It's Showtime 45 NA ŻYWO DZIŚ na orange.pl !!!

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Zgodnie z informacjami z oficjalnej strony orange sport transmisja na żywo dzisiejszej mocnej gali It's Showtime 45 będzie dostępna na stronie orange.pl dzisiaj od godziny 21:00.

It's Showtime 45, Amsterdam, hala The Sand, 18 grudnia 2010, główna karta:

* waga ciężka: Freddy Kemayo - Anderson "Braddock" Silva
* do 70 kg: Kenneth van Eesvelde - Warren Stevelmans
* do 77 kg: Murthel "The Predator" Groenhart - Khalid Bourdif
* Waga ciężka: Chris Knowles - Rico Verhoeven
* do 70 kg: Mohamed Khamal - Mosab Amrani

Mistrzostwo świata It's Showtime do 77 kg:

* Artem "The Lion" Levin - Lhoucine "Aussie" Ouzgni

Z rozpiski wypadł zawodnik Mua Thai #2 na świecie Cosmo Aleksandre (to on miał być oryginalnym rywalem rewelacyjnego Aussiego) co jest następstwem występu na gali o Puchar Króla Tajlandii sprzed kilku tygodni.
O dziwo - stylistycznie Levin jest o wiele trudniejszym przeciwnikiem dla marokańskiego Holendra.

Naprawdę polecam wszystkim fanom sportów walki na najwyższym poziomie.

It's Showtime 45: Aussie, Lion i odkrywanie Ameryki
 
Braddock zmasakrował Kemayo high kickiem. Francuz sika krwią z głowy po KO....
 
Spróbuj przez IE lub Firefox.


PS: Jakie masz łącze i czy masz najnowszego flasha silverlighta?
 
przez firefoxa mi też nie działa zaraz na ie spróbuje łącze mam 2 mb/s flasha najnowszego i nigdy do dzis nie miałem problemów z os nie wiem ock:/
edit na ie działa dziekówa xD
 
piotrek, sprawdź jaką wersję WIndows Media Playera i silverlighta (sieciowy kodek do streamów).
U mnie wszytko działa ładnie.
 
Ja mam google chrome i wszystko ładnie działa, tylko trzeba było odświeżyć.
 
Dla mnie #1 to latające kolano Ouzgniego z gali nr 43


Za każdym razem jak oglądam entrance Bourdifa, to mam wrażenie, że nałykałem się jakiś proszków - te połączenie białego miśka polarnego z marokańskimi rytmami....


Liczę, że Predator tym razem pokaże pełnię swoich umiejętności...
 
No walka całkiem fajna, w szczególności 3 runda choć oglądałem dwie pierwsze raczej pobieżnie.
 
Własnie za to nienawidzę regulaminów u Rutza - ten ban na backfisty doprowadza mnie do szału. Bourdif przegrał przez to wygraną rundę...


2 runda już na czysto dla Bourdifa. Niesamowita walka


PS: Panie Andrzeju, nie GG i Black Label nadal sa mocniejsi niż Mike Gym...
 
Szkoda, ale walka rewelacyjna


Bourdif wygrał zasłużenie.


EDIT: Janisz "liny naprawiają" (Verhoeven wchodząc do ringu zerwał jedną)
 
Teraz moc: walkę Khamala z Amranim dają jako main event, a walkę o tytuł (77 kg) Aussiego z Levinem wrzucają teraz....
 
Walki na eleganckim poziomie. Trochę przykro, że o tytuł króla Amsterdamu nie walczył chociaż jeden Holender.
 
Czemu? Amsterdam to nie to samo co Holandia. To taki kociołek, gdzie dominują emigranci i cwaniacy, a do tego ściek tej części Europy - dziwki, koksy, gangsterka i rozróby na tle etnicznym i religijnym - w niektórych dzielnicach nikt po za wojskiem nie wejdzie o bojówkach arabskich w centrum i napalonych na tanie ćpańsko i przygodne barabara degenetarach nie wspomnę.


Gdyby gala była organizowana w Utrechcie czy Hadze to co innego...
 
Dyrma, ja to niestety wiem. Nasza cywilizacja upadnie jak rzymska. Ją też "dobili" przybysze spoza imperium (wersja poprawna politycznie) vel barbarzyńcy.
 
Piękne porównanie i jakże prawdziwe.
edit: morcik - o kosmitach zza granicy;)
 
Back
Top