1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Iron Fist 4-najlepsze momenty wg Głosu Szczecińskiego

Discussion in 'Forum MMA' started by spiryt, Nov 7, 2011.

1. spiryt

spiryt Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    58
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,063
    Punkty:
    3,790
    JAk to Działowy wygral?? :-) Dostawał ciężki oklep , a jednak dał radę :-) Btw. Przegrany ciekawie umotywował odklepanie - chce sie rzec - Polska

3. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    kooozak materiał!

Manolo strasznie się postarzał od czasu poprzedniego wywiadu, jaki z nim widziałem.

4. shogunteam

shogunteam Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    598
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    zajebiste! i ta muza - genialna! gutowski - you make my day!!:D

5. raphaelius

raphaelius EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,723
    Zdobyte Lajki:
    36
    Punkty:
    1,790
    Pieknie tego taktarova wyciagnal po takim oklepie!

No i nie moge sie doczekac calej walki Mariusza Abramiuka, widac, ze sie dzialo, strasznie porozbijany byl, szkoda tej porazki.

6. Marcin_

Marcin_ Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,223
    Zdobyte Lajki:
    22
    Punkty:
    1,790
    Faktycznie Linke sie mocno postarzal, widac, ze lata leca...

Rowniez jestem ciekaw walki Abramiuka, mam nadzieje, ze dosc szybko znajdzie sie w necie. Sztanga znowu troche tluszczu zlapal, ale najwazniejsze, ze jest w formie. Fajnie, ze pojawil sie ten material, czekam na nagrania z calych walk.

7. Kalogero

Kalogero Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,442
    Zdobyte Lajki:
    217
    Punkty:
    1,790
    Pięknie,pięknie Łukasz:-):-)

Kaczka,przecież pisałem odrazu po gali,że Gutek miał przewagę i nieźle nam Łukasza obijał,ale walczy sie do końca!A teksty o odbiorze mieszkania i narodzinach dziecka,jako powodach klepania- żałosne.Więcej miałem szacunku dla Gutowskiego,ale widzę,że przez gardło przejść nie chce wyrażenie szacunku dla przeciwnika i przyznanie się do błędu,który bezlitośnie Łukasz wykorzystał mimo tak niedogodnej pozycji i wielu przyjętych ciosów.Cóż:swoje podwórko,swoja widownia,2 miesiące czasu przygotowań przeciwko 2 tygodniom Łukasza-to musiało zaboleć,ale na litość boską,jak tłumaczysz się mieszkaniem i innymi powodami to nie bierz walki na gali,bo w wywiadzie przed Iron Firstem Gutowski był jakoś bardzo pewien swej formy,wygranej jak i wątpliwych dotychczasowych przeciwników Łukasza na galach w Anglii.Nie szanuję hipokrytów.

8. PiTeRufc

PiTeRufc Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    5
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jak dla mnie tłumaczenie Gutowskiego jest jak najbardziej zrozumiałe. pozdro Michał

9. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Kalogero, nie przesadzasz? Gutek niczym nie uraził, niczym nie ujął zwycięstwu Działowego. Wytłumaczył tylko, dlaczego nie walczył o ucieczkę z dźwigni. Więcej dystansu.
    Ode mnie gratulacje dla Twojego zioma. Pokazał kawał serducha. Wielki szacun.

10. Kalogero

Kalogero Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,442
    Zdobyte Lajki:
    217
    Punkty:
    1,790
    GLF-może nieco emocjonalnie a tym samym nieobiektywnie podszedłem to tej wypowiedzi,ale nie podobało mi sie już jak lekceważył Łukasza w wywiadzie przed walką,poddając pod wątpliwość wcześniejszych rywali.W necie są dwie bodajże jego walki jedynie,bo i ilość zawodowych walk ma niedużą(zakontraktowało go ksw i nieco blokowało tym samym,nie oferując przez długi czas walk,a czas płynął.)Jeśli więc nie wiem wiele o zawodniku,bezpieczniej powiedzieć-nie wiem,niż mówić,że walczył z kimś tam,gdzieś tam,a ten ktoś tam cienki był,bo szybkie ko dostał.Łukasz był dobrym bokserem,jest niezłym grapplerem,w Londynie trenował w LSF,w Katowicach w SCC i 06 Kleofas,nie jest z pierwszej łapanki.Nie wspomniał,że Łukasz wziął pojedynek na dwa tygodnie przed walką a zatem jego 2 miesieczne, ostre przygotowania mogą być kluczowo ważne.Po walce,w moim,jak juz mówiłem może subiektywnym odczuciu,nie oddał żadnej zasługi zwycięzcy,ale tłumaczył odklepanie ważnymi sprawami z mieszkaniem,nie chciał się uszkodzić.Sorry,ale to profesjonalne?Łukasz też ma ważne sprawy na głowie,tyra na dwa etaty,wziął walkę nieprzygotowany i wiem,że słowem by nie marudził po przegranej,a w wykoaniu Gutowskiego słyszałem tłumaczenia na poziomie amatora.No albo liczy się z kontuzjami biorąc zawodową walkę albo nie?Zaprosiłbyś jako organizator gali na swój kolejny event kogoś,kto przed kamerą mówi,że szybko klepał,bo musi mieszkanie załatwiać na dniach?Bo ja nie.Ale ok,nic do niego nie mam,może po prostu zabrakło mi w jego wypowiedziach nieco pokory,a wywiadzie po walce choćby "otulonego" w tłumaczenia osobiste słowa:gratuluję zwycięzcy,tyle.

11. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    15
    Punkty:
    1,790
    Sporo ludzi, dobra impreza! A co do feralnego klepniecia - nie nosic butów zapasniczych do walki, nie ma problemu.

12. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    32
    Punkty:
    2,790
    Ile kibiców przyszło na galę?

13. pawel_mack

pawel_mack Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    92
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Na pewno w czasie wyciągania taktarova i wielkiego bólu myślał o nowym mieszkaniu come on... :-)

14. kokaina

kokaina Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,020
    Zdobyte Lajki:
    1,146
    Punkty:
    2,790
    Tens: okolo 1000, czyli tyle ile miesci hala.

15. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,063
    Punkty:
    3,790

:-)

Nie no - dobrze ,że mma popularne w grodzie gryfa :-)

Share This Page