Język polski Piotra Hallmana

Allah Akbar

Oplot Challenge
Light Heavyweight
7060097001_f5668ede2c_z.jpg

Pytanie z chata

"(21:41:55) (bezzasadi): Zadam pytanko, moze ktos wejdzie i akurat bedzie wiedzial. Czemu Hallmann na twitterze pisze w tak dziwny sposob? Np "69,9kg - Ostatni raz byłem ważąca mniej niż siedemdziesiąt był w dziewiątej klasie!" albo "Dobra koleś, masz zdecydowanie przekroczył linię tutaj!" Przeciez jest Polakiem, zdaje sie oficerem marynarki, a wyglada jakby uzywal translatora z angielskiego na polski..."

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Może pisze z iPhona i mu zmienia coś :) Ja tak mam często i wychodzą jeszcze lepsze kwiatki jak pisze do znajomych hehe

P

Paweł Kowalik

Guest
Tim Leidecker używa translatora z angielskiego na polski.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Nie bądź złośliwy kaczka :D Na forum wychodzą moje problemy z robieniem 5 rzeczy na raz hehe

Highlander

ONE FC
Featherweight
Nie miałem pojęcia, że na twiterze Hallmana pojawiają się takie kwiatki. Kolejny raz Leidecker udowadnia, że jest osłem.

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
Ostrożnie Highlander, bo Tim odwiedza czasami cohones, a jak widać z translatorem jest za pan brat :)

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Własnie na Twitterze widziałem wpis Venoma odnośnie tego, że wpisy na profilu Piotrka są przetranslatowane.

Yagiel

UFC
Lightweight
pisze jak chce to jest jego profil !!!

Z tym,że to nie on psze.
venom:
gotta appreciate @ctrlmstr how he runs @PiotrHallmann twitter using google translator :)
Control Master

@mmarocks_pl It's actually 80% Piotr and 20% me. I only take over in a state of war. I admit that I have to work on my polszczyzna tho. ;)