Inicjatywa KONIEC Z PAJACEM

Marcin Jabłoński

Bellator
Bantamweight
Cohones
MMARocks
Chciałbym rozpocząć akcję stanowczego NIE! dla Marcina Najmana w środowisku fanów sportów walki



Nie będę o nim mówił ani komentował jego osoby poniewaz to tylko nakręca chorą modę na tego PAJACA



Jestem pierwszy kto się podpisuje?
 
same wywiady z gosciem strasznie mnie irytuja i mam ochote momentami wlaczyc sie do dyskusji,



ale jesli mam byc szczery to nie moge sie doczekac kolejnego, na razie widzialem tylko jeden, ten z boxingnews, ktos ma jeszcze jakis?
 
gościu włsnie po to cos zacząłem żeby zamknąc temat... nie uważam aby uzasadniona była liczbą komentarzy przechodząca grubo stówkę przy artykułach związanych z ..........



Koniec kropka
 
W skrocie: jestem przeciwny rozlglosowi, ktory dostaje Najman, zeby to zwalczac, zaloze temat o Najmanie! :-)
 
BoYwvO1320619713.jpg
 
Nie mam pojecia dlaczego, ale gdy zobaczylem "koniec z pajacem", to automatycznie pomyslalem, ze to o egzekutorze :-)
 
Nie mam pojecia dlaczego, ale gdy zobaczylem "koniec z pajacem", to automatycznie pomyslalem, ze to o egzekutorze
smile.gif


Ja w pierwszej chwilii, ze to o Kokosie. Taki to cyrk teraz na MMARocks, ze mysli ida ku wielu roznym uzyszkodnikom :-)
 
Back
Top