Iron Fist 3

iron_fist20101_plakat.jpg

Data: 6 listopada 2010
Miejsce: Szczeciński Dom Sportu, Szczecin, Polska
Transmisja:

Walka wieczoru:

70 kg.: Marcin Parcheta vs. Samuel Wilson ^

Pozostałe:

70 kg.: Anthony Durnell (8-0) vs. Juha-Pekka Vainikainen (12-5)
60 kg.: Mariusz Cieśliński vs. Johny Chipchase ^
78 kg.: Aslambek Saidov (6-2) vs. Zbigniew Żłobiński (2-0)
60 kg.: Tomasz Makowski vs. Peter Franco ^
77 kg.: Robert Radomski (5-0) vs. Domingos Mestre (5-2)
80 kg.: Paweł Jędrzejczyk vs. Arunas Slicius ^
84 kg.: Łukasz Skibski (5-2) vs. Wiktor Sobczyk (6-2)
80 kg.: Tomasz Kowalczyk vs. Jafar Mukri ^
93 kg.: Michał Gutowski (0-0) vs. Maciej Kriwienok (1-0)

^Muay Thai

Iron Fist 3

Sajd

Ground Game
To jaką oni robią reklamę na mieście to jest miazga. Dosłownie. Plakat chyba co pięć metrów na każdym słupie na każdym murze. Wszędzie. Szkoda że nie będzie mnie tam ;x

P

Paweł Kowalik

Guest
Mam prośbę. Wybieram się w sobotę do Szczecina i będzie to chyba mój debiut w tym mieście. Może mi ktoś rozkminić dojazd z PKP do Szczecińskiego Domu Sportu?

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Link 1

Dojazd komunikacją miejską jest dosyc skomplikowany, bo nic bezpośrednio nie jeździ , tutaj masz jedną z tras .
Na dworcu wsiadasz w autobus 75 ( kup bilet lepiej bo przy dworcu często kanary są) jedziesz nim do przystanku “PLAC ZWYCIĘZTWA ” pozniej trzeba kawałek przejść trasa ponizej – do tramwaju nr 5 ( kierunek na krzekowo) i jedziesz nim 2 przystanki – wysiadasz na przystanku “PLAC SPRZYMIERZONYCH “:

Trasa do tramwaju 5

trasa do SDS od placu sprzymierzonych

MMaciek

Maximum FC
Lightweight
@ Escobar- moim zdaniem powinieneś pomyslec o taksówce jesli nie masz ochoty marnowac dnia na szukanie przystanków itp. Koszt przejazdu w obie strony nie bedzie wiele wiekszy od ceny biletów, a juz napewno nie bedzie to majatek, chyba że trafisz jakiegoś niezrzeszonego oszusta.

krzysiekgryfice

Oplot Challenge
Lightweight
Dojazd wcale nie jest taki skomplikowany. Elson trochę namieszał.
Escobar – musisz wsiąść pod dworcem PKP w tramwaj linii nr 3 jadący w stronę Lasu Arkońskiego. Wysiadasz na przystanku Odzieżowa i musisz podejść pod górkę jakieś 300 – 400m. Jak coś to możesz się kogoś spytać o drogę. To naprawdę nie jest daleko.
Wydać 2,20 na bilet a ok. 10 – 15 zł na taxi to jest jednak różnica – zawsze lepiej za tą kaskę kupić czteropak Bosmana
icon_smile.gif

Pzdr i do zobaczenia na gali

P

Paweł Kowalik

Guest
Dzięki wszystkim, chyba skorzystam z opcji Krzycha. Też wolę Bosmana od taksówek :D