Inicjatywa KONIEC Z PAJACEM

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
Chciałbym rozpocząć akcję stanowczego NIE! dla Marcina Najmana w środowisku fanów sportów walki

Nie będę o nim mówił ani komentował jego osoby poniewaz to tylko nakręca chorą modę na tego PAJACA

Jestem pierwszy kto się podpisuje?

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
same wywiady z gosciem strasznie mnie irytuja i mam ochote momentami wlaczyc sie do dyskusji,

ale jesli mam byc szczery to nie moge sie doczekac kolejnego, na razie widzialem tylko jeden, ten z boxingnews, ktos ma jeszcze jakis?

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
gościu włsnie po to cos zacząłem żeby zamknąc temat... nie uważam aby uzasadniona była liczbą komentarzy przechodząca grubo stówkę przy artykułach związanych z ..........

Koniec kropka

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
W skrocie: jestem przeciwny rozlglosowi, ktory dostaje Najman, zeby to zwalczac, zaloze temat o Najmanie! :-)

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
BoYwvO1320619713.jpg

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Nie mam pojecia dlaczego, ale gdy zobaczylem "koniec z pajacem", to automatycznie pomyslalem, ze to o egzekutorze :-)

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Nie mam pojecia dlaczego, ale gdy zobaczylem "koniec z pajacem", to automatycznie pomyslalem, ze to o egzekutorze
smile.gif

Ja w pierwszej chwilii, ze to o Kokosie. Taki to cyrk teraz na MMARocks, ze mysli ida ku wielu roznym uzyszkodnikom :-)