Impact FC 2 – wyniki

fusel

EFC Africa
Heavyweight

foto Chris Dela Cruz / sherdog.com

Wyniki zakończonej niedawno gali Impact FC 2, po przejściu:

265 lbs.: Pedro Rizzo pok. Kena Shamrocka przez TKO (niskie kopnięcia i uderzenia), 3:33 runda 1
170 lbs.: Paul Daley pok. Daniela Acacio przez techniczne poddanie (uderzenie łokciem), 1:15 runda 3
Open.: Soa Palelei pok. Brada Morrisa przez poddanie (keylock), 4:20 runda 1
185 lbs.: Paulo Filho niejednogłośnie zremisował z Denisem Kangiem, 29:28, 27:30, 29:29
185 lbs.: Murilo Rua pok. Jeremy’ego Maya przez poddanie (gilotyna), 4:02 runda 1
185 lbs.: Jesse Taylor pok. Murilo Bustamante przez poddanie (kontuzja), 2:10 runda 2
265 lbs.: Jim York pok. Petera Grahama przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:44 runda 1
205 lbs.: Glover Teixeira pok. Marko Peselię przez TKO (uderzenia), 2:55 runda 1
145 lbs.: Richard Vaculik pok. Glenna Taylora-Smitha przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:16 runda 2
170 lbs.: Manuel Rodriguez pok. Shane’a Nixa przez techniczne poddanie (duszenie północ-południe), 4:22 runda 1

Impact FC 2 – wyniki

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
185 lbs.: Paulo Filho niejednogłośnie zremisował z Denisem Kangiem, 29:28, 27:30, 29:29
Coz za rozbieznosc w ocenie sedziow..

herrflick

Bellator
Lightweight
jak ktos nie widzial to tutaj-
http://www.justin.tv/emmatv88/b/266934333

Kolejnosc:Semtex,Shamrock,York

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Obejrzałem - oprawa, komentatorzy i same walki to

b7ayn.gif

Omoplater

Oplot Challenge
Middleweight
na Sherdogu pisze że to był keylock, a nie kimura
P.S. Będą obie gale na mmavideos?

Fcp

Oplot Challenge
Welterweight
walke Paulo Filho vs Denis Kang ogladalem 3 moze nawet 4 razy i jak dla mnie to powinnien wygra moze nie jednoglosnie Kang w pierwszej rundzie dominowal caly czas w 2 runda byla bardziej wyrownana choc dla mnie troche lepszy byl znowu kang wiecej uderzal w parterze i pare celnych ciosow na poczatku rundy a 3 runda na remis lepsze pozycje w parteze filho ale za to bardzo duzo prob skonczenia na kozysc Kanga

Born2kill

UFC
Heavyweight
“Coz za rozbieznosc w ocenie sedziow..”,tak sie sedziuje na swiecie jak widac,bo to coraz czestsze,jak widza walke sedziowie,a tymbardziej,gdy jest glownie przelezana,bez czegos co mozna by bardziej wypunktowac;)
Ale oni mieli klatke,KSW nie ma,w tym sa lepsi;] a co do poziomu,Mamed sie nie patyczkowal z Acacio,ktory jak nie spojrze na sherdoga itp to dalej nie bede wiedzial z czego sie wywodzi,ani nie boksuje,ani nie dziala w parterze nazbyt efektywnie.Dziwne,ze Daley sie tyle meczyl,Mameda niech Kawulski z Lewandowskim wysla do UFC.On kocha MMA,wiec niech jedzie tam gdzie jest najlepsze,a nie w kierunku wschodnim.
Owacje wzbudzil Kang,powiem tyle,jesli ktos nie ogladal ze streama na zywo.
Rizzo naprawde fajny wystep,choc mierzenie sie z nim w stojce to musialo sie skonczyc tak dla Kena.Szczerze to wole takie walki i pewny werdykt zamiast wlasnie 3rundowego tarzania się i potem niezrozumiale dla niektorych decyzje.I ktos smie twierdzic cos zlego na temat takich zawodnikow z nazwiskami?Wiekszosc to stara szkola sportow walki,wchodza i daza do dozwiazania,nie satysfakcjonuje ich,ze wygraja 30:27 czy 50:45,to sa prawdziwi fighterzy,inni to jedynie sportowcy.
Ten Palelei niezly….283 czy 288 funtow,a Brock 265:D Dobre mial kolana,no i ladnie dokonczyl walke.

NAK

Jungle Fight
Lightweight
Nawet niezłe walki Rizzo, oraz Kanga, oprawa gali nie zachwyca, ale na plus, że znalazło się tam wiele znanych twarz i fajnie było zobaczyć obijanego Kena
icon_wink.gif

kongo

Oplot Challenge
Welterweight
mam wielką prośbę niech ktoś mi powie skąd można ściągnąć te gale impact fc-1,2

G

Guest

Guest
nie wiem czemu wy narzekacie, mi się podoba taki pomysł na organizację MMA.. a oprawa, cóż może będzie lepiej z czasem

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Born2Kill:
Lesnar 265lbs to ma tylko na wazeniu. Normalnie okolo 280. Natomiast Palelei mial ostatnio 289 lbs.