Paz

Brutaal
Featherweight
Hejo. Prowadzę kanał YouTube, którego jednym z dwóch głównych filarów są wywiady z ciekawymi ludźmi. Z uwagi na moją przeszłość ze sportami walki i zaintereowanie tym tematem, docelowo w programie ma się pojawić sporo zawodników - tych aktualnie na topie jak i tych emerytowanych z ciekawą historią. Na bieżąco będę podrzucał tutaj dedykowane odcinki.

Założeniem wywiadów jest dać gościom wolną przestrzeń do wypowiedzi, dlatego nie mają one limitów czasowych i trwają nawet ponad dwie godziny. Zwykle pytania kręcą się wokół przygód jakie czekały na drodze zawodnika, w jaki sposób trenuje/trenował, jakie treningowe i życiowe lekcje z tego wszystkiego wyciągnął, jak planuje swoją przyszłość oraz o jego ogólny "mindset" czyli nastawienie i sposób podejścia do treningu, porażek, rozwoju jako zawodnik, a przy tym też o luźniejszych rzeczach pobocznych (inne projekty i zainteresowania).

Dosłownie przed chwilą wjechał wywiad z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem - zwycięzcą turnieju GROMDA i pierwszym mistrzem tej organizacji, który w finale na GROMDA 3 pokonał Tysona - huligana Elany Toruń. (w ciągu kilku dni pojawią się "timestampy" i na osi czasu pojawią się wszystkie pytania i tematy, które poruszamy)A tutaj podrzucam jeszcze wywiad z Tomkiem Drwalem, który przeprowadziłem w listopadzie:
 
Last edited:
Top