość czasu, nie zaliczając ani jednego obalenia na 7 prób to bet gali, po którym możesz z czystym sumieniem mnie tagować.

Ja Ciebie nie cytowałem, gdy rozpływałeś się nad @1.55 Adesanyą, który ledwo wygrał, czy robiłeś podśmiechujki z typów na @3.00 Poiriera :fjedzia:

Źle mnie odebrałeś. Nigdy nie robię podśmie-chujków (a jeśli już to jest to koleżeńsko-branżowy teasing) bo value bet to jedna sprawa, a wygrana/przegrana zawodnika to rzecz całkiem osobna. Napisałem, że może zostać znokautowany nawet w pierwszej rundzie i nie zdziwiłbym się gdyby tak się stało (to, że będzie szturm na Glovera na początku walki było oczywiste). Zdziwiło mnie natomiast, że dajesz pewnie 65-35.

jak juz wcisnalem kupon to zaczalem sam o tym myslec, no obym sie na tej walce nie przejechal :D

Dobrze, że wcisnąłeś szybciej, niż pomyślałeś :lol:
Chociaż ten split dla Bensona to trochę wałkiem pachniał.

no to jutrzejszy dzien jest dniem kolarstwa XDDDDDD

@edit
McGee umoczył mi kupony na 3,5k i 1,3k :(

Łączę się w bólu, Rory skasował mi 700 krugerandów.
 
Burns 1.4
Andrzej 2.08
Sato 1.5
Glover 2.2
Hardy 1.4

Jacare 1.5
Aligatora na szczęście nie pograłem grubo. Początkowo to był dla mnie no bet, ale nie ukrywam, że @FAMEMMA namieszał mi w głowie :matt:
Najgrubszy wjazd zrobiłem w Glovera, Hardy'ego i... Andrzejka. Nie chce mi się nawet tej ostatniej walki oglądać(chyba sobie odpuszczę), po tym jak widzę na sherdogu 30-27 dla Arlovskiego, a oficjalna decyzja to split dla tego skośnego Brazola... Co to qrwa ma znaczyć? Oszukali mnie decydenci pierdoleni :robbie:

@FAMEMMA i tak jesteś "prze chujem". Graty za zajebisty win streak. Na takich kursach to chyba będzie długo nie do pobicia na cohones.
 
Treble (x1)

  • Andrei Arlovski v Augusto Sakai - Match Betting
    Andrei Arlovski2.20

  • Alex Oliveira v Mike Perry - Match Betting
    Mike Perry2.37

  • Ronaldo Souza v Jack Hermansson - Method of Victory
    Ronaldo Souza by KO/TKO6.00

Stake:£20.00
Potential Returns:£627.00


Po walce Arlovskiego, spodziewałem się więcej, a decyzja też kontrowersyjna moim zdaniem... Mike Perry niestety, nie dałem rady zobaczyć na żywo, jedynie relacje miałem, ostatecznie jako jedyny udany typ, a Souza... niestety, chociaż było blisko w 3 rundzie, generalnie walkę warto było zobaczyć, ale czarna seria w obstawianiu, nie została dziś przerwana.
 
Back
Top